Οι ιπποδρομίες της Σαββάτου 13/2/16

Με 23 κούρσες από 4 χώρες συμπληρώθηκε το σημερινό αλλοδαπό πρόγραμμα,με τις περισσότερες αναμετρήσεις να είναι ανοιχτές σε κάθε αποτέλεσμα.Οι φίλιπποι θα έχουν την ευκαιρία να διεκδικήσουν αξιόλογα ποσά και αρκεί να έχουν την σωστή έμπνευση,ιδιαίτερα στα αουτσάϊντερ πού θα κάνουν την εμφανισή τους.

011 12:40 5.000 € Turffontein Επίπεδη Race 1- 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ULTIMATE SURVIVAL 6 Θ 3 G Lerena 60 Alec Laird 323

2 LOVINGKINDNESS 8 Θ 3 M Yeni 60 Gavin van Zyl 334

3 LINGERIE 10 Θ 3 R Danielson 60 Robbie Sage 746

4 RUSSIAN STAR 1 Θ 3 C Maujean 60 Geoff Woodruff 046

5 CHINAWHITE 4 Θ 4 P Strydom 60 Ormond Ferraris 023

6 SECRET ANGEL 7 Θ 5 A Fortune 60 Ernie Anderson 502

7 CLASS QUEEN 3 Θ 4 R Simons 60 Paul Matchett 978

8 BIRD ALLEY 5 Θ 3 * C Murray 60 St John Gray 9

9 CAITLIN’S ANSWER 9 Θ 3 S Brown 60 Leon Erasmus 00

10 SPRING INDEED 2 Θ 3 S Khumalo 60 Sean Tarry 93

ΠΡΟΤ:2-1-5-3

 

012 13:15: 5.000 € Turffontein Επίπεδη Race 2 – 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WATCH ME RUN 2 Ε 3 * D Neethling -4 kg 60 Clinton Binda 460

2 CALAPAN 6 Ε 3 I Sturgeon 60 Devin Little 405

3 ASHKENAZI 1 Ε 3 M Yeni 60 Clinton Binda 645

4 GREAT WHITE FLEET 10 Ε 3 A Fortune 60 David Nieuwenhuizen 325

5 MISSISSIPPI RISING 3 Ε 4 G Lerena 60 Lucky Houdalakis 472

6 ANTAGONIST 4 Ε 4 K Zechner 60 Dianne Stenger 034

7 RESISTER 9 Ε 3 R Munger 60 Roy Magner 087

8 NAVARHO 7 Ε 3 C Zackey 60 Johan Janse van Vuuren 86

9 TOBAGO 5 Ε 3 F Herholdt 60 Roy Magner 909

10 YANKEE CAPTAIN 8 Α 3 S Khumalo 60 Sean Tarry 4

ΠΡΟΤ:5-1-4-10

 

013 13:50: 5.500 € Turffontein Επίπεδη Race 3- 1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DRIFTING DUSK 9 Θ 4 G Lerena 60 Lucky Houdalakis 453

2 ANGELIC APPEAL 3 Θ 3 * C Murray 60 St John Gray 193

3 LADIES CLUB 1 Θ 4 A Fortune 60 Gary Alexander 312

4 INTERGALACTIC 7 Θ 3 S Khumalo 57 Sean Tarry 224

5 TAHINI 6 Θ 3 C Zackey 57 Sean Tarry 164

6 JUNGLE MIST 10 Θ 3 J P v’d Merwe 56.5 Mike Azzie 126

7 BAY OF THUNDER 5 Θ 3 R Munger 56.5 Craig Mayhew 710

8 TANGERINE LADY 2 Θ 3 S Brown 56.5 Leon Erasmus 310

9 INKOLO 8 Θ 4 C Maujean 55 Leon Erasmus 000

10 ELEN LUYDDOG 4 Θ 4 * N Patel -2.5 kg 54.5 Stanley Ferreira 805

ΠΡΟΤ:1-2-4-3

 

— 2016 14:25: 5.000 € Turffontein Επίπεδη Race 4 -1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 NEW DELHI 3 Θ 3 D L Habib 60 Geoff Woodruff 703

