Οι ιπποδρομίες της Κυριακής 14/2/16

Λόγω Κυριακής και γιά να μην υπάρχει συνωστισμός στα πρακτορεία καθώς υπάρχει μεγάλο κουπόνι και στο ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ Α.Ε έβαλαν 17 κούρσες από Ν.Α,Γαλλία και Αγγλία.Φυσικά το ενδιαφέρον περιορίζεται και πάλι στο στοιχηματικό σκέλος αφού δεν υπάρχουν οι κούρσες πού να αποτελούν μαγνήτη γιά τούς φιλίππους.

011 -13:10: 4.500 € SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 1 -1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LIBERTY MARKET 13 Θ 3 L Mohapi 60 Pat Lunn 773

2 RUSSIAN GIRL 3 Θ 3 K de Melo 60 Garth Puller 343

3 BOIS CHERI 11 Θ 3 * T Godden -2.5 kg 60 Kumaran Naidoo 048

4 ILLUSIONATION 15 Θ 3 M Yeni 60 Kumaran Naidoo 075

5 ICED GEM 12 Θ 3 C Storey 60 Pat Lunn 900

6 CALLOFSUMMER 7 Θ 3 * C Habib -4 kg 60 Mark Dixon 00

7 CHERRY HILL 9 Θ 3 A Forbes 60 Alistair Gordon 56

8 DANCE CITY QUEEN 14 Θ 3 A Marcus 60 Charles Laird ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 DUMA ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

10 FLAWLESS FACET 16 Θ 3 D Daniels 60 Michael Miller ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 HELLO MAH 18 Θ 3 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 4

12 MISTRESS ELLY 5 Θ 3 S Randolph 60 Wendy Whitehead ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 QUEENS DIAMOND 10 Θ 3 A Delpech 60 Alyson Wright ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 SCARLETTE SUMMER 4 Θ 4 M Ntuli 60 Colin Scott ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 SI SI SENORA 1 Θ 3 I Sturgeon 60 Alyson Wright ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

16 VIETNAM 8 Θ 3 B Jacobson 60 Chris Erasmus 00

17 WILD LASSIE 6 Θ 3 J Jordaan 60 Corinne Bestel 0

18 ROY’S EMERALD 17 Θ 3 Reserve 2 60 Kumaran Naidoo 0

ΠΡΟΤ:8-1-11-7

 

012 13:45: 4.500 € SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 2 -1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PORTMAN SQUARE 2 E 3 M Yeni 60 Duncan Howells 527

2 MUSTANG SONNY 6 E 3 * D De Gouveia -4 kg 60 Lezeanne Forbes 686

3 LONG TOM PASS 9 A 3 M Ntuli 60 Ivan Moore 400

4 WHALE TRAIL 15 E 4 S Randolph 60 Wendy Whitehead 056

5 SHOOT THE BULL 3 E 4 * T Godden -2.5 kg 60 Kumaran Naidoo 005

6 BLACK SAMURAI 5 A 3 D Daniels 60 Lola Crawford 908

7 STEEPLE 16 E 3 * C Habib -4 kg 60 Chris Erasmus 904

8 WEST COAST MAN 14 E 7 C Storey 60 Bhekinkosi Bulana 089

9 COZZENES PRINCE 11 E 3 S Veale 60 Dennis Drier 54

10 LEGAL MEDIA 7 E 3 * M Mjoka -4 kg 60 Gary Rich ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 MAJIX 10 E 3 * L Mxothwa 60 Dennis Drier 04

12 NAKED TRUTH 1 E 3 I Sturgeon 60 Gary Rich ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 REBEL CIRCUS 8 A 3 A Forbes 60 Wendy Whitehead ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 SILVER ROSE 4 E 3 K de Melo 60 Andre Nel ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 TOBLARON 12 A 3 W Kennedy 60 Craig Eudey ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

16 UP AND UNDER 13 E 3 D S Lembethe 60 Michael Miller 00

ΠΡΟΤ:1-9-2-11

013 14:20: 5.150 € SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 3- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FORTISSIMO 7 E 4 A Delpech 61.5 Garth Puller 523

