Οι ιπποδρομίες της Πέμπτης 11/2/16

Αρκετά ενδιαφέρον είναι το σημερινό πρόγραμμα που περιλαμβάνει 25 ιπποδρομίες, με τις κούρσες στα θαμνώδη εμπόδια από το DONCASTER να κλέβουν την παράσταση. Ασφαλώς και αναμένονται μεγάλα κέρδη σε όσους καταφέρουν να εκτιμήσουν σωστά την τελική άφιξη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

011- 12:15: 5.000 € VAAL Επίπεδη Race 1 1700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TOPOGRAPHY 7 Θ 3 C Maujean 60 Geoff Woodruff 246

2 ANGEL OF MERCY 3 Θ 3 * C Murray 60 St John Gray 740

3 URSULA 5 Θ 3 A Fortune 60 Brian Wiid 568

4 WINDY DESERT 8 Θ 3 R Danielson 60 Ormond Ferraris 685

5 BOURBON RUSH 4 Θ 3 I Sturgeon 60 Devin Little 086

6 ASPEN SHADOW 10 Θ 3 R Munger 60 Ernie Anderson 976

7 JAYRISTA 2 Θ 3 S Khumalo 60 Lucky Houdalakis 352

8 ROSE OF CASTILLE 11 Θ 4 Wes Marwing 60 Paul Peter 893

9 BLAZING BERRY 9 Θ 3 S Brown 60 Leon Erasmus 000

10 KEEP MY PROMISE 6 Θ 5 * C Ngcobo -4 kg 60 Luchelle Kruger 900

11 CYBER BELL 12 Θ 3 * N Patel -2.5 kg 60 Tyrone Zackey ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 INANINSTANT 1 Θ 3 G Lerena 60 Sean Tarry 44

ΠΡΟΤ:12-4-1-7

 

012- 12:45: 6.100 € VAAL Επίπεδη Race 2 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WOLVERINA 1 Θ 4 C Zackey 60 Corne Spies 700

2 JO MALONE 7 Θ 4 S Chambers 58 Corne Spies 351

3 HA LUCY 4 Θ 4 G Lerena 57.5 Lucky Houdalakis 826

4 MISS DECEMBER 3 Θ 4 J P v’d Merwe 55 Roy Magner 423

5 LEILA’S CHARGER 2 Θ 3 R Munger 52 Lucky Houdalakis 140

6 OLD EM 6 Θ 3 * N Patel -2.5 kg 51.5 Sean Tarry 396

7 WINTER AL 5 Θ 4 * C Murray 51.5 Johan Janse van Vuuren 219

ΠΡΟΤ:3-4-2-6

 

013 13:15: 5.000 € VAAL Επίπεδη Race 3  1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VEE MAN 8 Α 3 S Khumalo 60 Sean Tarry 532

2 GAGGLE 4 Ε 3 * C Murray 60 St John Gray 620

3 RAIN SHADOW 6 Α 3 C Zackey 60 St John Gray 584

4 DIABLO CANYON 2 Α 3 C Maujean 60 Stephen Moffatt 028

5 SUPERFICIAL 5 Ε 3 * M Thackeray 60 Clinton Binda 500

6 COMANCHE BRAVE 1 Ε 3 * C Ngcobo -4 kg 60 Alec Laird ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 COUNT RED 7 Α 3 G Wrogemann 60 Stuart Pettigrew ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 ELIJAH 9 Ε 3 Wes Marwing 60 Paul Peter 099

9 MAJESTIC LEGACY 3 Ε 3 R Munger 60 Wallace Tolmay 8

ΠΡΟΤ:1-2-3-4

 

014 13:30: 17.000 € PAU Επίπεδη Race 1 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AL MAHDOD(GB) 4 Ε 7 JB.EYQUEM 61,5 SUC. JF.BERNARD (SUC) (15)3p2p1p(13)

2 GHADANFAR AL KHALEDIAH 1 Α 7 FX.BERTRAS 60,5 SUC. JF.BERNARD (15)2p4p4p3p

3 GUEST DEL FALOT(SPA) 3 Θ 5 J.AUGE 58,5 T.FOURCY (15)5p4p6p4p

4 JAZZAR 5 Α 4 M.FOREST 57 JP.TOTAIN (S) (15)5p1p7p7p

5 PETIT MONSIEUR 2 Α 4 F.GARNIER 56 T.LAURIERE DE (15)2p8p10p2p

6 WOROOD 6 Θ 4 I.MENDIZABAL 55 CH.GOURDAIN (S) (15)2p2p1p3p

ΠΡΟΤ:6-1-2

 

