Οι ιπποδρομίες της Τετάρτης 10/2/16

Αγγλία, Γαλλία και Ν.Α συμπλήρωσαν ένα πρόγραμμα με 23 ιπποδρομίες, το οποίο διακρίνεται για τις δυσκολίες στην πρόβλεψη αλλά μπορεί να αποφέρει και αρκετά κέρδη, σε όσους επιλέξουν τις σωστές αφίξεις. Δείτε εδώ αναλυτικά το πρόγραμμα ιπποδρομιών αλλά και τις προτάσεις μας, οι οποίες έχουν ως εξής:

 

011-12:15: 4.500 € GREYVILLE Επίπεδη Race 1 – 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAROLINE’S CALL 11 Θ 3 A Forbes 60 Lezeanne Forbes 225

2 GLIMMER OF SILVER 12 Θ 3 M Yeni 60 Duncan Howells 344

3 BABY IN BLACK 6 Θ 4 M Ntuli 60 Andre Nel 734

4 BERETTA 8 Θ 3 S Randolph 60 Wendy Whitehead 880

5 MINNIE THE MINX 15 Θ 5 S Veale 60 Wendy Whitehead 565

6 BEING JULIA 9 Θ 5 C Storey 60 Bhekinkosi Bulana 903

7 WESTERLY WIND 4 Θ 4 K de Melo 60 Kumaran Naidoo 500

8 FASHION FUSION 10 Θ 4 K Jupp 60 Lowan Denysschen 006

9 SUPA DUPA DATE 5 Θ 4 W Kennedy 60 Craig Eudey 580

10 COUP DE TONNERRE 1 Θ 3 I Sturgeon 60 Frank Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 HOSANNA 14 Θ 3 A Delpech 60 Weiho Marwing 05

12 ROY’S JEWEL 2 Θ 3 * T Godden -2.5 kg 60 Kumaran Naidoo 08

13 LE MONDE ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

14 JANINE 13 Θ 4 Reserve 2 60 Weiho Marwing 098

15 BONDI BABE 3 Θ 3 Reserve 3 60 Garth Puller 707

ΠΡΟΤ:2-3-1-10

 

012- 12:45: 4.500 € GREYVILLE Επίπεδη Race 2 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WEALTHY 8 E 3 S Veale 60 Dennis Drier 636

2 COURAGEOUS KING 10 E 3 B Lerena 60 Mark Dixon 352

3 PROMISSORY ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

4 MIGHTY MISSISSIPPI 11 E 3 I Sturgeon 60 Doug Campbell 327

5 LOKSHINA 13 E 3 B Claassen 60 Weiho Marwing 544

6 CAPTURED IN AMBER 7 E 4 S Randolph 60 Paul Gadsby 033

7 ALLOY 6 E 3 A Delpech 60 Mike de Kock 3

8 KINGS DIAMOND 3 A 3 C Storey 60 Bhekinkosi Bulana 0

9 LAKE OF LIGHT 2 E 3 B Nyawo 60 Charles Laird ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 LANSON 9 E 3 K de Melo 60 Kumaran Naidoo 00

11 RAY DONOVAN 5 E 5 D S Lembethe 60 Greg & Karen Anthony ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 ROY’S PAST 15 A 3 L Mohapi 60 Pat Lunn 6

13 WHIRL AWAY LAD ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

14 MUSTANG SONNY 14 E 3 A Forbes 60 Lezeanne Forbes 768

15 WEST COAST MAN 12 E 7 Reserve 3 60 Bhekinkosi Bulana 089

ΠΡΟΤ:2-6-1-3

 

 

013 13:15: 4.500 € GREYVILLE Επίπεδη Race 3- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 L’ ATTITUDE 3 Θ 3 A Forbes 60 Lezeanne Forbes 452