2 CUTTING EDGE 2 E 3 I Sturgeon 60.5 Dennis Bosch 036

3 SYLVESTER THE CAT 1 E 3 M Yeni 60.5 Duncan Howells 160

4 PIANO MAN 4 E 6 * C Habib -4 kg 60 James Goodman 432

5 KING OF TORTS 3 E 6 * M Mjoka -4 kg 58.5 Gary Rich 500

6 HUMIDOR 8 E 4 A Marcus 55.5 Tony Rivalland 411

7 OH BOY 9 E 4 S Veale 55.5 Dennis Drier 842

8 ALBERT 5 E 6 * T Godden -2.5 kg 52.5 Kumaran Naidoo 644

9 BURRA BOY 6 E 4 K de Melo 52 Mark Dixon 939

ΠΡΟΤ:6-7-4-1

 

014 14:45: 17.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 2 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STERLING LINES(GB) 2 Α 3 T.BACHELOT 60 P&F.MONFORT (S) 9p11p(15)2p7p

2 DON’T TELL TALES(GB) 12 Α 3 A.BADEL 60 JP.PERRUCHOT 5p12p

3 ITS IN THE RAIN 3 Ε 3 RC.MONTENEGRO 60 M.PALUSSIERE 7p14p(15)8p27p

4 MAKE AN OFFER(GB) 7 Ε 3 LP.BEUZELIN 60 M.PALUSSIERE 15p13p(15)6p

5 RIBOT DREAM(IRE) 5 Α 3 S.MAILLOT 58 C.BOUTIN (S) 8p7p2p(15)11p

6 INSOLENT 8 Α 3 A.MOREAU 58 N.CAULLERY 5p(15)1p9p8p

7 KIYOUNO 4 Ε 3 N.PERRET 58 K.BORGEL (S) 6p(15)4p3p3p

8 SILVER RAPSODY 11 Θ 3 L.BOISSEAU 56,5 P&F.MONFORT (S) 9p7p(15)8p5p

9 CIVELES 9 Θ 3 A.HAMELIN 56,5 M.PALUSSIERE 2p10p(15)6p7p

10 CLASSE POWER 10 Α 3 L.GUTIERREZ 56 M.BOUTIN (S) 9p9p(15)8p13p

11 BEYNOSTORM 1 Α 3 H.JOURNIAC 56 JC.ROUGET (S) 3p(15)4p4p2p

12 ALLSINGINGNDANCING(IRE) 6 Θ 3 M.GUYON 54,5 T.CASTANHEIRA (S) 9p7p(15)12p10p

ΠΡΟΤ:7-6-9-11

 

015 14:55: 4.500 € SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 4 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 IMPACT ZONE 10 E 3 * C Habib -4 kg 60 James Goodman 573

2 ROY’S FLY 7 E 3 K de Melo 60 Kumaran Naidoo 864

3 SHINE UP 1 E 4 A Marcus 60 Doug Campbell 643

4 DHAAMER 13 E 5 W Kennedy 60 S Janse van Rensburg 425

5 CHESTNUT GROVE 5 E 3 J Jordaan 60 Garth Puller 798

6 SECRET SERVICE 4 E 4 A Forbes 60 Wendy Whitehead 638

7 JUST LATIN 12 A 3 * D De Gouveia -4 kg 60 Des Egdes 709

8 KALEIDOSCOPE RED ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

9 JACK’S JET 8 E 3 S Veale 60 Belinda Impey 00

10 OTTAWA RIMA 6 E 3 H Ramlugaan 60 Kumaran Naidoo 0

11 SOUTH PAW 11 A 3 B Jacobson 60 Chris Erasmus 0

12 SYLVAN BAY 9 A 3 M Yeni 60 Duncan Howells 74

13 TURQUOISE WATER 3 Θ 3 * T Godden -2.5 kg 56.5 Paul Lafferty 790

ΠΡΟΤ:3-1-11-4

 

