Οι ιπποδρομίες της Τρίτης 9/2/16

Περιλαμβάνει μόνο 16 κούρσες το σημερινό πρόγραμμα, όμως παρουσιάζει ενδιαφέρον και μπορεί να αποδώσει μεγάλα κέρδη σε όσους έχουν σωστή έμπνευση. Το πρόγραμμα ανοίγει από την Γαλλία και το CHANTILLY, συνεχίζεται από Αγγλία και το SOUTHWELL και κλείνει με Ν.Α και TURFFONTEIN.

Αναλυτικά έχει ως εξής:

011 13:30: 20.000 € CHANTILLY Επίπεδη Race 1 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DIABOLO JAMES 6 Α 3 I.MENDIZABAL 59 S.CERULIS 2p(15)7p4p4p

2 KHIEN SHAN 5 Α 3 PC.BOUDOT 59 MME C.SOUDIERE- (15)6p3p2p13p

3 PAKISOU 2 Α 3 T.PICCONE 57,5 M&S.NIGGE (S) (15)8p7p8p

4 GRIGRI DE JAVA 7 Α 3 T.SPEICHER 57,5 D.CHENU (15)7p7p2p11p

5 KIDMENEVER (IRE) 4 Α 3 C.PASSERAT 56 X.NAKKACHDJI 6p(15)8p2p6p

6 BOOLICHOP 3 Ε 3 O.PESLIER 56 T.LEMER 5p1p(15)6p7p

7 BISHNOI 1 Θ 3 P.BAZIRE 54,5 G.DOLEUZE 9p10p(15)7p

ΠΡΟΤ:5-2-1-6

 

012 14:00: 21.000 € CHANTILLY Επίπεδη Race 2- 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LEONIDA 6 Α 4 I.MAGNIN 61 C.BOUTIN 11p11p(15)10p14p

2 VICTORIOUS CHAMP 3 Ε 5 PC.BOUDOT 60 D.SMAGA 4p(15)4p1p2p

3 VIKING QUEST 5 Ε 7 E.HARDOUIN 59 C.BOUTIN 14p5p11p(15)8p

4 EARLY OUEST 1 Ε 6 M.EON 59 P.LERAY 12p2p(15)2p3p

5 DIAMANT DE VATI 4 Α 5 E.ETIENNE 58 S.WATTEL 4p7p(15)11p7p

6 ATTENTIF (GB) 2 Α 4 M.GUYON 57 F.HEAD (15)6p5p7p7p

7 JOHARA (IRE) 8 Θ 5 A.BADEL 55,5 HF.DEVIN (15)4p25p4p(14)

8 CRUSH ON YOU 7 Θ 4 T.BACHELOT 55,5 MME P.BRANDT (15)8p7p

ΠΡΟΤ:2-7-4-5

 

013 – 2016 14:30: 29.000 € CHANTILLY Επίπεδη Race 3 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 INSOLITO 8 E 3 U.RISPOLI 57 A.BONIN (15)11p7p3p3p

2 CANDY REAL (USA) 3 A 3 A.HAMELIN 57 MME P.BRANDT 1p

3 KING MALPIC 2 E 3 O.PESLIER 57 T.LEMER (15)1p

4 BAL DE RIO 4 E 3 M.NOBILI 57 S.KOBAYASHI 1p(15)7p6p8p

5 NORMANDY KITTEN (USA) 1 A 3 C.DEMURO 57 G.BIETOLINI 1p(15)6p7p

6 TOKYOITE (GB) 9 Θ 3 J.AUGE 55,5 C.FERLAND (15)1p3p

7 PAQUES ISLAND 6 Θ 3 I.MAGNIN 55,5 JUL .PHELIPPON (15)4p1p3p6p

8 KIZOMBA 7 Θ 3 A.CRASTUS 54,5 N.CAULLERY 6p4p

9 WANDERINA (IRE) 5 Θ 3 M.GUYON 54,5 F.HEAD (15)2p3p

ΠΡΟΤ:5-9-7-2

 

