Οι ιπποδρομίες της Παρασκευής 12/2/16

Με κούρσες από Ελλάδα, Ν.Α και 2 από την Ιρλανδία συμπληρώθηκε το σημερινό πρόγραμμα που παρουσιάζει αυξημένο ενδιαφέρον καθώς οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ιδιαίτερα ανοιχτές για κάθε αποτέλεσμα και υπόσχονται μεγάλα κέρδη στούς φιλίππους που θα εκτιμήσουν σωστά την τελική άφιξη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι προτάσεις μας έχουν ως εξής:

011-12:05: 3.500 € FAIRVIEW Επίπεδη Race 1 – 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FANTASY QUEST 3 Θ 2 S Khumalo 60 Yvette Bremner ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 NOORDHOEK’S SPEED 8 Θ 2 S Khathi 60 Gavin Smith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 O TAMARA 7 Θ 2 A Fortune 60 Alan Greeff 23

4 OOCHEE ARROW 1 Θ 2 T Gould 60 Alan Greeff ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 SAGHIRA 6 Θ 2 F Herholdt 60 Gavin Smith 5

6 SAMIAM 9 Θ 2 K Minnie 60 Alan Greeff ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 SILVA KEY 5 Θ 2 S Naidoo 60 Yvette Bremner ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 THIRTEEN 4 Θ 2 * C Murray 60 Gavin Smith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 VILLANELLE 2 Θ 2 R Munger 60 Grant Paddock 2

ΠΡΟΤ:1-3-6-9

 

012-12:35: 3.500 € FAIRVIEW Επίπεδη Race 2 -2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ELUSIVE ELEGANCE 7 E 3 K Zechner 60 Dorrie Sham 004

2 NEW DEAL 6 E 3 A Fortune 60 Alan Greeff 552

3 ROCK LIKE JAGGER 1 E 3 R Danielson 60 Tara Laing 608

4 WAY PAST MIDNIGHT 4 E 3 * C Murray 60 Renate du Plessis 080

5 DR MOUSE 5 E 4 C Zackey 60 Jacques Strydom 708

6 IN INDIA 8 E 3 K Minnie 60 Alan Greeff 603

7 TRUE AS AN ARROW 3 E 4 R Munger 60 Jacques Strydom 009

8 MICKEY SLIM 2 E 3 F Herholdt 60 Gavin Smith 003

ΠΡΟΤ:1-2-6-3

 

013 13:05: 3.500 € FAIRVIEW Επίπεδη Race 3 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RUBY DUCHESS 7 Θ 3 R Munger 60 George Uren 242

2 SHADES OF JADE 8 Θ 3 * H v’d Hoven -2.5 kg 60 Grant Paddock 084

3 RED VELVET LOUNGE 1 Θ 3 A Fortune 60 Alan Greeff 055

4 RED ROUGE 4 Θ 3 J P v’d Merwe 60 Dorrie Sham 368

5 GAUTENG 2 Θ 4 R Danielson 60 Tara Laing 354

6 JENADOR’S WORLD 9 Θ 4 K Zechner 60 Dorrie Sham 753

7 ELEGANT ELLE 10 Θ 3 F Herholdt 60 Gavin Smith 900

8 BEST NEWS 5 Θ 3 * C Murray 60 Renate du Plessis 0

9 DIXIE CHICK 3 Θ 3 S Khathi 60 Dorrie Sham 705

10 THEMLA 6 Θ 3 C Zackey 60 Renate du Plessis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:2-3-1-6

 

014 13:45: 3.500 € FAIRVIEW Επίπεδη Race 4 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 NABUCCO 8 E 3 K Zechner 60 Dorrie Sham 275