015 13:45: 5.000 € VAAL Επίπεδη Race 4 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DE LUJO 4 E 4 S Khumalo 60 Clinton Binda 493

2 WILLIAM NICOL 3 E 3 P Strydom 60 St John Gray 664

3 CHOSEN AL 6 A 3 L Bester 60 Stephen Moffatt 342

4 AIR FORCE LEGEND 2 E 3 D L Habib 60 Scott Kenny ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 DOUGLAS BADER 5 E 3 A Fortune 60 Brian Wiid 08

6 MIDNIGHT MELLOW 9 E 3 * C Murray 60 St John Gray ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 TALK IT OVER 7 E 3 C Zackey 60 St John Gray 7

8 TOGETHER FOREVER 1 A 3 M V’Rensburg 60 Stuart Pettigrew 0

9 ZEN MASTER 8 A 3 G Lerena 60 Lucky Houdalakis 6

ΠΡΟΤ:1-9-3-4

 

— 14:25: 5.000 € VAAL Επίπεδη Race 5- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STORYFIELDS 16 Θ 3 S Chambers 60 Corne Spies 255

2 GOLDEN MEMORIES 2 Θ 3 R Simons 60 Clinton Binda 802

3 SPIRIT OF LOVE 12 Θ 3 * M Thackeray 60 Clinton Binda 763

4 LAKAHAL 3 Θ 3 K Zechner 60 Dianne Stenger 994

5 WINTER BREEZE 9 Θ 3 P Strydom 60 Louis Goosen 406

6 SHE’S A FLIRT 7 Θ 4 J Sampson 60 Erico Verdonese 433

7 BLACK OPIUM 1 Θ 3 C Zackey 60 Stanley Ferreira 8

8 BRYHER 4 Θ 3 A Fortune 60 Brian Wiid 8

9 CAFE DOLCE 13 Θ 3 J P v’d Merwe 60 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 NOW YOU SEE HER 15 Θ 3 G Lerena 60 Lucky Houdalakis 6

11 SCARLET LADY 14 Θ 3 * D Neethling -4 kg 60 Louis Goosen 0

12 SHINE BRIGHT 10 Θ 3 S Khumalo 60 Sean Tarry 2

13 SPECTRALIGHT 5 Θ 3 S Brown 60 Leon Erasmus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 WISE UP 11 Θ 3 Wes Marwing 60 Weiho Marwing 0

15 KHALETTE 8 Θ 3 Reserve 1 60 Devin Little 907

16 JUSTADREAM 6 Θ 3 Reserve 2 60 Clinton Binda 578

ΠΡΟΤ:1-10-12-4

 

— 15:05: 5.500 € VAAL Επίπεδη Race 6 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KAPITAN 3 Ε 4 S Khumalo 61.5 Sean Tarry 962

2 WILL PAYS 2 Ε 4 G Lerena 61 Mike Azzie 912

3 DENNIS THE MENACE 6 Ε 7 R Simons 60 Stuart Pettigrew 673

4 KAPELLMEISTER 10 Ε 8 * D Neethling -4 kg 59.5 Clinton Binda 190

5 ANGEL’S POWER 5 Ε 3 P Strydom 59 Brian Wiid 486

6 FIRE HORSE 4 Ε 4 S Chambers 58.5 Corne Spies 989

7 DUKE NUKEM 1 Ε 3 A Fortune 57 Gary Alexander 224

8 PURE BLONDE 8 Α 3 * C Murray 56.5 Alec Laird 101

9 COHIBA 9 Ε 7 R Munger 56.5 Craig Mayhew 575

10 IMPERIAL GOLD 7 Ε 4 J P v’d Merwe 56.5 Sean Tarry 575

ΠΡΟΤ:5-6-1-3

 

016- 14:00: 34.000 € PAU Εμπόδια Race 2 4000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BRASILIA Θ 5 D.COTTIN 71 P.COTTIN Ts2s(15)AsAs