2 MISS WALES 4 Θ 3 P Strydom 60 Geoff Woodruff 554

3 ABBEY CHASE 1 Θ 3 A Fortune 60 Sean Tarry 753

4 GYPSY GIRL 11 Θ 3 I Sturgeon 60 Barend Botes 904

5 JAY RIVER 5 Θ 5 * C Murray 60 Alec Laird 342

6 PLEIADES 9 Θ 3 S Brown 60 Leon Erasmus 007

7 WINDINMYHAIR 2 Θ 3 F Herholdt 60 Roy Magner 066

8 SWEET SINGER 7 Θ 4 K Zechner 60 Leon Erasmus 000

9 AT SUNSET 10 Θ 3 C Maujean 60 Joe Soma 0

10 DOUBLY ATTRACTIVE 6 Θ 5 R Simons 60 Paul Matchett 76

11 GIRL ON THE RUN 8 Θ 3 G Lerena 60 Johan Janse van Vuuren 34

ΠΡΟΤ:2-11-1-3

 

—15:00: 6.000 € Turffontein Επίπεδη Race 5-1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FOREST FOX 2 Ε 4 G Lerena 61.5 Paul Peter 301

2 ROCK ME VAR 3 Ε 4 J P v’d Merwe 59 Mike Azzie 377

3 NATIONAL KEY 7 Ε 6 A Fortune 57.5 Brian Wiid 449

4 FINCHATTON 4 Ε 4 S Khumalo 56.5 Sean Tarry 254

5 MR MULLINER 10 Ε 5 C Zackey 54 Gary Alexander 325

6 RAMBO 11 Ε 7 * C Murray 53.5 Grant Maroun 150

7 ROMAN CARNIVAL 8 Ε 4 C Maujean 53.5 Stephen Moffatt 087

8 ZANZIBAR MAN 9 Ε 6 K Zechner 53.5 Leon Erasmus 657

9 CELTIC KING 6 Ε 7 M V’Rensburg 53 Wallace Tolmay 319

10 CUMBERLAND 5 Ε 4 * M Thackeray 53 Spike Lerena 533

11 WOTTAHOTTIE 1 Ε 4 R Munger 52 Stanley Ferreira 652

ΠΡΟΤ:10-5-1-2

 

014 14:15: 16.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 2 -2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PURPLEAMERICAN 6 Ε 6 S.GOURDAIN 65 FX.CHEVIGNY (S) 8p15p(15)11p2p

2 INDIAKHANI(IRE) 1 Ε 6 B.GUENET 64 JM.CAPITTE (S) 7p(15)1p2p3p

3 LEGRANDVOYAGE 7 Ε 7 I.GRARD 64 E.DAURE 2p1p(15)2p6p

4 OASISCHARM 4 Ε 7 O.SALTON 62 C.MARTINON 4p8pAh(15)16p

5 MYDARLINGMEMORY 2 Θ 5 B.GRANVILLIERS 61,5 ROD.COLLET (S) 1p8p(15)4p4p

6 ZAROFSKI(IRE) 3 Α 6 M.COLLOMB 61 M.PIMBONNET (15)6p6p4p4p

7 SERAFEENA 5 Θ 7 D.GARCIA-DUBOIS 59,5 P&F.MONFORT (S) 5p4p(15)8p10p

8 GELSEY 9 Θ 5 E.MARCIALIS 58,5 G.MARTIN 11p(15)15p7p9p

9 CAREMINDA(IRE) 8 Θ 4 M.PLAT 58 S.LABATE (S) 7p3p5p(15)14p

ΠΡΟΤ:3-2-1-6

 

015 14:45: 15.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 3 -2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RIVOLOCHOP 8 A 4 V.GAMBART 61 C.BOUTIN (S) 6p5p7p(15)12p