2 RAVE KING 4 E 3 R Danielson 60 Renate du Plessis 766

3 RHUMBA MAGIC 5 A 3 T Gould 60 Alan Greeff 644

4 WARM PEG 6 E 3 A Fortune 60 Jacques Strydom 036

5 TIGER TIM 1 E 4 W Agrella 60 Tara Laing 427

6 LEGO HOUSE 9 E 4 F Herholdt 60 Gavin Smith 703

7 LESSFLASHMORECASH 7 E 6 * H v’d Hoven -2.5 kg 60 Des J McLachlan 352

8 ALDABARA RUN 3 E 4 J P v’d Merwe 60 Dorrie Sham 499

9 BENJI’S DYNASTY 2 E 3 S Khathi 60 Dorrie Sham 00

ΠΡΟΤ:1-6-7-2

 

—14:25 : 4.300 € FAIRVIEW Επίπεδη Race 5 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DRILL SARGEANT 1 Ε 7 W Agrella 60 Tara Laing 451

2 OH SO MODUS 2 Ε 4 * C Murray 58 Renate du Plessis 220

3 PUTNEY FLYER 4 Ε 7 S Khumalo 56.5 Yvette Bremner 344

4 BOLT OF LIGHT 8 Ε 5 R Danielson 55 Tara Laing 577

5 EMBLEM HONOUR 6 Ε 5 C Zackey 53.5 Tara Laing 214

6 MAXIMO 5 Ε 6 * K Ramsamy -4 kg 52 Hekkie Strydom 070

7 MULAAZEM 9 Ε 6 * H v’d Hoven -2.5 kg 52 Hekkie Strydom 088

8 BADGER’S TRAIL 7 Ε 5 S Devoy 52 Jacques Strydom 908

9 DANDYMAN CAN 3 Ε 8 K Minnie 52 Jacques Strydom 040

ΠΡΟΤ:1-2-5-3

 

—15:05: 3.600 € FAIRVIEW Επίπεδη Race 6 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AREZZO 5 A 4 S Khumalo 60 Justin Snaith 563

2 SEATTLE SWING 8 A 3 F Herholdt 60 Gavin Smith 633

3 BIG FREEZE 6 E 4 A Fortune 60 Alan Greeff 081

4 IMPERIAL VELVET 7 E 5 * C Murray 59.5 Renate du Plessis 336

5 WELL INFORMED 10 E 4 K Minnie 58.5 Alan Greeff 003

6 SILVER IMAGE 9 E 5 R Danielson 57 Tara Laing 020

7 FORT KALIMENTA 4 E 4 R Munger 57 Grant Paddock 192

8 FAMILIAR CHAT 11 E 6 T Gould 57 Jacques Strydom 793

9 DREAMFOREST 2 E 4 C Zackey 60 Grant Paddock 361

10 COUNT ZAFONIC 3 E 4 J P v’d Merwe 56 Dorrie Sham 306

11 ROMAN RIDGE 1 E 4 * H v’d Hoven -2.5 kg 55.5 Yvette Bremner 667

12 UNBROKEN 12 E 4 S Naidoo 55.5 Yvette Bremner 765

13 SERGEANT TIBBS 13 E 5 K Zechner 55 Dorrie Sham 607

ΠΡΟΤ:1-6-3-4

 

01 14:00: 4.500 € ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 1  1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΛΕΤΖΕΝΤΕΡΥ ΛΑΝΤ (IRE) 3 E 9 Μαστοράκης Κ. 60 Μυκονιάτης Αρ. 3-2-4-6

2 ΘΑΡΑΓΟΥΟΛ (IRE) 1 E 7 Χοσάμ Μίκι Μ. (2,5) 55 Μυκονιάτης Αρ. 7-7-7-6

3 ΧΑΜΛΑ (GB) 2 Θ 6 Καμούτση Ε. (1,5) 53,5 Κουβαράς Χρ. 4-3-7-6

4 ΑΓΟΥΟΡΝΤ ΣΕΡΕΜΟΝΥ (IRE) 4 Ε 11 Καλογρίδης Ρ. 49 Σιατούνης Ηλ. 7-6-6-8

5 ΖΙΛΜΠΕΡΤΟ (GR) 5 Ε 8 Δημητσάνης Π. 49 Κουβαράς Χρ. 4-7-6-5

ΠΡΟΤ:5-1

 