014 15:05 : 25.000 € CHANTILLY Επίπεδη Race 4 -1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AYGUEMORTE 1 E 3 G.RIVASES 58 PL.GUERIN 9p16p(15)11p8p

2 NEVER COMPROMISE 4 E 3 A.HAMELIN 58 H.GREWE 4p(15)5p

3 KEKKO (IRE) 2 A 3 U.RISPOLI 58 G.BIETOLINI (15)11p8p

4 RANGE OF KNOWLEDGE (IRE) 3 E 3 C.DEMURO 58 E.O’NEILL 3p2p(15)3p3p

5 SHIVER IN THE RIVER 5 Θ 3 P.BAZIRE 56,5 A&G.BOTTI 4p3p(15)5p

6 GREAT TRIP (USA) 8 Θ 3 M.GUYON 56,5 F.HEAD (15)4p2p

7 YEAH BABY YEAH (IRE) 7 Θ 3 PC.BOUDOT 56,5 MLLE G.KELLEWAY 2p2p(15)30p9p

8 STRATEGIC WAY 6 Α 3 E.HARDOUIN 56 GE.MIKHALIDES inédit

9 KINGBOWL MENANTIE 9 Α 3 S.RUIS 56 C.BAUER inédit

ΠΡΟΤ:4-6-7-2

 

015 -15:35: 19.000 € CHANTILLY Επίπεδη Race 5 2100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AJAX D’OROUX 7 Ε 4 B.GANBAT 61 S.SMRCZEK 10p(15)7p2p4p

2 ERCOLANO 9 Ε 4 G.BRAEM 59 FX.CHEVIGNY (15)8p14p11p10p

3 LA MAREMMA 8 Θ 4 W.SARAIVA 58,5 ALEX.FRACAS 3p(15)2p9p5p

4 FILLE DE PROMISES 10 Θ 4 G.FOURRIER 57,5 J.WARD 3p(15)1p15p6p

5 GALLIUM 3 Ε 4 S.BREUX 57 JUL .PHELIPPON 11p12p(15)16p8p

6 LUMBERJACK (GER) 1 Ε 4 F.PANICUCCI 57 MME Y.ALMENRADER 2p

7 CROCUS D’OC 6 Ε 4 T.SPEICHER 57 SOURDEAU DE BEAUREGARD (S 5p(15)11p9h

8 SZIGET 5 Ε 4 Y.BOURGOIS 57 MME C.RONDELE inédit

9 GELAG (UKR) 12 Α 4 FL.MASSE 57 I.ENDALTSEV (15)Tp

10 TUSCAN DREAM 2 Θ 4 C.PASSERAT 56,5 X.NAKKACHDJI 4p(15)5p4p5p

11 PALOMA DANCER (GB) 14 Θ 4 J.VICTOIRE 55,5 MLLE C.COMTE 12p(15)11p7p14p

12 ANNA LOU 13 Θ 4 A.CARAMANOLIS 55,5 B.DRIEUX inédite

13 CARHA D’EVAILLE 4 Θ 4 Z.PFEIL 55,5 S.MORINEAU 10p(15)10p11pTp

14 BENERVILLE 15 Θ 4 S.RUIS 55,5 B.DUCHEMIN inédite

15 SHANNOISE 16 Θ 4 C.HEROUIN 55,5 T.LEMARIE inedited

16 WIN’S LADIE 11 Θ 4 T.MESSINA 55,5 MLLE S.QUERE 6p(15)3p8p

ΠΡΟΤ:6-1-7-4

 

016 16:10: 4.400 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 1 -2200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CLOCK ON TOM 12 Ε 6 Mr W Degnan 70 D P Quinn 6050-11