2 SATOCHURYO(IRE) 6 A 4 M.GUYON 59,5 D.PROD’HOMME 5p7p(15)8p16p

3 SOUTHCAROLINA(GER) 4 Θ 4 C.DEMURO 59,5 MMEC.BARSIG 7p7p1p(15)3p

4 ZALAYOUNI 7 E 4 D.IBOUTH 59 JL.DUBORD 2p(15)5pTp1p

5 AMERICANGENTLE 2 Θ 4 PC.BOUDOT 57,5 C.ESCUDER 8p5p

6 JETON(IRE) 3 A 4 T.PICCONE 57,5 B.DUTRUEL 3p(15)13p3p3p

7 MOVIMENTOSPECIALE(IRE) 1 E 4 U.RISPOLI 57,5 N.SIMONDI 6p(15)5p2p1p

8 PRINCE D’AUMONE 11 E 4 I.MENDIZABAL 56 E.SAINT-MARTIN (S) 14p7p(15)3p11p

9 CHUPAERIA 10 Θ 4 F.BLONDEL 56 M.PIMBONNET 3p8p(15)9p6p

10 LEVANAH 5 Θ 4 F.LEFEBVRE 54,5 F.FORESI 13p(15)10p0p

11 STAR WHITE 9 Θ 4 A.HAMELIN 54,5 K.BORGEL (S) 6p(15)3p4p3p

ΠΡΟΤ:4-8-6-2

 

016 15:15: 19.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 4 -2150m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ETOILEESINA(IRE) 4 Θ 4 F.GAVILAN 63 P&F.MONFORT (S) 11p(15)10p15p2p

2 BEAFLIRT(IRE) 12 Θ 6 M.GUYON 62,5 C.SCANDELLA 1p8p(15)5p9p

3 WINTERMAGIC 11 Θ 4 F.SPANU 61 T.CASTANHEIRA (S) 10p(15)6p9p13p

4 LAULINE 8 Θ 4 J.AUGE 60,5 P.SOGORB 7p(15)10p9p4p

5 DACTILO 2 Θ 7 T.BACHELOT 60 J.PARIZE 3p(15)9p7p9p

6 AUGURA 7 Θ 4 D.BONILLA 59,5 JM.CAPITTE (S) 13p(15)1p3p7p

7 LAPETITEMAISON 14 Θ 5 P.PROD’HOMME 59 D.PROD’HOMME 8p(15)8p2p10p

8 TURTLEBEACH 9 Θ 4 RC.MONTENEGRO 58,5 C.BOUTIN (S) 4p7p5p(15)4p

9 PRINCESSCHARLOTTE 10 Θ 4 PC.BOUDOT 58,5 J.REYNIER 4p16p(15)2p2p

10 REAUVILLE(IRE) 6 Θ 6 E.HARDOUIN 58 Y.FOUIN (S) 11p5p4p(15)13p

11 FALCOLINA(IRE) 5 Θ 6 I.MENDIZABAL 58 E.SAINT-MARTIN (S) 12p9p(15)6p3p

12 BALOUBA 1 Θ 5 A.BADEL 57 C.SCANDELLA 2p(15)6p4p2p

13 JED WATER 3 Θ 5 M.FOREST 56 ROD.COLLET (S) 10p(15)5p6p2p

14 LYS DES AIGLES 15 Θ 5 R.THOMAS 54,5 MME C.BARANDE BARBE 10p3p(15)1p2p

15 ZORIA KATIBA 13 Θ 4 C.DEMURO 53 M.BOUTIN (S) 1p6p8p(15)1

ΠΡΟΤ:10-12-2-3

 

017 15:45: 29.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 5 -2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VALLEYKID 7 Α 3 P.BAZIRE 59 A&G.BOTTI (S) 5p(15)8p6p1p

2 FENJAL 4 Α 3 G.BENOIST 57 JC.ROUGET (S) 1p

3 BLACKSEA 2 Α 3 A.CRASTUS 57 E.LELLOUCHE 3p(15)3p1p3p

4 DOWNEVA 5 Α 3 A.HAMELIN 57 M.PALUSSIERE 6p3p9p(15)8p

5 BRUNCH ROYAL 3 Ε 3 C.DEMURO 57 ROD.COLLET (S) 4p(15)7p4p1p

6 WELDRA 1 Θ 3 J.AUGE 55,5 C.FERLAND (S) 1p(15)2p

7 JAVA BLUE 6 Θ 3 H.JOURNIAC 55,5 JC.ROUGET (S) 1p(15)3p4p2p

ΠΡΟΤ:5-6-3-1

 

018 16:25: 24.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 6 -2150m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALENCON 14 A 3 C.DEMURO 58 C.FERLAND (S) 3p(15)3p7p