02 -14:30: 3.900 € ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 2- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΛΑΡΙΣ GB) 4 Θ 5 Μερσινιάς Γ. 60 Γιατράς Αλ. 1-2-3-2

2 ΜΑΡΙΣΙΑ (GR) 3 Θ 5 Συρινίδης Γ. 58 Καλογερόπουλος Ν. 5-7-2-6

3 ΑΒΑΝΖΑΡΕ (GB) 6 Θ 6 Ξυνός Μ. 56 Σιατούνης Ηλ. 2-4-2-7

4 ΤΖΑΛΕΜΠΙ (GB) 1 Θ 5 Κουμπαράκος Μ.(1,5) 54,5 Γιατράς Αλ. 1-4

5 ΑΝΝΟΥΛΑ (GR) 7 Θ 5 Καλογρίδης Ρ. 53,5 Ιωαννίδης Μιχ. 6-3-4-3

6 ΕΜΠΟΡΙΟΥΜ (GB) 5 Θ 5 Τσέλα Ε. 50 Ιωαννίδης Μιχ. 4-3-4-4

7 ΡΗΓΚΑΛ ΦΑΛΚΟΝ (GB) 2 Θ 5 Μαστοράκης Κ. 48,5 Θεολόγου Π. Αν.Τζ.-3

ΠΡΟΤ:7-4-2-1

 

03 -15:00: 4.500 € ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΙΝΑΜΟΝ ΣΠΑΪΣ (GB) 2 E 5 Δρόσος Δ. 60 Χαραλάμπους Χαρ. 3-3-5-3

2 ΜΟΥΡΙΝΓΚ ΜΑΣΤ (USA) 5 A 4 Δημητσάνης Π. 57,5 Μουρουζίδης Π. 2

3 ΜΠΛΕΪΜ ΛΑΒ (USA) 8 E 4 Τσέλα Ε. 57,5 Θεολόγου Π. 3

4 ΜΕΪΚΙΝ Ε ΣΤΕΪΤΜΕΝΤ (IRE) 6 E 4 Λαζαρίδης Ι. 57 Κουβαράς Χρ. στην Ελλάδα

5 ΤΑΡΑΓΚΟΝ (GB) 7 E 4 Καλογρίδης Ρ. 57 Καλογρίδης Γ. στην Ελλάδα

6 ΙΒΑΝ ΓΚΡΟΖΝΙΥ (GR) 1 A 4 Μαστοράκης Κ. 56,5 Χαραλάμπους Χαρ.

7 ΤΖΑΝΙΤΖΕΡΟ (IRE) 4 E 4 Συρινίδης Γ. 56,5 Κουβαράς Χρ. 7-3-6-4

8 ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ (GR) 3 A 5 Κουμπαράκος Μ.(1,5) 54,5 Ιωαννίδης Μ. 8-5-5-7

ΠΡΟΤ:2-4-5-1

 

04 -15:30: 4.100 € ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΟΥΤΑΜΑΚΙΝ (IRE) 2 E 5 Μερσινιάς Γ. 60 Γιατράς Αλ. 2-2-2-2

2 ΦΙΛΙΠ (GR) 4 E 5 Μαστοράκης Κ. 59,5 Θεολόγου Π. 1-3-5-4

3 ΜΠΑΜΠΟΥΡ (IRE) 1 E 5 Τσέλα Ε. 57,5 Θεολόγου Π. 4-1-1-1

4 ΓΚΑΤΣΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝ (GR) 3 E 5 Δρόσος Δ. 56,5 Χαραλάμπους Χαρ. 7-2-1-4

5 ΜΑΪ ΛΙΤΛ ΦΡΕΝΤ (GB) 6 E 5 Νικολαίδης Μ. 56,5 Κάσσης Π. 2-2-1-7

6 ΠΟΛΙΟΡΚΗΤΗΣ (GR) 5 A 5 Ψαραδάκης Ι.(1,5) 56,5 Μυκονιάτης Αρ. 3-6-1-3

7 ΠΕΡΠΛ ΣΤΟΡΜ (GR) 7 E 5 Δημητσάνης Π. 56 Κεράτσα Ειρ. 2-3-4-4

ΠΡΟΤ:3-6-2-1

 