016 -15:15: 60.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 3 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAMP COURAGE(USA) 5 Α 3 F.BLONDEL 56,5 JC.ROUGET (S) 5p(15)2p3p4p

2 AMIRAL(GB) 4 Α 3 M.GUYON 56,5 X.NAKKACHDJI 6p(15)1p4p3p

3 VISERANO 3 Α 3 PC.BOUDOT 56,5 D.PROD’HOMME 1p(15)5p1p3p

4 PASSEPORT(IRE) 1 Α 3 N.PERRET 56,5 K.BORGEL (S) 4p(15)1p1p6p

5 HURRICANE 6 Ε 3 I.MENDIZABAL 56,5 JC.ROUGET (S) 1p(15)1p

6 MAGNANIME(GB) 2 Θ 3 T.PICCONE 55 F.CHAPPET (15)1p4p

ΠΡΟΤ:5-3-1

017 -15:30: 3.600 € SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 5 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DELIRIOUS NOMAD 8 E 3 S Veale 60 Dennis Drier 814

2 PROF TIGER 4 E 5 M Ntuli 59.5 Andre Nel 102

3 STRATEGIC’S PRIDE 7 A 4 A Delpech 59.5 Sean Tarry 533

4 AFTER MIDNIGHT ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

5 VARIETY ROMP 9 E 5 A Marcus 59 Charles Laird 160

6 JAY AGAIN 6 E 4 K Jupp 57.5 Paul Gadsby 009

7 SACRED JEWEL 3 E 5 W Kennedy 57.5 Michael Miller 784

8 BUCK SHOT 11 E 5 K de Melo 57 Mark Dixon 654

9 AVARICIOUS 2 E 4 S Randolph 56.5 Therese Mitchley 055

10 CHERRY BREEZE 12 E 5 M Yeni 56 Duncan Howells 890

11 TRENDY GUY 5 E 5 * D De Gouveia -4 kg 56 Des Egdes 580

12 BIG BIRD 13 E 7 L Mohapi 55.5 Pat Lunn 866

13 BERMUDA 10 E 6 * M Mjoka -4 kg 54.5 Lezeanne Forbes 689

14 LISTEN AND LEARN 15 E 4 * L Mxothwa 54 Tony Rivalland 906

15 SEMONKONG 14 E 4 Roberts. 54 Michael Roberts 489

ΠΡΟΤ:3-4-7-11

 

—16:05 Σύνολο Επάθλου: 3.800 € SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 6 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DIZZY FEET 10 Θ 6 B Jacobson 60 Glen Kotzen 055

2 FASHION WEAR 12 Θ 4 * D De Gouveia -4 kg 60 Tony Rivalland 097

3 PEARL EMBLEM 8 Θ 4 S Veale 60 Paul Lafferty 580

4 QUEEN JUSTINE 4 Θ 3 A Marcus 60 Robbie Hill 813

5 REIGNING WAVE 17 Θ 3 A Forbes 60 Paul Gadsby 051

6 ART ATTACK 9 Θ 3 W Kennedy 59 Ivan Moore 410

7 FANTASY LADY 7 Θ 3 K de Melo 58.5 Mark Dixon 821

8 WIND SINGER 3 Θ 3 M Yeni 58.5 Duncan Howells 21

9 BLACK CASHMERE 14 Θ 3 L Mohapi 58 Gavin van Zyl 100

10 NANOJET 5 Θ 5 A Delpech 58 Andre Nel 476

11 RECONSIDER BABY 15 Θ 4 * T Godden -2.5 kg 57 Des Egdes 020

12 THRONE 6 Θ 5 S Randolph 57 Therese Mitchley 925

13 REHOBOTH BEACH 2 Θ 3 I Sturgeon 56.5 Gary Rich 504

14 GAVEA GIRL 11 Θ 3 M Ntuli 56 Alistair Gordon 814

15 TAIPAI TIGRESS 13 Θ 5 Reserve 1 54.5 S Janse van Rensburg 888

16 WHAT FUN 16 Θ 4 Reserve 2 54 Dean Kannemeyer 765

17 CAPE JEWEL 1 Θ 4 Reserve 3 52 Michael Miller 648

ΠΡΟΤ:8-1-4-10

—16:40 Σύνολο Επάθλου: 3.600 € SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 7 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GROOVY NEWS 1 E 4 A Marcus 60 Luiz Cunha 634