2 BIENVENUADENUO Ε 5 G.RE 71 GUY .DENUAULT (15)3s5s5s2s

3 BULL FIGHTER Ε 5 S.CARRERE 70 H.LAGENESTE (S) Ts(15)3s4s5h

4 BARKALDI Ε 5 S.PAILLARD 67 H.LAGENESTE (S) TsAs(15)5hTs

5 BARBIE TURIX Θ 5 A.BRUNETTI 66 GIL .CHAIGNON 4s(15)4s5s6h

6 MONFLEUR DU LIA Ε 5 E.BURELLER 66 JP.TOTAIN (S) 4s(15)5s4s2h(14)

7 BATMOBILE Θ 5 R.MAYEUR 65 P.CORSI AsAs(15)Ah7h

ΠΡΟΤ:3-6-2-7

 

017 14:30: 12.000 € PAU Επίπεδη Race 3 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VEDETTE DE LAGRIMODI 10 Θ 7 H.RODRIGUEZ NUNEZ 59,5 B.DELTHEIL (15)8p11p9p5p

2 SYRAH TOURETTES 2 Θ 5 I.MENDIZABAL 59,5 D.WATRIGANT (S) (15)3p6p

3 TAAJER 4 Α 4 FX.BERTRAS 57 F.ROHAUT (S) (15)3p7p

4 AL FAARIS(GB) 7 Ε 4 D.MICHAUX 55 D.WATRIGANT (S) inédit

5 MEBLSH(QA) 8 Α 4 J.AUGE 55 T.FOURCY inédit

6 JONITO 9 Α 4 S.SAADI 55 E.DELL’OVA inédit

7 IDRAK 5 Θ 4 T.HENDERSON 55 C.BAILLET (15)3p

8 JUMUH(GB) 11 Θ 4 RC.MONTENEGRO 53 P.SOGORB inedited

9 NAJEEBAH 1 Θ 4 V.SEGUY 53 C.BAILLET inedited

10 CALM 6 Θ 4 F.GARNIER 53 D.WATRIGANT (S) inedited

11 CARACOLE DE BOZOULS 3 Θ 4 M.FOREST 53 JP.TOTAIN (S) inedited

ΠΡΟΤ:3-5-4-7

 

018 15:05: 18.000 € PAU Θαμ.Εμπόδια Race 4 3300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CARMINOR Ε 4 T.CHEVILLARD 74 P.CHEVILLARD 1h4h(15)Ts1h

2 SPEED ROCK Ε 4 E.LABAISSE 71 C.CHENU (S) 7h(15)6h12h

3 ROSEGARRY Ε 4 C.CHEVALLIER 71 E.LERAY (S) 1sAs(15)As7h

4 JOFFRETOU Ε 4 M.CAMUS 71 G.TAUPIN (S) 3h(15)7h1hT

s 5 GALION DE L’ABBAYE Ε 4 J.REY 70 G.CHEREL 6s4h5h(15)Th

6 ALANKERY LAURIERE Ε 4 V.CHATELLIER 68 L.CADOT 6h

7 LAS TUNAS Α 4 M.FARCINADE 68 P.CHEVILLARD 3h3h(15)2h4h

8 SOYOUZ Ε 4 R.MORGAN MURPHY 68 P.QUINTON (S) (15)9s8h8hTh

9 EAUBERRY Ε 4 E.BURELLER 67 JP.TOTAIN (S) 2sAsTh(15)5s

ΠΡΟΤ:3-4-1-6

 

019-15:35: 26.000 € PAU Αν.Έδαφος Race 5 4100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LITTLE STREAM Ε 5 D.COTTIN 76 G.CHEREL TsTh2s(15)Ts

2 AS SOLITAIRE Ε 6 O.JOUIN 73 P.JOURNIAC (15)Ts1s1s2s

3 BE WORK Θ 5 J.BLANDAMOUR 72 P.QUINTON (S) 2s1s(15)3s8s

4 BALDAQUIN Ε 5 C.LEFEBVRE 72 G.CHEREL 5s4s(15)5s5s

5 BACCHUS COLLONGES Ε 5 S.PAILLARD 72 G.CHEREL 4s7sDér.s(15)Ts

6 ARCHIMEDE Ε 6 V.CHENET 69 F.PLOUGANOU 3s3sTs(15)As

7 ALMAYA DE KERSER Θ 6 J.DUCHENE 68 P.QUINTON (S) Ts2s(15)4s(14)

8 BOLERO DE KERSER Ε 5 M.DELAGE 68 P.QUINTON (S) Ts6s(15)Ts1s

9 LORDNEYEVH Ε 6 J.BESNARDIERE 68 F.LAGARDE (15)As5s4s(14)

10 TRADISATINE Θ 6 C.SMEULDERS 66 F.DELORD Ts7s(15)6sTs

ΠΡΟΤ:7-8-3-4

 