05 16:00: 5.600 € ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΟΛΟΤΩΦ (GR) 2 A 8 Νικολαίδης Μ. 60 Κάσσης Π. 3-1-6-3

2 ΜΠΑΜΟΥΡΡΟΥ (IRE) 6 E 6 Μερσινιάς Γ. 55 Μπαριάμογλου Φ. 1-6-7-7

3 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (GR) 1 E 6 Δημητσάνης Π. 53,5 Χαραλάμπους Χαρ. 5-6-1-6

4 ΓΚΑΜΠΥ (GR) 4 E 7 Τσέλα Ε. 51,5 Μπαριάμογλου Φ. 3-1-3-6

5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ (GB) ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

6 ΡΕΝΤ ΡΑΜΕΣΙΣ (IRE) 3 E 7 Μαστοράκης Κ. 50,5 Γιατράς Αλ. 4-6-4-6

7 ΣΟΤΓΚΑΝ ΣΤΑΡΤ (GB) 5 E 6 Ανδρέου Λ. 49 Αμίτση Αγγ. 1-1-3-2

ΠΡΟΤ:7-1-6

 

06 -16:30: 5.000 € ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΤΤΙΛΑΣ (GR) 5 E 4 Τσέλα Ε. 60 Ιωαννίδης Μ. 6-4-2-1

2 ΚΗ ΣΟΣΑΪΕΤΥ (GB) 4 E 5 Δρόσος Δ. 60 Χαραλάμπους Χαρ. στην Ελλάδα

3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΥΣ (GR) 3 A 5 Μερσινιάς Γ. 59,5 Γιατράς Αλ. 2-2-4-6

4 ΝΤΑΤΣ ΟΛΝΤ ΜΑΣΤΕΡ (GB) ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

5 ΜΠΙΓΚ ΓΟΥΕΪΒ (GR) 6 A 4 Μαστοράκης Κ. 58,5 Μυκονιάτης Ι. 1-3

6 ΜΙΣΤΕΡ ΠΑΡΗΣ (GR) 1 A 4 Ψαραδάκης Ι.(1,5) 54 Χαραλάμπους Χαρ. 8-7-9

ΠΡΟΤ:2-5

 

07 17:00: 7.000 € ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7-1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΟΡΙΕΝΤΑΛΙΣΤ ΑΡΤ (GB) 2 E 11 Ψαραδάκης Ι.(1,5) 60 Μυκονιάτης Αρ. 1-1-4-2

2 ΒΕΛΒΕΤ ΑΝΤΕΡΓΚΡΑΟΥΝΤ (IRE) 4 E 8 Δρόσος Δ. 58 Μυκονιάτης Ι. 4-6-5-7

3 ΛΑΪΤ ΠΑΡΤΙΚΛ (IRE) 1 E 6 Μαστοράκης Κ. 55,5 Μυκονιάτης Ι. 1-2-3-1

4 ΜΠΙΓΚ ΧΑΡΤ (GR) 3 E 7 Νικολαίδης Μ. 55 Νικολόπουλος Ι. 3-2-4-2

5 ΜΠΡΟΤΟΝΣ ΑΡΤ (GB) 6 E 7 Τσέλα Ε. 54 Θεολόγου Π. 1-4-4-1

6 ΡΟΥΣΛΑΝΤ (IRE) 5 E 7 Δημητσάνης Π. 50,5 Σιατούνης Ηλ. 1-2-3-5

7 ΜΑΣΟΥΕΡΤΕ (IRE) 7 E 10 Καλογρίδης Ρ. 49,5 Σιατούνης Ηλ. 2-4-1-2

ΠΡΟΤ:5-3-6-4

 