2 RIVER COURSE 10 Θ 3 B Lerena 60 Michael Roberts 342

3 ROY’S RAKARA 1 Θ 3 M Yeni 60 Kumaran Naidoo 536

4 TREVI FOUNTAIN 7 Θ 3 S Veale 60 Dennis Drier 066

5 WIND TRADER 2 Θ 3 J Jordaan 60 Robbie Hill 674

6 MANYOU 12 Θ 3 B Nyawo 60 Ivan Moore 809

7 RITZ ‘N FAMOUS 11 Θ 4 W Kennedy 60 Ivan Moore 700

8 MERRY CHASE 9 Θ 4 B Jacobson 60 Chris Erasmus 605

9 CAPE BELLE 13 Θ 3 B Claassen 60 Belinda Impey 000

10 LEGAL LEGACY 8 Θ 3 M Ntuli 60 Chris Erasmus 000

11 PALACE MYSTERY 6 Θ 3 I Sturgeon 60 Doug Campbell 89

12 ROY’S APPROVAL 5 Θ 3 L Mohapi 60 Kumaran Naidoo 0

13 CATHERINE SEVENTH 4 Θ 3 Reserve 1 60 Kumaran Naidoo 877

ΠΡΟΤ:1-2-4-6

 

—13:45 : 3.360 € GREYVILLE Επίπεδη Race 4 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PURPLE SPLASH 1 E 3 B Lerena 60 Paul Gadsby 402

2 DESTINED FOR DAWN 8 E 5 A Forbes 60 Craig Eudey 494

3 SEATTLE WOLF 9 E 3 K de Melo 60 Kumaran Naidoo 767

4 BRING THE ACTION 4 E 3 W Kennedy 60 Corinne Bestel 769

5 KING JOFRY 11 E 3 M Yeni 60 Colin Scott 045

6 SONGOFFIREANDICE 7 E 3 * C Habib -4 kg 60 Michael Roberts 066

7 JAMZIG 12 E 3 M Ntuli 60 Lezeanne Forbes 674

8 GOLD SAIL 3 E 4 C Storey 60 Des Egdes 063

9 ROYAL APOSTLE 2 E 3 J Jordaan 60 Robbie Hill 006

10 MARSDEN 6 E 6 B Claassen 60 Weiho Marwing 056

11 OH TO BE FREE 10 E 4 * M Mjoka -4 kg 60 Craig Eudey 000

12 STRIKE GOLD 5 E 4 D Daniels 60 Lola Crawford 590

13 FATHEAD BROWNIE 13 E 4 Reserve 1 60 Bhekinkosi Bulana 990

ΠΡΟΤ:1-5-8-3

 

 

–14:25 : 3.360 € GREYVILLE Επίπεδη Race 5 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GEORGIE BOY 7 E 3 S Veale 60 Belinda Impey 945

2 KINGS LANDING 1 E 3 B Lerena 60 Michael Roberts 756

3 ROY’S DISPREN 12 E 3 K de Melo 60 Paul Gadsby 789

4 JABUTICABA 8 E 3 * T Godden -2.5 kg 60 Lezeanne Forbes 830

5 KILLARNEY HOUSE 2 E 5 A Marcus 60 Greg & Karen Anthony 092

6 HEIR TO RICHES 5 E 4 S Randolph 60 Garth Puller 090

7 SHELTERING ARMS 6 E 3 I Sturgeon 60 Dennis Drier 997

8 GENERAL MACARTHUR 11 A 3 B Nyawo 60 Chris Erasmus 770

9 CARLIN 10 E 4 A Forbes 60 Craig Eudey 887

10 COLOUR WHEEL 13 Ε 3 D Daniels 60 Doug Campbell 900

11 ROYAL BODYGUARD 3 Ε 4 C Storey 60 Bhekinkosi Bulana 780

12 AVENTURINE 4 Θ 3 A Delpech 57 Sean Tarry 367

13 AMANGA 9 Ε 4 Reserve 1 60 Kumaran Naidoo 880

ΠΡΟΤ:5-7-3-1

 

014 13:30: 29.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 1-1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ETERNAL ARMY 6 Α 3 L.DELOZIER 57 HA.PANTALL 1p(15)4p3p6p

2 RISK MAJOR 3 Α 3 A.HAMELIN 57 M.PALUSSIERE 9p12p(15)3p3p

3 FORTEPIANO 5 Ε 3 J.VICTOIRE 57 CH.ROSSI 5p(15)4p1p

4 NOSTALBOWL 1 Ε 3 PC.BOUDOT 56 D.PROD’HOMME 13p(15)2p

5 DAHLIA BERE 2 Θ 3 I.MAGNIN 55,5 JUL .PHELIPPON 11p13p(15)7p4p

6 AMISHA 4 Θ 3 T.BACHELOT 55,5 J.PARIZE 14p(15)10p10p5p

ΠΡΟΤ:3-1-4

 

 