020 16:05: 18.000 € PAU Εμπόδια Race 6 3700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAFE DE PARIS E 11 J.REY 74 S.FOUCHER 2s3h(15)1s1s

2 SURELY TRY E 6 J.GIRON 72 MME I.PACAULT 4s(15)5h3s7s

3 PRINCE PRETENDER E 9 M.CAMUS 72 G.TAUPIN (S) 4hAh(15)7h3h

4 ORANGE RUN(IRE) E 8 E.CHAZELLE 71 J.MARION (S) (15)7s8s2s6s

5 KALANG E 5 C.SMEULDERS 70 J.ORTET (S) (15)Ah5h5s2h

6 ROI KEN E 8 P.LUCAS 70 J.MARION (S) Ah2h(15)3h(14)

7 ULIFA D’AIRY Θ 8 E.LABAISSE 69 J.ORTET (S) 6s3s(15)AsAs

8 ALTO DES VALLEES Ε 6 A.LOTOUT 69 E.LERAY (S) TsAh(15)9s5s

9 LUG DES ASSENCES Ε 7 G.OLIVIER 69 MLLE ML.MORTIER 4h(14)4s3s5s

10 BLACK PEARL TAVEL Θ 5 D.COTTIN 68 G.CHEREL TsAs(15)3s3s

11 SYMPHONIE DIVINE Θ 5 S.CARRERE 66 J.ORTET (S) 7sAs(15)5s4h

ΠΡΟΤ:1-6-2-9

 

021 16:35: 30.000 € PAU Θαμ.Εμπόδια Race 7 -3800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PLUMEUR Ε 9 D.COTTIN 73 GIL .CHAIGNON 1h(15)Ah7h6h

2 CALIN D’AUBOIS Ε 8 C.HERPIN 70 P.CHEMIN 8h7h(15)5h2s

3 ALEX DE LARREDYA Ε 6 T.GUEGUEN 69 F.NICOLLE 5s(15)2h2s2s

4 FOOT SOLDIER Ε 5 M.MINGANT 69 D.HENDERSON Ah(15)1h4h4h(14)

5 MANITOPIX Θ 5 E.CHAZELLE 69 JP.DAIREAUX 1h(15)4s1s2s

6 ALLEU Ε 6 S.PAILLARD 68 MME I.PACAULT (15)2s3sAh4s

7 WALK IN LOVE Ε 7 G.OLIVIER 68 MLLE M.MARIN (15)6p6p12pAh

8 SULTAN SILK Ε 6 V.CHENET 68 D.HENDERSON 6h(15)Ah4p(13)

9 YELLOW BALL Θ 8 K.NABET 66 B.MONTZEY DE Ah(15)11h1sTs

10 ABSTENTION Θ 6 M.CAMUS 66 S.FOUCHER Th(15)5s5s1s

ΠΡΟΤ:3-2-5-9

 

022 16:55: 7.650 € DONCASTER Θαμ.Εμπόδια Race 4 -3350m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 YOUNEVERCALL (IRE) E 5 D Bass 72 C Bailey 31-1F

2 DEADLY APPROACH E 5 Nick Scholfield 69 Miss Sarah-jayne Davies 2

3 FIRST SARGEANT E 6 B HughesL 69 A Mullaney

4 LORD GOLAN E 8 Maurice Linehan 69 Nick Kent P33-150

5 MAN FROM SEVILLE E 6 Conor Shoemark 69 F O’Brien 7

6 MUTHABIR (IRE) E 6 Ian PophamR 69 R T Phillips 31-4742

7 SCOOBY (IRE) E 5 Kielan Woods 69 G P Mcpherson 6-774

8 ST LEWIS E 6 S Quinlan 69 J Candlish 870

9 THE LAST BAR Θ 6 Bridget Andrews 66 D Skelton 3-66

ΠΡΟΤ:1-7-6-2

 

023 17:10: 32.000 € PAU Θαμ.Εμπόδια Race 8 3500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 COMMIS D’OFFICE Ε 4 S.PAILLARD 69 MME I.PACAULT (15)4h1p3p2p