015 17:35: 6.500 € WETHERBY Θαμν.Εμπόδια Race 5-3950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Lake View Lad (IRE) Ε 6 S Mulqueen (5) 75 N W Alexander 31FF1

2 Ashes Corner (IRE) Ε 6 J Kington (3) 71,5 Julia Brooke F3/4-PR5

3 Bold Prince Rupert (IRE) Ε 6 Nathan Moscrop(5) 71,5 Sara Ender 90/00-P

4 Bollin Ace Ε 5 B Hughes 71,5 T D Easterby 33-2233 5 Dalaman (IRE) Ε

5 Alan Johns (5) 71,5 Tim Vaughan 314-P

6 Jasani Ε 8 Garry Lavery (7) 71,5 A D Brown P087/8

7 San Pietro (FR) Ε 8 Harry Challoner(3) 71,5 R Ford P8/6-414

8 Too Many Chiefs (IRE) Ε 5 Finian O’Toole (7) 71,5 Mrs S A Watt 5-45

9 Violoniste (FR) Ε 7 Jonathan England 71,5 Sam Drake 2/272-P9

10 Walking In The Air (IRE) Ε 6 Harry Skelton 71,5 D Skelton 11-5

11 Wee Holio (IRE) Ε 5 J McGrath 71,5 Mrs Marjorie Fife 9-

ΠΡΟΤ:10-8-4-1

 

016 18:10: 12.650 € WETHERBY Εμπόδια Race 6-4850m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 King Of The Wolds (IRE) Ε 9 B Hughes 75 J M Jefferson P1F-234

2 Ballyoliver Ε 12 L Treadwell 74 Miss V Williams 6360-93

3 Jack Steel (IRE) Ε 6 R P McLernon 72,5 Miss Lucinda V Russell 33-2177

4 Goodtoknow Ε 8 Jake Greenall 71,5 Kerry Lee 22P7-2P

5 Epic Warrior (IRE) Ε 7 Kieron Edgar (3) 71,5 D Pipe 215433

6 Glen Countess (IRE) Α 9 S Quinlan 71 Mrs S J Smith 112/1P4

7 Voyage A New York (FR) Ε 7 D R Fox 66 Miss Lucinda V Russell 41P-P83

ΠΡΟΤ:3-1-6-5

 

017 18:20: 4.500 € GREYVILLE Επίπεδη Race 1 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LORD LUTON 1 E 3 K de Melo 60 Pat Lunn 340

2 LONG WALK 7 E 4 S Randolph 60 Greg & Karen Anthony 954

3 MAN THE FORT 2 E 3 W Kennedy 60 Glen Kotzen 969

4 EMPORIO MANI 5 E 3 C Storey 60 Kumaran Naidoo 060

5 ROY’S PAST 6 A 3 * T Godden -2.5 kg 60 Pat Lunn 68

6 SLEWPERBEAT 4 A 3 B Jacobson 60 Chris Erasmus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 AT VARIANCE 3 Θ 3 L Mohapi 57.5 Pat Lunn 724

8 LE MONDE 8 Θ 3 * C Ngcobo -4 kg 57.5 Alyson Wright 006

ΠΡΟΤ:2-3-6-1

 

018 18:55: 4.880 € GREYVILLE Επίπεδη Race 2 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TIMEOUS 3 Θ 3 * T Godden -2.5 kg 60.5 Pat Lunn 211

2 GOLDEN MIRABILIS 4 Θ 5 A Marcus 59.5 Garth Puller 147

3 FABERGE STYLE 2 Θ 3 A Delpech 58.5 Sean Tarry 726

4 GINGER BISCUIT 10 Θ 4 W Kennedy 57.5 Gavin van Zyl 941

5 SIMLA 7 Θ 3 M Yeni 57 Kumaran Naidoo 613

6 ACROSS THE LAKE 6 Θ 4 B Jacobson 57 Glen Kotzen 998

7 PANCHATANTA 1 Θ 4 A Forbes 55.5 Lezeanne Forbes 160

8 KEPT SECRET 8 Θ 5 S Veale 54.5 Belinda Impey 018

9 AZNERAK 5 Θ 3 * C Ngcobo -4 kg 54 Colin Scott 032

10 WHISTLING WONDER 9 Θ 4 K de Melo 52.5 Michael Roberts 682

ΠΡΟΤ:8-4-2-10

 