2 STRIVEFORGREATNESS 2 A 3 A.BADEL 58 C.SCANDELLA 2p14p(15)3p

3 PENNBLE 12 E 3 H.JOURNIAC 58 A.WATRIGANT (S) (15)3p3p

4 LONGBREEZE 4 E 3 V.SEGUY 58 C.SCANDELLA 9p(15)10p10p

5 IPANEMO 13 A 3 PC.BOUDOT 58 P.SOGORB (15)3p

6 RAYODOR 8 A 3 T.BACHELOT 58 D.PROD’HOMME 3p(15)5p9p

7 SALUTLIONEL 3 A 3 E.HARDOUIN 58 P.MARION 8p7p(15)6p11p

8 ANOTHEREPISODE 5 A 3 LP.BEUZELIN 58 M.PALUSSIERETp13p

9 GOINGVIRAL(IRE) 6 A 3 A.HAMELIN 58 M.PALUSSIERE 2p4p(15)3p4p

10 SCARECROW 10 A 3 I.MENDIZABAL 58 C.ESCUDER 9p

11 ERNIE 7 E 3 F.FORESI 58 GGES.MOSSE 14p8p

12 SACKFULLOFDREAMS(IRE) 9 A 3 F.BLONDEL 58 F.ROSSI 3p(15)9p

13 FLAPJACK 1 E 3 M.GUYON 58 C.SCANDELLA 4p(15)4p8p

14 ALTESSE THAIS 11 Θ 3 U.RISPOLI 56,5 P&F.MONFORT (S) 10p

ΠΡΟΤ:1-9-3-4

 

019 16:55: 17.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 7 -2150m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WHITELIGHT 3 Θ 5 PC.BOUDOT 60 JM.CAPITTE (S) 1p(15)14p3p3p

2 CANDYHEART 13 Θ 8 A.BADEL 60 S.LABATE (S) 4p(15)15p9p9p

3 FAIRMOON 9 Θ 6 D.BONILLA 59,5 JC.SARAIS 13p18p(15)5p6p

4 STORIADELL’ISOLA 1 Θ 4 M.FOREST 59,5 J.REYNIER 9p(15)4p3p2p

5 MISTIRIVER 7 Θ 5 A.HAMELIN 59,5 JC.NAPOLI (15)9p8p8p4p

6 ENDIO 8 Θ 6 T.BACHELOT 59 T.CASTANHEIRA (S) 12p(15)13p13p6p

7 QUAINTRELLE(IRE) 2 Θ 5 A.MOREAU 58 MLLEM.HENRY 5p13p(15)15p4p

8 SLICEOFLIFE 15 Θ 6 V.SEGUY 57,5 JL.DUBORD 2p(15)1p20p6p

9 DAMED’ALEP 14 Θ 7 U.RISPOLI 56,5 P.MARION 7p14p(15)6p7p

10 MARIELE(IRE) 6 Θ 5 F.BLONDEL 56,5 C.ESCUDER 8p10p(15)4p13p

11 PRAIRIESALSA 10 Θ 5 I.MENDIZABAL 56 P.CHATELAIN 7p6p(15)17p11p

12 LIJANG(GRE) 11 Θ 9 M.GUYON 55,5 F.FORESI 11p(15)7p(14)9p

13 BOMBINETA 12 Θ 5 E.HARDOUIN 54,5 K.BORGEL (S) 6p12p(15)2p7p

14 PRINCESSE POLIA 4 Θ 5 S.RUIS 53,5 J.CARAYON (15)0p8p7p2p

15 WHY WHIPPING 5 Θ 4 LP.BEUZELIN 53,5 ROB.COLLET (S) 12p8p4p(15)1

ΠΡΟΤ:4-8-7-2

 

020 17:10: 14.500 € LINGFIELD PARK Επίπεδη Race 4 -1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Kingsley Klarion (IRE) 4 Α 3 J Fanning 60,5 M Johnston 11-2421

2 Aguerooo (IRE) 1 Ε 3 Hollie Doyle 59,5 R Hannon 211-123

3 Summer Chorus 5 Θ 3 Jim Crowley 56,5 A M Balding 21-1

4 Discreet Hero (IRE) 3 Α 3 R Havlin 56 S Crisford 45651-2

5 Gorokai (IRE) 2 Ε 3 J P Spencer 55 D M Simcock 5382-11

ΠΡΟΤ:3-5

 