015 14:00: 28.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 2 -2500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ZACK HOPE (GB) 6 E 8 A.MOREAU 60,5 N.CAULLERY 3p(15)6p12p5p

2 CHILL WIND 7 E 5 PC.BOUDOT 58,5 D.PROD’HOMME 5p(15)1p4p5p

3 GARLINGARI 1 E 5 F.SPANU 58,5 MME C.BARANDE BARBE 2p(15)2p1p3p

4 CELEBRE 8 Θ 5 F.BLONDEL 57 F.ROSSI (15)2p1p1p1p

5 ALMALYK 5 Ε 7 T.MESSINA 56,5 F.CHEYER 5p11p9p(15)15p

6 SANT’ALBERTO (ITY) 4 Α 8 U.RISPOLI 56,5 F.CHAPPET 5p(15)2p2p2p

7 BLUE PANIS 2 Ε 9 A.HAMELIN 56,5 J.PARIZE 4p(15)4p3p9p

8 KEEN GLANCE (IRE) 3 Θ 6 S.MAILLOT 55 Y.GOURRAUD 4p(15)1p2p3p

ΠΡΟΤ:8-3-6-4

 

016 14:30: 24.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 3- 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DIWAN CHOP 11 E 3 F.FORESI 58 F.FORESI 14p(15)11p3p

2 SING SOMETHING (GB) 4 A 3 T.BACHELOT 58 P&F.MONFORT (S) 3p3p(15)3p3p

3 PROVISION 1 A 3 J.VICTOIRE 58 CH.ROSSI 7p7p(15)6p

4 AXE 7 A 3 C.DEMURO 58 E.O’NEILL (S) (15)7p

5 SIR OTTOMAN 5 E 3 J.AUGE 58 C.FERLAND (S) 2p(15)2p3p2p

6 MATHISON 8 Θ 3 Z.PFEIL 56,5 D.DE WAELE 10p6p6p(15)4p

7 EVER DESDEMONE 6 Θ 3 M.GUYON 56,5 T.CASTANHEIRA (S) 3p5p(15)5p4p

8 PRINCESS KODIAC (IRE) 2 Θ 3 U.RISPOLI 56,5 J.REYNIER (15)4p

9 EGLANTYNE DREAM 3 Θ 3 A.HAMELIN 56,5 M.PALUSSIERE 9p(15)5p5p7p

10 MASHKA (IRE) 10 Θ 3 I.MENDIZABAL 56,5 C.BOUTIN (S) 5p(15)4p3p2p

11 LOOSE PROMISES 9 Θ 3 A.BADEL 56,5 F.CHAPPET 4p

ΠΡΟΤ:10-7-5-2

 

 

017 15:05: 19.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 4-2150m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TAXI DRIVER 9 E 4 U.RISPOLI 63,5 MME P.BUTEL 6p(15)2p4p1p

2 GALEOTTO 14 E 4 PC.BOUDOT 60 JUL .PHELIPPON 1p3p(15)3p8p

3 LAGON MERSOIS 4 E 4 M.GUYON 60 P.DECOUZ 8p(15)2p5p1p

4 VOISIN 15 E 4 F.FORESI 59,5 GGES.MOSSE 14p(15)8p8p2p

5 LINNWOOD 3 E 4 L.DELOZIER 59,5 MME P.BUTEL 12p10p(15)10p14p

6 JOUR JO 7 A 4 A.HAMELIN 59 M.CESANDRI (S) 11p(15)5p3p1p

7 QUEEN WINNER 11 Θ 4 V.SEGUY 59 C.SCANDELLA 7p(15)9p10p13p

8 ABRAXAS STONE 6 E 4 R.THOMAS 59 M.MAILLARD 16p(15)10p13p1p

9 GALLICE (ΙRE) 12 Θ 4 F.BLONDEL 59 MME C.HEAD-MAAREK 13p(15)8p5p2p

10 BLEU ASTRAL 17 E 4 A.BADEL 58 MME G.RARICK 5p8p(15)9p10p

11 PROUD BOY 5 E 4 A.CRASTUS 57 N.CAULLERY 5p2p(15)4p4p

12 FAST CHARLIE (IRE) 2 E 4 T.BACHELOT 57 P&F.MONFORT (S) 7p4p5p(15)6p

13 ARMYR 10 E 4 SM.LAURENT 55,5 Y.FERTILLET (S) 2p11p(15)Ah1h

14 ZINZICHERA 16 Θ 4 N.PERRET 55,5 P.KHOZIAN 10p(15)10p6p3p

15 ONE DIAMOND 8 A 4 I.MENDIZABAL 55 P.KHOZIAN 12p(15)10p9p1p

16 MADE FLORANIE 1 Θ 4 A.COUTIER 55 J.PARIZE 11p(15)7p4p8p

17 BEACH ACTION 13 A 4 C.DEMURO 54,5 MME L.GRIZZETTI 8p8p5p(15)11p

ΠΡΟΤ:10-11-1-2

 