019 19:25: 4.500 € GREYVILLE Επίπεδη Race 3 -PLATE 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROY’S DOLLAR 11 Θ 3 * T Godden -2.5 kg 60 Lezeanne Forbes 442

2 PAIX EMBLEME 12 Θ 3 I Sturgeon 60 Frank Robinson 325

3 DYNAMITE LADY 5 Θ 3 W Kennedy 60 Des Egdes 004

4 WILD IMAGE 6 Θ 3 A Forbes 60 Julie Dittmer 259

5 LIQUORICE MOON 2 Θ 4 K de Melo 60 Mark Dixon 330

6 SOLSWEGIAN 15 Θ 4 S Veale 60 Doug Campbell 000

7 MATER FAMILIAS 9 Θ 3 A Marcus 60 Dennis Drier 7

8 OVERLY IMPRESSED 4 Θ 4 A Delpech 60 Alyson Wright 32

9 QUEEN OF ICENI 1 Θ 3 C Storey 60 Luiz Cunha 9

10 SHE’S THE ONE 13 Θ 3 M Yeni 60 Duncan Howells 95

11 SHREYA’S DELIGHT 8 Θ 3 M Ntuli 60 Alyson Wright ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 STARTER SAID GO 3 Θ 3 L Mohapi 60 Pat Lunn ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 JUST SMOKE EM 7 Θ 3 Reserve 1 Mark Dixon 8

14 RUNWAY 14 Θ 3 Reserve 2 60 Julie Dittmer 0

15 QUEEN’SCRESTΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ:8-7-2-1

 

020 -19:55: 4.600 € GREYVILLE Επίπεδη Race 4 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MACKDESI 9 Ε 4 * C Ngcobo -4 kg 62 Colin Scott 107

2 MASTER ARCHER 2 Ε 5 A Marcus 62 Sean Tarry 368

3 BUFFALO BILL 4 Ε 5 L Mohapi 60.5 Gavin van Zyl 789

4 TIPO TINTO 6 Ε 7 W Kennedy 60.5 Gavin van Zyl 768

5 DUTCH HARBOR 8 Α 3 A Forbes 58.5 Lezeanne Forbes 510

6 ROYAL ZULU GUARD 12 Ε 6 M Yeni 58.5 Duncan Howells 774

7 SOVEREIGN REIGN 10 Ε 4 D S Lembethe 58.5 Luiz Cunha 632

8 DO BE SNAPPY 5 Ε 4 A Delpech 58 Dean Kannemeyer 512

9 BIZJET 7 Ε 5 B Lerena 57.5 Colin Scott 833

10 BELUGA 1 Ε 3 S Veale 56.5 Dennis Drier 738

11 ANTWERP 3 Ε 4 S Randolph 55.5 Garth Puller 402

12 SHREYA’S STAR 11 Ε 3 K de Melo 52 Paul Lafferty 178

ΠΡΟΤ:8-9-7-2

 

021 20:25: 4.600 € GREYVILLE Επίπεδη Race 5- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PEACE AGAIN 9 Θ 4 * T Godden -2.5 kg 61.5 Lezeanne Forbes 021

2 NYANGAN 4 Θ 3 A Delpech 60.5 Dean Kannemeyer 561

3 CYCLONE SASSY 2 Θ 3 A Marcus 60 Glen Kotzen 118

4 BOLD APPROACH 6 Θ 4 S Randolph 57.5 Sean Tarry 049

5 GILL’S FANCY 5 Θ 4 S Veale 57 Dennis Drier 440

6 BELLA MIESQUE 1 Θ 3 A Forbes 54.5 Wendy Whitehead 274

7 TONI PERFORMS 8 Θ 3 D Daniels 52 Michael Miller 700

8 LADY COUGAR 3 Θ 5 W Kennedy 52 Michael Miller 100

9 THANDA 10 Θ 4 M Yeni 52 Wendy Whitehead 180

10 FIELD CAT 7 Θ 6 * M Mjoka -4 kg 52 Gary Rich 009

ΠΡΟΤ:8-7-9-1

 