2 HENCHMAN 5 E 10 * T Godden -2.5 kg 60 Pat Lunn 007

3 DIESEL ENGINE 10 E 5 W Kennedy 59.5 S Janse van Rensburg 360

4 MASTER SAM 4 E 3 K de Melo 59 Mark Dixon 170

5 DUKES DRIFT 11 E 3 I Sturgeon 58.5 Gary Rich 610

6 NOBLE PEER 12 E 5 J Jordaan 58.5 Alyson Wright 710

7 PIROGUE 9 E 4 S Veale 57.5 Doug Campbell 035

8 MAACHAAN 7 E 5 S Randolph 57 Colin Scott 212

9 PIMPERNEL 6 E 5 * D De Gouveia -4 kg 56.5 Tony Rivalland 007

10 NOORDHOEK ICE 8 A 3 A Delpech 56 Dean Kannemeyer 196

11 FORESTRY LAW 14 E 6 K ΔΙΕΓΡΑΦΗ  890

12 WHAT A BOYTJIE 2 E 5 C Storey 54 Des Egdes 008

13 THE BADGE 3 E 3 M Yeni 53.5 Sean Tarry 090

14 BONSAI 15 E 5 L Mohapi 53 Greg & Karen Anthony 690

15 MEREBANK TRIP 13 Θ 4 Reserve 1 53.5 Paul Gadsby 990

ΠΡΟΤ:1-10-7-8

 

018 15:45: 23.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 4 -1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STEPHILL 1 Α 5 R.THOMAS 62 JUL .PHELIPPON 1p4p(15)5p7p

2 ATTILAS 9 Ε 5 J.CABRE 61,5 F.CHEYER 4p1p(15)6p4p

3 HATARI 8 Ε 5 A.HAMELIN 59,5 JP.PERRUCHOT 8p2p(15)11p8p

4 SAON SECRET 2 Ε 6 M.GUYON 59 T.CASTANHEIRA (S) 1p3p1p(15)5p

5 CALAMARI 6 Ε 6 PC.BOUDOT 56 W.WALTON 7p13p(15)6p4p

6 JUDGEMENT OF PARIS 10 Θ 4 L.DELOZIER 56 HA.PANTALL 5p1p(15)2p3p

7 FIRST COMPANY 3 Α 4 F.LEFEBVRE 55,5 G.MARTIN 12p4p(15)2p7p

8 COLOR CODE 4 Ε 5 S.CHUETTE 55 M.BOUTIN (S) 9p4p3p(15)5p

9 SECLY(IRE) 5 Ε 5 A.COUTIER 51,5 F.CHAPPET 5p9p(15)10p10p

10 TIMIZMIZ 11 Θ 4 A.BADEL 51 C.SCANDELLA 2p3p(15)4p12p

11 KOLOKOL(IRE) 7 Ε 9 E.HARDOUIN 51 P.CHATELAIN 3p(15)13p5p9p

ΠΡΟΤ:4-2-5-6

 

019 -16:15: 60.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 5 2000m –

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AFFAIRE SOLITAIRE(IRE) 7 Α 6 N.PERRET 59,5 P.KHOZIAN 4p(15)2p1p2p