021 17:30: 19.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 8 -3200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TKERS 6 E 5 A.HAMELIN 61,5 J.PARIZE 8p(15)2p1p13p

2 AUSSICELEBRE(GER) 1 E 7 F.FORESI 61 F.FORESI 4p12p(15)4p14p

3 ELDACAR(GB) 5 Θ 4 J.MOISAN 58,5 M.DELZANGLES 6p(15)4p8p3p

4 POEMEDUBERLAIS 2 Ε 8 P.PROD’HOMME 58 D.PROD’HOMME 5p5p(15)3p3p

5 DESTINYHIGHWAY 4 Ε 6 M.GUYON 57,5 C.ESCUDER 1p(15)6p11p1p

6 TRACKSTAR 9 Α 4 F.LEFEBVRE 57 G.MARTIN 15p15p(15)5p1p

7 ATHATIR 8 Ε 7 M.FOREST 57 ROD.COLLET (S) 5p9p(15)11p11p

8 STORM(GER) 11 Ε 5 C.DEMURO 56 MMEC.BARSIG 2p(15)3p4p1p

9 ZILLIONDOLLARCUP 3 Ε 8 T.MESSINA 56 F.CHEYER 3p4p(15)6p1p

10 DEEPSNOW 10 Θ 4 R.THOMAS 55,5 CH.ROSSI 7p(15)1p9p8p

11 WHISKY GALORE 7 Ε 5 F.BLONDEL 55 C.ESCUDER 7p(15)8p1p4p

ΠΡΟΤ:9-1-5-8

 

022 17:45: 23.800 € LINGFIELD PARK Επίπεδη Race 5 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Mutawathea 4 Ε 5 R Havlin 60,5 S Crisford 71326-2

2 Capo Rosso (IRE) 7 Ε 6 Patrick Vaughan 60 Tom Dascombe 52025-4

3 Bravo Zolo (IRE) 5 Ε 4 G Baker 59,5 J Noseda 11/1462-

4 Lunar Deity 3 Ε 7 P Cosgrave 59 S C Williams 006-199

5 Starboard 6 Ε 7 J P Spencer 57,5 D M Simcock 71520-5

6 Truth Or Dare 2 Ε 5 M Dwyer 56,5 W R Muir 0502/6-3

7 Si Senor (IRE) 1 Ε 5 L Morris 56 E F Vaughan 64825-1

ΠΡΟΤ:3-1-7-5

 

023 -18:20: 5.650 € LINGFIELD PARK Επίπεδη Race 6 -1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Quintus Cerialis (IRE) 1 Ε 4 A Kirby 60,5 C G Cox 75610-3

2 Multitask 10 Ε 6 L P Keniry 60 M Madgwick 94476-0

3 Picket Line 5 Ε 4 T J Murphy 60 G Deacon 4/20221-

4 Cool Strutter (IRE) 4 Ε 4 Rob Hornby 59,5 A M Balding 73030-7

5 Birdie Queen 11 Θ 6 G Baker 59,5 G L Moore 55735-5

6 Robero 7 Α 4 Patrick Pilley 59,5 J E Long 00857-5

7 Bouclier (IRE) 12 Α 6 William Carson 58,5 A W Carroll 59900-5

8 State Of The Union (IRE) 9 Ε 4 Catherine Gannon 58,5 L Carter 0614D-5

9 Noble Deed 6 Ε 6 J Fanning 58,5 M J Attwater 77U26-1

10 Seamster 3 Ε 9 D Tudhope 58,5 D O’Meara 60/0-621

11 Maymyo (IRE) 2 Ε 5 L Morris 57,5 S Kirk 114447-

12 Generalyse 8 Ε 7 Josephine Gordon 56,5 Mrs A L M King 20830-8

ΠΡΟΤ:1-7-6-3

 

24 18:50: 4.400 € LINGFIELD PARK Επίπεδη Race 7 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Sand By Me 3 Ε 3 G Baker 59,5 P Crate 7-