2 ENGAI (GER) 5 Ε 10 Miss P Bridgwater 69,5 D G Bridgwater 17000-7

3 GEEAITCH 3 Ε 7 Miss Molly King 69,5 P W Hiatt 53-3473

4 MAGNOLIA RIDGE (IRE) 14 Ε 6 Mr H J Kinder 69 M Walford 388765-

5 SKYWARDS MILES (IRE) 10 Θ 4 Miss H Dukes 68 T J FitzGerald 390006-

6 STORYTALE 13 Ε 4 Mr Alex Edwards 67,5 Dave Roberts 7/604-

7 HENRY SMITH 7 Ε 4 Mr K Wood 67 G Moss 567653-

8 RON WAVERLY (IRE)  6 Ε 6 Miss M Bryant 67 P Butler 73353-8

9 GAME MASCOT 9 Ε 6 Mr Aiden Blakemore 67 S A Harris 5875-56

10 ROCKWEILLER 4 Ε 9 Miss J Welch 67 S A Harris 408970-

11 CLAUDE GREENWOOD 1 Ε 6 Miss F Pullar 67 Mrs L C Jewell 76054-3

12 OPUS TOO (IRE) 8 Ε 5 Mr B James 67 J Ryan 807400-

13 STREELE (USA) 2 Θ 6 Mrs K F Glenister 67 K G Wingrove 000450/

14 PREMIER JACK’S  11 Ε 5 Mr Michael Palmer 67 Mrs N S Evans 87985/8-

ΠΡΟΤ:1-3-8-4

 

017 16:45: 6.650 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 2 -2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 INDIRA 1 Θ 5 Josephine Gordon 60,5 John Berry 4022-53

2 WITH HINDSIGHT (IRE) 6 Ε 8 Josh Doyle 60,5 S Gollings 1211-54

3 DARK DIAMOND (IRE) 3 Ε 6 L Morris 59 Miss J Feilden 62031-5

4 WEALD OF KENT (USA) 5 Ε 4 Liam Jones 59 M Appleby 69378-1

5 THIMAAR (USA)  7 Ε 8 K T O’Neill 58,5 Sarah Hollinshead 00/79-75

6 SIR PITT 2 Ε 9 Oisin Murphy 58 D G Bridgwater 151842/

7 MOON ARC (IRE) 4 Ε 4 J Fanning 55,5 K Dalgleish 275178

ΠΡΟΤ:3-7-6-4

 

018 17:15 : 5.800 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 3 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BOMBER ETCHES  5 Ε 3 K T O’Neill 56 S Dixon 7

2 GIANT BRADLEY 1 Α 3 Liam Jones 56 M Appleby 6

3 PHANTOM FLIPPER 2 Α 3 Adrian Nicholls 56 D Nicholls 3623-42

4 WOMBLE 3 Α 3 Noel Garbutt 56 Mrs L J Young 9-50

5 FEARBUSTER (IRE) 6 Θ 3 Oisin Murphy 54 H Palmer 53

6 SUZU 7 Θ 3 Raul Da Silva 54 I Furtado 0

7 WHITE BULLET 4 Θ 3 L Morris 54 Sir Mark Prescott 322-

ΠΡΟΤ:7-3-5-1

 

019 17:50: 10.350 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 4 -1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAPTAIN LARS (SAF) 5 Ε 7 T Hamilton 60,5 D Shaw 921-147

2 SIR BILLY WRIGHT (IRE) 6 Ε 5 Josephine Gordon 60 P D Evans 35063-2

3 SHOWTIME STAR 8 Ε 6 L Morris 59,5 Miss Gay Kelleway 9268-33

4 AMONG ANGELS 1 Ε 4 S Donohoe 59,5 Kevin Frost 63606-4

5 GUISHAN 3 Θ 6 Alistair Rawlinson 59 M Appleby 70336-0

6 CLUBLAND (IRE) 2 Ε 7 Rob Hornby 58 S R Bowring 91095-2

7 BILLYOAKES (IRE) 7 Ε 4 Graham Gibbons 57,5 T D Barron 46607-0

8 ADDICTIVE DREAM (IRE) 4 Ε 9 P McDonald 57 G Moss 280800-

ΠΡΟΤ:5-3-2-7

 