018 15:35: 17.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race -2150m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 OK ET APRES 3 Θ 4 A.CRASTUS 60 JM.CAPITTE (S) 5p10p(15)9p5p

2 NANNY CAY 12 Θ 4 S.MAILLOT 60 Y.GOURRAUD (S) 10p14p(15)4p6p

3 DESERT DUNE 14 Ε 4 I.MENDIZABAL 60 Y.FERTILLET (S) 4p3p(15)9p8p

4 OSTALAPIA (ΙRΕ) 17 Θ 4 F.BLONDEL 59,5 F.ROSSI 6p(15)7p9p6p

5 ANSE AUBRAN 10 Ε 4 S.CALLAC 59,5 F.VERMEULEN (S) 6p(15)9p10p7p

6 POYANNE 4 Θ 4 A.HAMELIN 58,5 P.CHATELAIN 14p(15)8p5p5p

7 ALESSIO 9 Ε 4 PC.BOUDOT 58 B.GOUDOT (S) 3p7p(15)2p2p

8 CHUCK SPORT 6 Ε 4 G.BRAEM 58 S.SMRCZEK 3p3p2p(15)3p

9 HAVEN’S LIGHT 15 Θ 4 RC.MONTENEGRO 58 J.REYNIER 12p(15)8p2p2p

10 AMERICAN SUN 8 Ε 4 R.THOMAS 58 JUL .PHELIPPON 10p10p3p(15)9p

11 GROWNSTARK 2 Α 4 T.PICCONE 57,5 F.VERMEULEN (S) (15)11p6p11p5p

12 FOR YOUR LOVE 16 Θ 4 F.FORESI 56,5 F.FORESI 13p(15)7p8p10p

13 BILAPERFECTA 13 Θ 4 J.MOISAN 56,5 M.DELZANGLES 2p(15)10p9p8p

14 SPARKLING FROST 11 Θ 4 C.DEMURO 56 JM.LEFEBVRE (S) 11p(15)6p3p13p

15 MARIUS QUERCUS 7 Ε 4 SM.LAURENT 56 Y.FERTILLET (S) 13p(15)4p10p7p

16 WHAT A STORY 1 Ε 4 E.HARDOUIN 54,5 C.BOUTIN (S) 2p8p(15)6p6p

17 WHY WHIPPING 5 Θ 4 A.BADEL 54,5 ROB.COLLET (S) 8p4p(15)16p11

ΠΡΟΤ:3-7-8-13

 

 

019 16:05: 17.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 6-2150m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MYSTERIEUX 8 E 6 F.BLONDEL 60 F.FORESI 5p5p(15)7p2p