2 Equijade 4 Θ 3 L Morris 57 Robert Stephens ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 Kimbelle 2 Θ 3 Racheal Kneller 57 M D I Usher 0-7

4 Rojina (IRE) 1 Θ 3 J F Egan 57 J Tuite 9-374

ΠΡΟΤ:2-4

 

025 20:15: 5.200 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 1 -1750m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Vivre La Reve 10 Θ 4 Mr A Dean 70 J W Unett 4042-00

2 Automotive 13 Ε 8 Mr R Birkett 70 Miss J Feilden 03190-0

3 Les Gar Gan (IRE) 6 Θ 5 Mr S Walker 69 D M Loughnane 4515-21

4 Kodiac Lady (IRE) 3 Θ 4 Miss P Bridgwater 69 S G West 246-860

5 Miss Lillie 7 Θ 5 Mr H Teal 69 R A Teal 738-425

6 Lynngale 1 Θ 5 Mr Benjamin Stephens 68,5 Kristin Stubbs 2478-62

7 All Or Nothin (IRE) 12 Ε 7 Miss M Bryant 67,5 P Butler 593/069-

8 Schottische 11 Θ 6 Miss C Banham 66,5 A Bailey 2949-25

9 Lendal Bridge 8 Ε 5 Mr K Wood 66 T Coyle 490300-

10 Actonetaketwo 5 Θ 6 Mr C Jewell 66 R J Hodges 182-583

11 Stanlow 2 Ε 6 Miss M Mullineaux 65,5 M Mullineaux 75-4307

12 Johnnys Legacy (IRE) 9 Ε 9 Miss P Fuller 65 K G Wingrove 98800/0-

13 John Potts 4 Ε 11 Miss S Brotherton 63,5 B P J Baugh 05356-9

ΠΡΟΤ:3-5-8-6

 

026 -20:45: 7.500 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 2 -1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Hollie Point 5 Θ 4 Tom Marquand 60,5 S Kirk 1477-32

2 Deep Blue Sea 4 Θ 4 0K T O’Neill 60 A Carson 246376-

3 Be Royale 2 Θ 6 R Winston 59,5 M Appleby 52-4534

4 Queen Aggie (IRE) 6 Θ 6 George Downing 58,5 A W Carroll 996-415

5 Invade (IRE) 1 Θ 4 Saleem Golam 55,5 S C Williams 4364-16

6 Colourfilly 8 Θ 4 R Kingscote 54 Tom Dascombe 42/40-44

7 The Dukkerer (IRE) 3 Θ 5 J P Sullivan 53,5 J G Given 724310-

8 Venus Grace 7 Θ 5 Liam Jones 53,5 M Appleby 6533-3

ΠΡΟΤ:6-4-3-1

 

027 21:15: 5.300 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 3 -1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Sahalin 2 Θ 3 Daniel Muscutt 59,5 M Botti 0171-6

2 Bond’s Tricks 4 Ε 3 Jordan Nason 56 Ronald Thompson 73226-7

3 Deben 7 Ε 3 Raul Da Silva 56 K A Ryan 79-

4 Weld Al Khawaneej (IRE) 6 Ε 3 S A Gray 56 K A Ryan 1475-69

5 Broughtons Fancy 1 Θ 3 Noel Garbutt 54 P D Evans 25244-2

6 Burning Love (IRE) 3 Θ 3 Jack Mitchell 54 D Morris 046-9

7 Ksenia (IRE) 5 Θ 3 Jason Hart 54 N Tinkler ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 Paradise Palm 8 Θ 3 Danny Brock 54 P J McBride 5-3

ΠΡΟΤ:8-5-1-3

 

028 21:45: 7.500 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 4 -2450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Blue Sea Of Ibrox (IRE) 3 Θ 8 Daniel Muscutt 60,5 John Berry 72619-4