2 ROYAL DOLOIS 1 Α 4 PC.BOUDOT 58,5 JM.LEFEBVRE (S) 1p(15)14p1p1p

3 ZAFIRO 3 Α 4 I.MENDIZABAL 56,5 JC.ROUGET (S) 2p(15)5p3p3p

4 STAR VICTORY 5 Α 5 D.IBOUTH 56,5 JL.DUBORD 1p(15)1p1p1p

5 TEMPETE NOCTURNE 4 Ε 5 M.FOREST 56,5 JP.GAUVIN 6p(15)2p1p3p

6 ECUREUIL(USA) 2 Ε 4 M.GUYON 56,5 C.FERLAND (S) 1p1p(15)4p1p

7 METROPOL(IRE) 6 Α 5 T.BACHELOT 56,5 MME P.BRANDT (15)5p3p8p3p

ΠΡΟΤ:3-1-4

 

020 -16:55: 28.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 6 -1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EL VALLE 6 Α 4 A.BADEL 59,5 MLLE V.DISSAUX (15)12p6p5p12p

2 SUNNY 7 Ε 7 I.MENDIZABAL 57,5 JC.ROUGET (S) 4p(15)1p3p6p

3 LE REBEL 8 Α 4 N.PERRET 57,5 K.BORGEL (S) 1p(15)1p2p11p

4 NORBANUS(IRE) 9 Α 5 C.DEMURO 57,5 GRIZZETTI & RICCARDI ITAL 1p5p(15)3p4p

5 IRON RYAN 5 Ε 4 F.BLONDEL 56 Y.DUREPAIRE (S) 6p(15)6p2p(14)

6 MOCKLERSHILL 2 Ε 4 T.BACHELOT 56 T.CASTANHEIRA (S) 7p4p(15)1p5p

7 APRES L’AMOUR(IRE) 10 Ε 7 M.GUYON 56 CE.ROSSI 3p5p(15)5p7p

8 DUQUESA PENGUIN(GB) 4 Ε 4 PC.BOUDOT 56 D.PROD’HOMME 5p(15)7p2p1p

9 BERNINA RANGE 3 Α 4 D.BREUX 56 JM.LEFEBVRE (S) 4p2p(15)1p3p

10 MADRUGADA(GER) 1 Θ 4 A.CRASTUS 54,5 M.FIGGE 8p11p(15)1p3p

ΠΡΟΤ:1-5-3-2

 

021- 17:20: 14.700 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 4 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BALLISTA (IRE) 4 Ε 8 R Kingscote 60,5 Tom Dascombe 93346-4

2 HOOFALONG 1 Ε 6 P Makin 60,5 M W Easterby 2212-20

3 CROSSE FIRE 3 Ε 4 K T O’Neill 59,5 S Dixon 831-131

4 APACHE STORM 5 Θ 4 Josephine Gordon 59 M Appleby 24-5532

5 SCARBOROUGH (IRE) 9 Θ 5 P Mulrennan 57 P T Midgley 60369-0

6 FLOWERS ON VENUS (IRE) 7 Ε 4 Catherine Gannon 57 P D Evans 1-

7 DESERT COMMAND 2 Ε 6 D Tudhope 57 R M H Cowell 528-424

8 SLEEPY BLUE OCEAN 10 Ε 10 L Morris 55,5 J Balding 9804-82

9 JAARIH (IRE) 6 Ε 4 L P Keniry 55 C R Dore 52-1317

10 FINE ‘N DANDY (IRE)  8 Ε 5 T Hamiltons 55 J R Jenkins 6214-41

ΠΡΟΤ:1-6-3-7

 

022 -17:40: 19.000 € CAGNES-SUR-MER Επίπεδη Race 7-1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SUPRANA 11 Θ 6 D.BONILLA 60 JC.SARAIS 6p(15)10p4p3p