2 KING DRIVER 15 E 7 F.SPANU 60 MME G.RARICK 12p(15)13p16p8p

3 FAIR MOON 16 Θ 6 D.BONILLA 60 JC.SARAIS 18p(15)5p6p1p

4 BELARISSO 14 Ε 5 LP.BEUZELIN 60 F.CHEYER 13p1hAh(15)2h

5 TALWAR (ΙRΕ) 11 Α 7 V.SEGUY 59,5 C.SCANDELLA 2p(15)19p7p4p

6 DERNIER EMPEREUR 7 Ε 5 SM.LAURENT 59 MLLE B.RENK 9p8p11p(15)13p

7 GRAND AKBAR 6 Ε 9 PC.BOUDOT 58 JUL .PHELIPPON 2p(15)12p7p3p

8 CARENTAN 10 Θ 5 T.BACHELOT 58 P.CHATELAIN 9p(15)15p5p14p

9 DANCING BELIEF (IRE) 4 Ε 7 G.BRAEM 57,5 FX.CHEVIGNY (S) 1p(15)11p10p5p

10 TAMINA HANUM 9 Θ 5 N.PERRET 57,5 C.ESCUDER (15)8p13p14p12p

11 INARCO 1 Ε 8 E.HARDOUIN 57 M.PIMBONNET 10p(15)8p8p8p

12 TIANJIN CITY 13 Ε 6 R.THOMAS 57 JUL .PHELIPPON 3p6p(15)14p5p

13 POWERMAN (GER) 12 Ε 6 A.COUTIER 55,5 B.RECHER 4p(15)6p8p9p

14 RAPHAELUS 17 Ε 9 N.KASZTELAN 55 JC.SARAIS 9p(15)13p2p3p

15 AGAMON LAKE 2 Ε 5 I.MENDIZABAL 55 Y.FERTILLET (S) 12p7pAh(15)Ah

16 RAINEON 5 Ε 6 M.FOREST 55 MLLE C.FEY 9p8p(15)11pAs

17 BOKER MAZAL 3 Ε 5 F.LEFEBVRE 54,5 F.FORESI 10p(15)5p6p3p

ΠΡΟΤ:7-13-5-9

 

020 16:40: 19.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 7- 2150m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MONTESQUIEU 5 E 6 PC.BOUDOT 63 M.BOUTIN (S) 9p11p(15)7p3p

2 RAY OF HOPE 2 E 6 M.FOREST 61,5 MME G.RARICK 2p7p(15)16p3p

3 PETIT CHEVALIER 7 E 8 T.LEFRANC 61 C.BOUTIN (S) 9p9p5p7p(15)

4 LOWENSTEIN (GER) 9 A 6 S.RICHARDOT 60,5 D.QUESNEL 12p12p(15)4p11p

5 MANTAO (IRE) 8 E 6 M.GUYON 60,5 P&F.MONFORT (S) 3p5p(15)5p9p

6 RASH AWAY 1 E 6 E.HARDOUIN 60,5 P.SIGAUD (15)14p15p7p3p

7 MAJESTIC CLUB (USA) 16 E 7 F.GAVILAN 60 Y.FERTILLET (S) 13p13p3p(15)1p

8 REDING 11 E 5 V.SEGUY 60 C.SCANDELLA 13p4p(15)4p3p

9 PARKER RIDGE 13 E 6 I.MENDIZABAL 60 Y.FERTILLET (S) 7p(15)7p5p2p

10 MILLION 4 E 7 A.CRASTUS 60 N.CAULLERY 1p(15)9p4s2h(14)

11 ATTALCO 6 E 5 P.BAZIRE 60 MME J.LAURENT-JOYE (15)1h1h1h3h(14)

12 CASQUITO (IRE) 10 E 8 A.HAMELIN 59,5 S.SMRCZEK 11p12p(15)8p8p

13 SPECTACULAR CITY 15 Θ 7 F.FORESI 59 F.FORESI 6p(15)5p5p8p

14 PRAIRIE SUNSET 17 Θ 6 S.MAILLOT 58,5 P.KHOZIAN 8p(15)10p7p11p

15 GLAMOUR STAR (GER) 12 E 7 U.RISPOLI 58,5 MME P.BUTEL 2p4p9p(15)7p

16 VOLZAPONE 3 E 6 T.PICCONE 58 Y.FERTILLET (S) 6p9p(14)14p7p

17 MONSIEUR LE PRINCE 14 E 8 R.FRADET 57,5 C.ESCUDER (15)10p7p3p2p

ΠΡΟΤ:5-10-15-2

 

 

021 17:10: 14.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 8-2150m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 REMEMBER SALSA 2 Θ 7 T.BACHELOT 60 P.CHATELAIN 3p(15)16p16p16p