2 Swift Cedar (IRE) 10 Ε 6 Ryan Timby 60,5 P D Evans 1951-34

3 Icebuster 11 Ε 8 D Tudhope 60,5 B R Millman 48228/9

4 Dakota City 4 Ε 5 Adam Beschizza 60 Miss J Feilden 9744-14

5 Archipeligo 12 Ε 5 M Dwyer 59,5 I Jardine 1206-41

6 Hydrant 7 Ε 10 Jason Hart 58 R C Guest 75990-7

7 Paddys Runner 8 Ε 4 William Twiston-Davies 58 A King 463254-

8 Bayan Kasirga (IRE) 1 Θ 6 T Hamilton 57 R A Fahey 7141-58

9 Dalaki (IRE) 5 Ε 5 K T O’Neill 56,5 D Donovan 260906-

10 Ifan (IRE) 9 Ε 8 D C Costello 56,5 Tim Vaughan 0/8442-6

11 Rising Breeze (FR) 2 Ε 5 George Downing 56,5 A W Carroll 556/0-43

12 Cosette (IRE) 6 Θ 5 LPKeniry 55,5 BJLlewellyn 35866-8

ΠΡΟΤ:7-5-4-1

 

029 -22:15: 6.500 € WOLVERHAMPTONΕπίπεδη Race 5 -2450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Alphabetical Order 2 Ε 8 Sam James 60,5 D O’Meara 8-

2 BeMySea (IRE) 9 Ε 5 WilliamCarson 60,5 AWCarroll 5653-

3 HandsomeDan (IRE) 3 Ε 10 DTudhope 60,5 SarahHollinshead 5-2

4 MagnaCartor 5 Ε 6 JordanNason 60,5 RonaldThompsonΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 NeverNever (IRE) 8 Ε 6 PMulrennan 60,5 IJardineΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 Antonio Joli (IRE) 6 Ε 4 D C Costello 59,5 J Hughes 6

7 Mr Caffrey 7 Ε 4 L P Keniry 59,5 Robert Stephens 942-

8 Singular Quest 4 Ε 4 Daniel Muscutt 59,5 Kevin Frost 325556-

9 Walpole (IRE) 1 Ε 4 J P Spencer 59,5 H Palmer ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:2-7-9-3

 

030 22:45: 5.300 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 6 -1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Black Minstrel (IRE) 9 Ε 7 Ciaran McKee 62,5 J G M O’Shea 180/6-31

2 Roman De Brut (IRE) 7 Ε 4 Jordan Nason 60 Ronald Thompson 7/3121-5

3 Scot Daddy (USA) 6 Ε 4 D C Costello 60 David Dennis 7745-53

4 Cartographic (USA) 3 Ε 4 Ryan Timby 59,5 P D Evans 5396-14

5 Silver Lining (IRE) 8 Ε 4 G Baker 59,5 M P Tregoning 44832-0

6 Let Me In (IRE) 1 Ε 6 Daniel Muscutt 58,5 B J Llewellyn 5190/78

7 La Havrese (FR) 5 Θ 5 Josh Doyle 58 Miss L C Siddall 70355-4

8 Anniversarie 4 Θ 4 Phil Dennis 57,5 J R Norton 36860-4

9 Right Madam (IRE) 2 Θ 4 C Catlin 55 Sarah Hollinshead 36626-9

10 X Raise (IRE) 10 Θ 4 R Kingscote 54 D H Brown 58068-6

ΠΡΟΤ:1-4-2-7

 

031- 23:15: 5.300 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 7-1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Announcement 7 Θ 5 Jordan Nason 60,5 Ronald Thompson 154/00-

2 Filament Of Gold (USA) 8 Ε 5 Ciaran McKee 60 R Brotherton 1/8898-9

3 Sylvette 10 Θ 4 Jack Mitchell 59,5 R Varian 23/4/1938

4 Rockwood 3 Ε 5 P Mulrennan 59,5 Karen McLintock 7452-12

5 Do It Tomorrow (IRE) 1 Θ 4 T Hamilton 59 J R Jenkins 545

6 Cahar Fad (IRE) 5 Ε 4 Adam Beschizza 58 Steph Hollinshead 3363-41

7 Coup De Vent 4 Θ 5 T J Murphy 57,5 J G M O’Shea 68641-4

8 Ferryview Place 6 Ε 7 George Downing 55,5 Ian Williams 58447-4

9 One Last Dream 2 Ε 7 R Kingscote 54 R J Hodges 6472-38

10 Rossington 9 Ε 7 J P Sullivan 54 J S Wainwright 770047

ΠΡΟΤ:6-4-7-8

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*