022 20:55: 4.200 € GREYVILLE Επίπεδη Race 6 -1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JET INTOMBI 3 Θ 6 * T Godden -2.5 kg 60 Andre Nel 212

2 QUEEN DELTA 7 Θ 4 * L Mxothwa 59 Dennis Drier 130

3 DONNA AMATA 4 Θ 5 A Forbes 58.5 Alistair Gordon 331

4 FASHION TALK 11 Θ 3 * C Habib -4 kg 58.5 James Goodman 314

5 MAYBE 12 Θ 3 I Sturgeon 58 Doug Campbell 106

6 ROY’S EMBLEM 2 Θ 3 B Lerena 57.5 Alyson Wright 421

7 PRINCESS BEACH 8 Θ 4 C Storey 57 Belinda Impey 547

8 JET TURBINE 6 Θ 5 K de Melo 56 Andre Nel 887

9 PRIDE AND JOY 5 Θ 4 M Yeni 55.5 Duncan Howells 007

10 TOPAZ RAIN 1 Θ 4 W Kennedy 55.5 Craig Eudey 169

11 SPRING FLIGHT 10 Θ 4 * C Ngcobo -4 kg 54.5 Lola Crawford 005

12 STORM COAST 9 Θ 6 M Ntuli 52 Frank Robinson 480

ΠΡΟΤ:10-1-6-3

 

023 21:25: 5.500 € GREYVILLE Επίπεδη Race 7- 1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KILEIGH 2 Θ 4 B Lerena 60 Gavin van Zyl 805

2 ALPINE RIDGE 6 Θ 4 I Sturgeon 59 Alyson Wright 243

3 LITTLE CHAPEL 7 Θ 3 A Delpech 56 Dean Kannemeyer 611

4 ROYAL TREE 3 Θ 5 * T Godden -2.5 kg 56 Kumaran Naidoo 237

5 DUCHESS KATE 1 Θ 4 M Yeni 54.5 Duncan Howells 197

6 BARCELONA BABE 5 Θ 4 C Storey 53.5 Belinda Impey 652

7 SWORD STORM 8 Θ 4 K de Melo 52.5 Des Egdes 787

8 ACADEMY PRINCESS 4 Θ 4 W Kennedy 52 Craig Eudey 845

ΠΡΟΤ:2-3-5-1

 

024 21:55: 4.200 € GREYVILLE Επίπεδη Race 8- 1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ETHYLENE 7 Θ 5 I Sturgeon 60 Frank Robinson 168

2 CLASSE MONDIALE 6 Θ 4 A Marcus 59.5 Paul Lafferty 425

3 ROY’S LIONESS 9 Θ 4 A Forbes 59.5 Wendy Whitehead 143

4 NATIONAL CHIMES 8 Θ 4 K de Melo 59 Doug Campbell 530

5 CHERRY ORCHARD 5 Θ 4 S Veale 58.5 Dennis Drier 221

6 NTOKAZI 10 Θ 3 M Yeni 58.5 Duncan Howells 531

7 SILVER INSPIRATION 3 Θ 4 S Randolph 58 Chris Erasmus 263

8 IMBUTA CASTRUM 11 Θ 5 M Ntuli 57.5 Andre Nel 135

9 LADY AMI 4 Θ 5 A Delpech 57 Alyson Wright 547

10 LIKENESS 2 Θ 4 * D De Gouveia -4 kg 56.5 Belinda Impey 655

11 MY LOVELY 1 Θ 5 D Daniels 53.5 James Goodman 976

12 CAPE JEWEL 12 Θ 4 W Kennedy 53 Michael Miller 648

ΠΡΟΤ:2-7-3-1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*