2 SINNKOSAKO 10 Ε 7 D.BONILLA 59,5 JM.CAPITTE (S) 13p12p(15)12p9p

3 MARIA KRISTINA 6 Θ 6 F.BLONDEL 59,5 F.FORESI 7p9p(15)10p3p

4 SKIPPY 12 Θ 5 I.MENDIZABAL 59,5 P.KHOZIAN 18p(15)12p12p5p

5 OBELISK (USA) 15 Ε 14 U.RISPOLI 59,5 F.FORESI 13p(15)14p7p1p

6 AROGNO 4 Ε 8 F.MASSE 59,5 S.LABATE (S) (15)10p9p1p6p

7 GELSEY 16 Θ 5 F.LEFEBVRE 59,5 G.MARTIN (15)15p7p9p8p

8 AGGREGATE 13 Ε 9 A.HAMELIN 59,5 S.LABATE (S) 14p(15)4p14p9p

9 MISS RAFAEL 7 Θ 5 F.FORESI 59,5 F.FORESI 5p(15)5p5p3p

10 DOURGA DE CERISY 5 Θ 6 D.BREUX 59,5 M.PLANARD 9p11p(15)10p13p

11 QUEEN ELYSEES (GB) 1 Θ 7 G.CONGIU 59,5 P.AZZOPARDI 11p(15)17p13p8p

12 DRAGON BALL 3 Θ 7 Y.BONNEFOY 59,5 C.LIGEROT (15)9p11p8p2p

13 ENRISY 9 Ε 11 T.PICCONE 59,5 JC.NAPOLI 15p(15)14p19p3p

14 BACK TO CAPRI (IRE) 8 Α 6 S.MAILLOT 59,5 G.COLLET 11p12p(15)15p9p

15 NINGALOO 11 Ε 10 FX.BERTRAS 59,5 Y.FOUIN (S) 11p(14)Th2h3h(13)

16 SAGAWAY 14 Ε 8 E.HARDOUIN 59,5 P.SIGAUD 12p10p(15)8p5p

ΠΡΟΤ:3-9-4-8

 

022 17:20: 6.500 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 5-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BLUE VISION (FR) 1 E 3 J Fanning 55 G A Swinbank 5

2 CLIVE CLIFTON (IRE) 3 E 3 S Donohoe 55 P D Evans 7360-24

3 MYSTIC BLAZE (IRE) 2 A 3 Oisin Murphy 55 A M Balding 932-

4 RONALDJAMESSACH (IRE) 7 E 3 Adam Beschizza 55 J D Bethell 6-6

5 SHULAMMITE MAN 6 E 3 B A Curtis 55 G A Swinbank

6 INDIGO PRINCESS 5 Θ 3 L Morris 52,5 M Appleby 6

7 WINGS OF ESTEEM (IRE) 4 Θ 3 Joey Haynes 52,5 K R Burke 2-

ΠΡΟΤ:3-5-7-2

 

 

023 17:55: 5.150 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 6-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MISS BUCKAROO (IRE) 6 Θ 4 J P Sullivan 60,5 J G Given 63-6

2 EMBLAZE 4 Θ 4 Phil Dennis 60,5 B Smart 8050-96

3 ARTBEAT (IRE) 10 Θ 4 Adam Beschizza 60 Miss J Feilden 7062-9

4 LOUD 5 Ε 6 Simon Pearce 59,5 Mrs L Pearce 70-8520

5 EQUILICIOUS 9 Θ 4 P McDonald 58,5 Ollie Pears 4588-56

6 BIONIC INDIAN 8 Ε 4 Graham Gibbons 58 M W Easterby 00349-9

7 MACHIAVELIAN STORM (IRE) 2 Θ 4 P Mulrennan 57,5 M Herrington 096036-

8 CIARAS COOKIE (IRE) 1 Θ 4 D C Costello 57,5 Heather Dalton 66-6848

9 MARMOOZ 3 Θ 4 L Morris 57,5 M Appleby 08644-0

10 MADAKHEEL (USA) 7 Θ 5 Joey Haynes 57,5 S G West 998-079

ΠΡΟΤ:8-4-9-6

 

024 18:25: 5.150 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 7- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BASINGSTOKE (IRE) 3 Ε 7 L Morris 60,5 D M Loughnane 009/44-2

2 HAZEL BLUE (IRE) 4 Θ 5 D Nolan 60 David Loughnane 57/6517-

3 EIUM MAC 2 Ε 7 Raul Da Silva 59,5 N Bycroft 45492-3

4 SHOW ME BAILEYS (FR)  8 Ε 4 P Mulrennan 59,5 J G Given 0/70-

5 JE T’AIME ENCORE 1 Ε 4 Adam Beschizza 59 Miss Gay Kelleway 498-546

6 GENERAL TUFTO 7 Ε 11 Joey Haynes 57,5 C Smith 63-5546

7 MUSIC HALL (FR) 5 Ε 6 Justin Newman 57,5 S A Harris 86780-3

8 CLAUDE GREENWOOD 6 Ε 6 S Donohoe 57,5 Mrs L C Jewell 76054-3

ΠΡΟΤ:1-2-3-8

 

 