020 18:20: 5.150 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 5 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TOFFEE APPLE (IRE) 5 Θ 3 Martin Lane 60,5 E A L Dunlop 76-8

2 RUPERT BOY (IRE) 4 Ε 3 K T O’Neill 60 S Dixon 232-524

3 RYAN THE GIANT 6 Α 3 T Eaves 59,5 K Dalgleish 44049-5

4 RAINBOW LAD (IRE) 8 Ε 3 B A Curtis 58 M Appleby 308-8

5 NEVER SAY (IRE) 7 Θ 3 P McDonald 57,5 J Ward 2605-22

6 EDITH WESTON 1 Θ 3 J Quinn 56,5 R M H Cowell 60598-6

7 DIVINE TOUCH 2 Θ 3 Jack Mitchell 56,5 R Eddery 000-

8 SIMPLY CLEVER  3 Θ 3 Oisin Murphy 56,5 D H Brown 45067

ΠΡΟΤ:2-6-1-5

 

021 18:50: 5.150 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 6 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 COMPARINKA 6 Θ 3 L Morris 60,5 S Dixon 23390-

2 RAMPERS (IRE) 1 Ε 3 T J Murphy 60,5 J A Osborne 23449-3

3 ENGLISHWOMAN 3 Θ 3 Josephine Gordon 60 P D Evans 085-52

4 AMY BLAIR 2 Α 3 P Makin 59 K Dalgleish 504-

5 MEMYSELFIE (IRE) 5 Θ 3 Martin Lane 57,5 D Shaw 6038-52

6 YISTY 4 Θ 3 T Hamilton 55,5 D Shaw 80009-1

7 FREEZE A CROWD (IRE)  7 Θ 3 Joey Haynes 54 B Haslam 0780-2

ΠΡΟΤ:3-5-7-4

 

022 19:25: 5.000 € TURFFONTEIN Επίπεδη Race 4 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TRULY 6 E 3 M Yeni 60 Gavin van Zyl 520

2 DIVAR 10 A 3 P Strydom 60 Ormond Ferraris 624

3 SMARTIFACT 2 A 3 S Khumalo 60 Sean Tarry 723

4 TRIP TO TROY 4 E 3 G Lerena 60 Geoff Woodruff 665

5 COPTIC CROSS 9 E 3 J P v’d Merwe 60 Alec Laird 855

6 PATRIC 3 E 3 I Sturgeon 60 Devin Little 905

7 LIKE A MASTER 7 E 3 C Maujean 60 Lucky Houdalakis 568

8 RED RIVER BLUE 5 E 3 R Simons 60 Terry Lowe 406

9 PEACE PIPE 11 A 3 R Munger 60 Ernie Anderson 700

10 SIR NATHAN 1 E 3 D L Habib 60 Geoff Woodruff 800

11 GREATFIVEEIGHT 8 A 3 A Fortune 60 Sean Tarry 85

ΠΡΟΤ:2-1-6-4

 

023 19:55: 7.000 € TURFFONTEIN Επίπεδη Race 5 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TROPHY WIFE 7 Θ 4 S Khumalo 61.5 Sean Tarry 341

2 RUN FOR REVELRY 8 Θ 4 J Mariba 57 Sean Tarry 118

3 BOUNTIFUL HARVEST 6 Θ 4 P Strydom 55.5 Ormond Ferraris 679

4 PENNINGTON SANDS 4 Θ 4 S Brown 55.5 Tyrone Zackey 456

5 FORTITUDE 1 Θ 6 C Zackey 55.5 Lucky Houdalakis 921

6 CELTIC LEGEND 3 Θ 5 R Munger 55.5 Wallace Tolmay 636

7 EPSOM DOWNS 5 Θ 4 * C Ngcobo -4 kg 55.5 Sean Tarry 758

8 SISTERS OF MERCY 2 Θ 5 * C Murray 52.5 Tyrone Zackey 601

ΠΡΟΤ:1-6-5-3

 