2 COTE MER Ε 4 K.NABET 69 G.CHEREL 5h3h(15)1p5p

3 CALERO D’AIRY Ε 4 F.PAMART 67 A.CHAILLE-CHAILLE inédit

4 CARMIN Ε 4 C.LEFEBVRE 67 G.CHEREL (15)6p2p3p

5 CURLY D’AUTHIE Ε 4 J.DUCHENE 67 G.CHEREL (15)4p7p

6 CHANT SACRE Ε 4 E.CHAZELLE 67 E.LERAY (S) 6h(15)1p3p4p

7 CAVISTO Ε 4 J.REY 67 MME I.PACAULT 8h(15)3p9p

8 CURKASH Ε 4 JO.AUDON 67 E.LECOIFFIER inédit

9 CAPE OF FLOWERS Ε 4 M.CAMUS 67 MLLE AS.PACAULT 6h7h(15)3p5p

10 CEDAR WOOD Ε 4 D.COTTIN 67 G.CHEREL Ah(15)2p

11 CALIPSO COLLONGES Ε 4 G.RE 67 G.CHEREL (15)9p

12 CALIN DOR Ε 4 J.BLANDAMOUR 67 P.QUINTON (S) (15)5p

13 COL BLANC SIVOLA Θ 4 E.LABAISSE 65 J.ORTET (S) Ah(15)5h

14 CAMINANDIA Θ 4 C.SMEULDERS 65 C.CHEMINAUD Ah(15)3p8p10p

ΠΡΟΤ:9-2-1-6

 

024 17:30: 19.000 € DONCASTER Θαμ.Εμπόδια Race 5 -4900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BARAFUNDLE (IRE) E 12 B Hughes 75,5 J Candlish 12-PP67

2 MANTOU (IRE) E 5 Aidan Coleman 75 J P Ferguson 14-267

3 BALMUSETTE Θ 7 J Reveley 75 K G Reveley 421-846

4 WHATAKNIGHT Ε 7 Nick Scholfield 75 Harry Fry 1-11131

5 EMERGING FORCE (IRE) Ε 6 R Johnson 74,5 H Whittington 63-313

6 WESTERN JO (IRE) Ε 8 Garry Lavery 73,5 A D Brown 6/3220-0

7 AVIATOR (GER) Ε 8 Jack Quinlan 73 J M P Eustace 12-4124

8 SHADARPOUR (IRE) Ε 7 W Featherstone 73 A King 6P2-225

9 AL CO (FR) Ε 11 Sean Bowen 72,5 P Bowen 33U7-P7

10 SHADES OF MIDNIGHT Ε 6 Callum Whillans 72,5 D W Whillans 141-033

11 HARRY HUNT Ε 9 Kielan Woods 72 G P Mcpherson 60-3512

12 RENDL BEACH (IRE) Ε 9 C Gethings 71,5 Robert Stephens 422PP-7

13 ROYAL NATIVE (IRE) Ε 8 David Noonan 70,5 A J Honeyball 124P1-3

14 WALK ON AL (IRE) Ε 8 Ian Popham 70 D Skelton 27/53-77

15 ZALGARRY (FR) Ε 9 Josh Wall 70 A J Whitehead 72422/2-

16 QUINTO Ε 6 69,5 J J Quinn R-16351

17 ROAD TO FREEDOM Ε 7 Joshua Moore 68,5 Mrs L Wadham 124FU3

18 THE ARTFUL COBBLER Ε 5 Jake Greenal 67 H D Daly 06841

19 I JUST KNOW (IRE) Ε 6 S Quinlan 66 Mrs S J Smith 413763

20 HARVEY’S HOPE Ε 10 Harry Challoner 64 K G Reveley 34896F

ΠΡΟΤ:4-10-13-8

 

025 18:05: 10.350 € DONCASTER Εμπόδια Race 6 -3850m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HOLLYWOODIEN (FR) Ε 5 J M Davies 71 T Symonds 1342-01

2 BLUE FASHION (IRE) Ε 7 D Bass 70 N J Henderson 42/20P-P

3 GAMBOL (FR) Ε 6 W Kennedy 70 Ian Williams 534980

4 MIDNIGHT MONTY Ε 6 J ReveleyK 70 K G Reveley 7561-

5 NEXIUS (IRE) Ε 7 Nick Scholfield 70 P F Nicholls 14410-4

6 PINE CREEK Ε 8 Aidan Coleman 70 J P Ferguson 520-622

ΠΡΟΤ:4-6-1

 