025 18:55: 3.900 € KEMPTON Επίπεδη Race 1-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SPRAY TAN 3 Θ 6 George Downing 60,5 A W Carroll 36380-2

2 RED FLUTE  8 Ε 4 Tim Clark 60 D P Quinn 0589-61

3 IMJIN RIVER (IRE) 6 Ε 9 G Baker 59,5 W Stone 86746-2

4 LIZZY’S DREAM 9 Ε 8 D Tudhope 59,5 Rebecca Bastiman 65307-1

5 GLENBUCK LASS (IRE)  4 Θ 4 Saleem Golam 58 A Bailey 7554-76

6 WILLOW SPRING 2 Θ 4 T Eaves 58 C Allen 876-7

7 SINGLE SUMMIT 5 Α 4 T Hamilton 58 J R Jenkins 745-366

8 SEAMOOR SECRET 1 Θ 4 K T O’Neill 58 A M Hales 76776-6

9 CERULEAN SILK 7 Θ 6 A Kirby 58 A W Carroll 8590-65

ΠΡΟΤ:1-3-5-2

 

026 19:25: 4.600 € KEMPTON Επίπεδη Race 2 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FERRYVIEW PLACE 14 Ε 7 George Downing 60,5 Ian Williams 58447-4

2 SUDDEN WISH (IRE)  8 Θ 7 S M Levey 60,5 M J Attwater 62453-8

3 HAPPY JACK (IRE)  9 Ε 5 G Baker 60,5 M Wigham 3535-42

4 SEVEN SUMMITS (IRE) 6 Ε 9 S W Kelly 60,5 Mrs S Leech 509990/

5 TIME SQUARE (FR) 11 Ε 9 A Kirby 60,5 A W Carroll 8077-83

6 WHITE DOG (IRE)  4 Ε 4 Danny Brock 60 Mrs S J Humphrey 50/706-8

7 FOLLOW THE FAITH 13 Θ 4 Charles Bishop 60 M R Channon 1/0796-7

8 STAR LINKS (USA)  7 Ε 10 M Harley 59,5 S Kirk 0860-74

9 CHARLIE’S STAR 12 Θ 4 Megan Nicholls 59,5 Mrs L J Mongan 6664-58

10 LITTLE CHOOSEY 1 Θ 6 Rob Hornby 59,5 S R Bowring 0725-63

11 TOP POCKET 5 Ε 4 L P Keniry 59 M Madgwick 7504-05

12 SOLVEIG’S SONG 10 Θ 4 William Carson 58 S Woodman 97643-7

13 TAX REFORM (IRE) 2 Ε 6 R Clark 58 Miss N L-Beavis 405-547

14 CASTANEA 3 Ε 4 K T O’Neill 57,5 R Harris 6038-63

ΠΡΟΤ:7-3-2-1

 

 

027 19:55: 5.800 € KEMPTON Επίπεδη Race 3-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SILVER WINGS (IRE) 1 Ε 3 Rhiain Ingram 60,5 R Ingram 38668-6

2 PRINCESS COOKIE 9 Θ 3 Danny Brock 60,5 P J McBride 6-1

3 PINK MARTINI (IRE) 4 Θ 3 J F Egan 60 J Tuite 66-1

4 GORGEOUS GEEZER 2 Α 3 Tim Clark 59,5 Martin Smith 733-

5 FEELIN DICKY 6 Ε 3 T Eaves 59,5 J G Given 1-

6 ROSEALEE (IRE) 3 Θ 3 Martin Lane 58,5 J Gask 102-34

7 MISS PHILLYJINKS (IRE) 7 Θ 3 S W Kelly 57 P W D’Arcy 254021-

8 MYSTERIOUS LOOK 8 Θ 3 Rob Hornby 55 E S McMahon 89232-6

9 KATIE CANFORD 5 Θ 3 William Carson 55 J J Bridger 33556-7

ΠΡΟΤ:2-6-3-8

 

028 20:25: 5.800 € KEMPTON Επίπεδη Race 4-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HIGHEST QUALITY (IRE) 3 Θ 4 P Cosgrave 63,5 S C Williams 4256-3