024 20:25: 6.500 € TURFFONTEIN Επίπεδη Race 6 PLATE 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WHITELINE FEVER 4 E 7 R Danielson 60 Sean Tarry 006

2 ZAMBEZI RIVER 5 E 4 S Khumalo 58.5 Sean Tarry 351

3 BEZANOVA 8 E 5 * C Ngcobo -4 kg 56.5 Alec Laird 324

4 AMSTERDAM 2 E 4 * C Murray 52.5 Mike Azzie 200

5 UNPARALLELED 6 E 4 …………… 52 Johan Janse van Vuuren 459

6 FOREST FOX 7 E 4 M Yeni 52 Paul Peter 030

7 PRINCE OF ORANGE 3 E 4 J P v’d Merwe 52 Mike Azzie 267

8 MAJESTIC BAY 1 E 4 * M Thackeray 52 Stuart Pettigrew 325

ΠΡΟΤ:2-7-3-8

 

025 20:55: 14.000 € TURFFONTEINΕπίπεδη Race 7 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DOLLAR DAZZLER 7 E 5 A Fortune 60 Alec Laird 982

2 DOING IT FOR DAN 3 E 4 G Wrogemann 59 Louis Goosen 114

3 AURUM POT 8 E 5 * C Murray 58.5 Alec Laird 414

4 MOOFEED 9 E 5 G Lerena 58.5 Mike de Kock 321

5 SPLENDID GARDEN 6 E 4 J P v’d Merwe 57.5 Mike Azzie 121

6 JADE BAY 5 E 6 M Yeni 57 Scott Kenny 977

7 TIGER TERRITORY 1 E 5 C Zackey 56.5 Mike de Kock 042

8 MOD BARLEY 4 E 5 Wes Marwing 53 Paul Peter 632

9 VIKING HERO 10 E 6 J Penny 52.5 Grant Maroun 219

10 LUMYA 2 Θ 4 R Munger 52 Stanley Ferreira 143

ΠΡΟΤ:5-8-2-4

 

026 21:25: 4.600 € TURFFONTEIN Επίπεδη Race 8 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 REGAL ROSE 6 Θ 5 G Lerena 60.5 Stanley Ferreira 060

2 SPANGLE 8 Θ 4 * D Neethling -4 kg 60.5 Louis Goosen 190

3 SECOND BITE 2 Θ 5 J P v’d Merwe 59 Sean Tarry 234

4 LADY THISTLE 12 Θ 4 * C Murray 58.5 Roy Magner 519

5 OUTA MY WAY 14 Θ 3 I Sturgeon 58 Leon Erasmus 567

6 SWEET PICKINGS 17 Θ 3 S Brown 58 Leon Erasmus 041

7 WINTRY NIGHT 10 Θ 3 * C Ngcobo -4 kg 58 Stuart Pettigrew 359

8 DELIGHTED 9 Θ 5 * M Thackeray 58 Barend Botes 176

9 STAIRWAY TO HEAVEN 4 Θ 4 A Fortune 58 Grant Maroun 203

10 VARANESE 13 Θ 4 Wes Marwing 57.5 Paul Peter 806

11 NARNIA 11 Θ 3 * C Bantam -4 kg 57 Paul Peter 000

12 VANDA 5 Θ 3 M V’Rensburg 55.5 Ormond Ferraris 806

13 LADY ON FIRE 1 Θ 4 C Zackey 55 Grant Maroun 738

14 EMPEROR’S LASS 7 Θ 3 J Greyling 54.5 Lucky Houdalakis 000

15 CHAMPION ALAMI 3 Θ 4 C Maujean 54.5 Grant Maroun 085

16 AL DEE KAY ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

17 LAST GIRL STANDING 15 Θ 3 R Munger 54 St John Gray 400

18 BRIGTNUMBERFOUR 16 Θ 4 Reserve 2 53 Roy Magner 807

ΠΡΟΤ:9-3-6-12

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*