026 18:40: 6.500 € DONCASTER Θαμ.Εμπόδια Race 7-3350m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 NOTEBOOK E 5 Thomas Cheesman 75,5 Martin Smith 00P11R

2 NO CEILING (IRE)  E 6 Toby Wheeler 73,5 Ian Williams 57066-4

3 OUR KYLIE (IRE) Θ 4 Craig Nichol 70 T Coyle 234P3

4 QATEA (IRE) Ε 4 James Cowley 69 D McCain Jnr P800

5 BERTIE LUGG Ε 8 J McGrath 68,5 Henry Oliver 4759-7

6 PRINCE OF THIEVES (IRE) Ε 6 David Noonan 68 A J Honeyball 699-PP3

7 DIAMOND GESTURE (IRE)  Θ 8 G Malone 66 F O’Brien U85-4P6

8 MIDNIGHT THOMAS  Ε 7 Killian Moore 66 M Keighley SU-P7P6

ΠΡΟΤ:6-3-2-1

 

027 19:10: 6.500 € CHELMSFORD  Επίπεδη Race 1 – 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Luv U Lucky 1 Ε 4 Mitch Godwin 60 M Appleby 3393-65

2 Oakley Star 10 Θ 4 Lulu Stanford 60 Miss Gay Kelleway 227836-

3 Ela Goog La Mou 7 Θ 7 George Wood 59,5 P Charalambous 156-327

4 Barnaby Brook (CAN) 3 Ε 6 Samuel Clarke 59,5 R Brisland 857045/

5 My Tringaling (IRE) 9 Θ 4 Milly Naseb 59 S C Williams 6-23288

6 Clock On Tom 6 Ε 6 Patrick Vaughan 59 D P Quinn 6050-11

7 Celtic Artisan (IRE) 8 Ε 5 Danielle Mooney 59 Rebecca Menzies 040-423

8 Star Links (USA) 2 Ε 10 Benjamin Sanderson 57 S Kirk 0860-74

9 Sixties Queen 4 Θ 6 Chris Kelly 56 Mrs L Williamson 0850-95

10 North Bay Lady (IRE) 5 Θ 4 Hollie Doyle 55,5 J S Wainwright 9770-99

ΠΡΟΤ:8-6-7-3

 

028 19:40: 6.500 € CHELMSFORD  Επίπεδη Race 2 -1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Brean Splash Susie 6 Θ 5 Ryan While 60,5 W G M Turner 018135-

2 Bold Max 4 Ε 5 Liam Jones 60,5 Miss Z C Davison 4923-98

3 Presto Boy 2 Ε 4 Stephanie Joannides 60,5 R Hughes 92577-2

4 Dream Ally (IRE) 5 Ε 6 J P Spencer 60,5 J R Weymes 5374-66

5 Camdora (IRE) 3 Θ 4 T J Murphy 60,5 J A Osborne 780/21

6 Stamp Of Approval (IRE) 7 Θ 4 G Baker 60 C F Wall 60/839-7

7 Kuanyao (IRE) 9 Ε 10 Ann Stokell 59 Miss A Stokell 057-251

8 Rutterkin (USA) 8 Ε 8 Vitor Santos 57,5 J Riches 37066/3

9 Multi Quest 1 Θ 4 R Havlin 57,5 J E Long 5654-45

ΠΡΟΤ:1-3-5-7

 

029- 20:10: 19.000 € CHELMSFORD-Επίπεδη Race 3- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Mythmaker 10 Α 4 P Mulrennan 60,5 B Smart 00252-1

2 Zac Brown (IRE) 4 Ε 5 D Tudhope 59,5 C Wallis 758066-

3 Spicy Jam 1 Θ 4 Andrea Atzeni 59,5 M Botti 12547-6

4 Magnus Maximus 2 Ε 5 J F Egan 58,5 R Brisland 3343-40

5 Bosham 5 Ε 6 Nathan Evans 57,5 M W Easterby 3-41311

6 Elis Eliz (IRE) 8 Θ 4 A Kirby 57 M Wigham 31283-3

7 Nuno Tristan (USA) 3 Ε 4 T Hamilton 57 R A Fahey 78681-1

8 Searchlight 9 Ε 5 P Cosgrave 57 J R Boyle 0006-16

9 Varsovian 6 Ε 6 Renato Souza 57 D K Ivory 111436-

10 Vimy Ridge 11 Ε 4 Catherine Gannon 55,5 A Bailey 928-558

11 Oriental Relation (IRE) 7 Ε 5 T Eaves 55,5 J G Given 795-835

ΠΡΟΤ:7-5-1-3

 