2 BLYNX 7 Θ 3 Martin Lane 55,5 D M Simcock

3 CLOUD NINE (FR) 9 Θ 3 William Carson 55,5 A W Carroll 6-

4 DEEP DREAM 8 Θ 3 Oisin Murphy 55,5 A M Balding

5 LOGARITHM (USA) 6 Θ 3 R Havlin 55,5 J H M Gosden 0-3

6 PACABAG 5 Θ 3 Charles Bishop 55,5 P Hedger 8-

7 RUBY WEDNESDAY 2 Θ 3 M Dwyer 55,5 J R Best 5-

8 SHIFT THE BLAME 4 Θ 3 K T O’Neill 55,5 J C Fox

9 VENTURA FALCON (IRE) 1 Θ 3 S M Levey 55,5 R Hannon

ΠΡΟΤ:4-2-7-1

 

 

029 20:55: 4.500 € KEMPTON Επίπεδη Race 5-2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WHITECLIFF PARK (IRE) 7 Α 3 B A Curtis 60,5 B Ellison 05853-1

2 SKYLARK LADY (IRE)  6 Θ 3 C Catlin 60 Rae Guest 68-31

3 KALAMATA 3 Θ 3 Jack Mitchell 60 R Varian 077-1

4 INGEN BRAVE 2 Θ 3 A Kirby 59,5 P D Evans 9-68

5 SCHOOLBOY ERROR (IRE) 4 Ε 3 G Baker 58,5 J A Osborne 897-235

6 QUICK WITTED 5 Θ 3 F Norton 58 H J L Dunlop 7-65

7 PACKING EMPIRE (IRE) 1 Ε 3 Josephine Gordon 55 J A Osborne 087-

8 SECRET SINNER (IRE) 8 Θ 3 William Carson 52,5 J A Osborne 864-6

ΠΡΟΤ:2-3-1-6

 

030 21:25: 9.400 € KEMPTON Επίπεδη Race 6-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MYSTICAL SPIRIT (FR) 3 Ε 4 Josephine Gordon 60,5 M Meade 531532-

2 CHARLIES MATE 2 Ε 5 M Dwyer 60 J R Best 11378-1

3 MERHOOB (IRE)  9 Ε 4 A Kirby 60 J Ryan 2/6629-

4 HANNINGTON 5 Ε 5 Charlie Bennett 60 F Brennan 1467-27

5 FRANCO’S SECRET 4 Ε 5 Charles Bishop 59,5 P Hedger 13543-3

6 EXCEEDING POWER 7 Ε 5 M Harley 59 M R Bosley 2312-26

7 MY SON MAX 11 Ε 8 J F Egan 58,5 Mrs N S Evans 226347-

8 WINK OLIVER  12 Ε 4 Martin Lane 58 David Dennis 34123-6

9 ISIS BLUE 8 Ε 6 Alice Mills 57,5 B R Millman 563/26-1

10 JUSTICE FIRST 6 Ε 4 P Cosgrave 57,5 E A L Dunlop 6216-36

11 FOOLAAD 1 Ε 5 Rob Hornby 55,5 S R Bowring 13079-3

12 EMBANKMENT 10 Ε 7 R Havlin 55 M J Attwater 32077-9

ΠΡΟΤ:9-5-2-10

 

 

031 21:55: 5.800 € KEMPTON Επίπεδη Race 7-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LUCYMAI 5 Θ 3 R Winston 60,5 D K Ivory 14-6

2 SECRET INSIDER (USA) 8 Θ 3 M Harley 60 H Palmer 468-1

3 SIR DUDLEY (IRE) 7 Α 3 T Eaves 59,5 J G Given 5544-34

4 BOYCIE 6 Α 3 K T O’Neill 59 R Hannon 804254-

5 TRODERO 9 Θ 3 J Quinn 59 Dr J D Scargill 8-1

6 WILLSY 4 Ε 3 J F Egan 57,5 M R Channon 536189-

7 PORT GAVERNE (IRE) 12 Ε 3 Tyler Saunders 57 M P Tregoning 533-74

8 UNDERTOW (IRE) 3 Θ 3 Joey Haynes 56,5 K R Burke 64-1

9 HOLD ON MAGNOLIA 10 Α 3 T Hamilton 56 R A Fahey 34851-3

10 HIGHWAYMAN 2 Ε 3 S W Kelly 55,5 W Jarvis 070-

11 STONE QUERCUS (IRE) 11 Ε 3 F Norton 55 J G Given 354-

12 SANTIBURI SPRING 1 Θ 3 M Dwyer 54,5 J R Best 97-3

ΠΡΟΤ:2-3-5-8

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*