2 TOCANTINS(IRE) 4 Α 5 T.BACHELOT 60 M.BOUTIN (S) 9p6p4p12p(15)

3 BEST LOVE ROYAL 7 Ε 5 A.BADEL 59,5 FX.CHEVIGNY (S) 10p8p(15)1p11p

4 ENVERSE 9 Α 8 S.MAILLOT 59 M.BOUTIN (S) 9p16p2p(15)12p

5 FLYING SCOTSMAN 8 Α 8 PC.BOUDOT 58 F.FORESI 4p6p(15)2p3p

6 SERADORA 6 Θ 4 F.LEFEBVRE 58 G.MARTIN 11p7p(15)4p5p

7 ZAFIRAH 1 Θ 5 SM.LAURENT 58 MLLE B.RENK 11p2p(15)6p7p(14)

8 MTSAMBORO 10 Ε 4 A.HAMELIN 57,5 JP.PERRUCHOT 11p8p(15)14p11p

9 UMA MIA(IRE) 2 Θ 5 S.RUIS 56,5 J.CARAYON 12p5p(15)14p4p

10 SOMBRE HEROS 3 Ε 4 R.THOMAS 56 S.CERULIS 13p13p8p(14)10p

11 DORLION(IRE) 5 Ε 7 U.RISPOLI 55,5 F.FORESI 1p4p(15)8p6p

ΠΡΟΤ:1-2-3-5

 

023 -17:50: 10.350 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 5 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ST PATRICK’S DAY (IRE) 2 A 4 D C Costello 62 J R Jenkins 7/81-611

2 PATRIOTIC (IRE) 9 E 8 Irineu Goncalves 60,5 C A Dwyer 7863-13

3 BOGNOR (USA) 5 E 5 L Morris 60 M Appleby 382546-

4 BILLYOAKES (IRE) 10 E 4 P Makin 60 T D Barron 6607-07

5 PRETTY BUBBLES 11 Θ 7 T Hamilton 59,5 J R Jenkins 6357-67

6 MOON RIVER (IRE)  8 Θ 4 B A Curtis 59,5 M Appleby 0468-17

7 LAWYER (IRE) 7 Ε 5 P Mulrennan 58,5 T D Barron 39077-5

8 CAPTAIN REVELATION 4 Ε 4 R Kingscote 58,5 Tom Dascombe 10858-2

9 ABI SCARLET (IRE)  1 Θ 7 K T O’Neill 55,5 S Dixon 2238-55

10 AFKAR (IRE) 3 Ε 8 Josephine Gordon 55 Ivan Furtado 0144-12

11 MOONLIGHT VENTURE 6 Ε 5 S A Gray 54,5 C R Dore 36-1164

ΠΡΟΤ:8-3-7-10

 

024 -18:20: 6.500 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 6 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALMUTAMARRED (USA) 7 Ε 4 T J Murphy 63 K A Morgan 8-5

2 MUHTADIM (IRE) 3 Ε 4 R P Walsh 63 C Smith 7/

3 WIN LOSE DRAW (IRE) 4 Ε 4 Alistair Rawlinson 63 M Appleby 5

4 CANFORD CROSSING (IRE) 8 Α 3 Tom Marquand 55 R Hannon 34227-8

5 DEBEN 1 Ε 3 Raul Da Silva 55 K A Ryan 79-

6 PHANTOM FLIPPER 5 Α 3 Adrian Nicholls 55 D Nicholls 23-4222

7 ROCKET POWER 6 Α 3 L Morris 55 J Tate 3

8 BONJOUR BABY 2 Θ 3 Joey Haynes 53 K R Burke 044-

ΠΡΟΤ:4-5-6-7

 

025 -18:50: 6.500 € SOUTHWELL Επίπεδη Race 7 -3200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 NORTHSIDE PRINCE (IRE) 4 Ε 10 B A Curtis 61,5 G A Swinbank 3232-42

2 MEGARA 6 Ε 4 L Morris 60,5 Sir Mark Prescott 55-2121

3 ARGOT 3 Ε 5 60 C E Longsdon 35385/3-

4 KELLY’S FINEST (IRE) 2 Θ 4 Liam Jones 55,5 M Appleby 57312-2

5 THOU SWELL (IRE) 5 Ε 4 P Mulrennan 55,5 S A Harris 9342-83

6 RULER OF THE NILE 1 Ε 4 Adam Beschizza 55 Robert Stephens 40083-2

ΠΡΟΤ:2-6-5-4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*