030 20:40: 25.450 € CHELMSFORD Επίπεδη Race 4-2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Afonso De Sousa (USA) 2 Ε 6 D Tudhope 61,5 D O’Meara 0274-23

2 Winterlude (IRE) 6 Ε 6 G Baker 59,5 Jennie Candlish 67/0-521

3 Whispering Warrior (IRE) 7 Ε 7 J P Spencer 57,5 D M Simcock 638/632

4 Plutocracy (IRE) 5 Ε 6 A Kirby 57 G L Moore 70/434-5

5 Latin Charm (IRE) 3 Ε 5 Andrea Atzeni 55,5 M Botti 4511/02-

6 Pactolus (IRE) 1 Ε 5 Adam Beschizza 53 S C Williams 5611-42

7 Dance Of Fire 4 Ε 4 Catherine Gannon 52,5 A M Balding 24945-3

ΠΡΟΤ:1-6-3-7

 

031- 21:10 : 16.150 € CHELMSFORD Επίπεδη Race 5 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Sirdaab (USA) 6 Ε 4 Ann Stokell 63,5 Miss A Stokell 768774-

2 One Big Surprise 2 Θ 4 Stephen Cummins 61 R Hughes 6-

3 Cultured Knight 3 Α 3 S W Kelly 57 R Hughes 5-2

4 Justice Rock 1 Ε 3 Josephine Gordon 57 P S McEntee 5366-73

5 Strictly Carter 7 Ε 3 Graham Gibbons 57 A Bailey 420036-

6 Birrafun (IRE) 4 Θ 3 P McDonald 55 Mrs A Duffield ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 Rojina (IRE) 5 Θ 3 J F Egan 55 J Tuite 9-374

ΠΡΟΤ:3-6-5-4

 

032 21:40: 10.350 € CHELMSFORD Επίπεδη Race 6 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Welliesinthewater (IRE) 2 Ε 6 Noel Garbutt 60,5 D Shaw 532-221

2 Fingal’s Cave (IRE) 4 Ε 4 Graham Gibbons 60,5 M R Channon 215/555-

3 The Happy Hammer (IRE) 7 Ε 10 Lulu Stanford 58,5 E Stanford 7143-31

4 Primrose Brown 6 Θ 5 J Quinn 58,5 C Allen 92-42

5 Gracious George (IRE) 3 Ε 6 K T O’Neill 58 J C Fox 56773-2

6 Hierarch (IRE) 1 Ε 9 Sophie Killoran 56,5 D M Simcock 7505-14

7 Venus Grace 8 Θ 5 Liam Jones 55,5 M Appleby 6533-36

8 Toymaker 5 Ε 9 Josephine Gordon 55 P S McEntee 6604-92

9 De Lesseps (USA) 9 Ε 8 Vitor Santos 54 J Riches 5740/0-1

ΠΡΟΤ:1-2-3-5

 

033 22:10: 6.500 € CHELMSFORD Επίπεδη Race 7-2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 You’re A Goat 1 Θ 3 A Kirby 60,5 G L Moore 085-62

2 Dilly Daydream (IRE) 8 Θ 3 P Cosgrave 60,5 G C Bravery 44057-6

3 Falcon’s Fire (IRE) 7 Ε 3 P Makin 59,5 K Dalgleish 4-57

4 Milyaar (IRE) 5 Α 3 G Baker 59 R A Teal 7-89

5 Rockliffe 6 Ε 3 T Eaves 59 M R Channon 37359-9

6 Faster Company (IRE) 2 Ε 3 Josephine Gordon 55 J S Moore 0890-53

7 Frivolous Prince (IRE) 4 Ε 3 J F Egan 54 P D Evans 6084-25

8 Divine Touch 3 Θ 3 Jack Mitchell 54 R Eddery 000-

ΠΡΟΤ:7-8-1-5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*