Οι ιπποδρομίες της Δευτέρας 15/2/16

Ενδιαφέρον το σημερινό αλλοδαπό πρόγραμμα πού περιλαμβάνει κούρσες από 3 χώρες.

011 -12:20: 2.800 € FLAMINGO PARK Επίπεδη Race 1 -800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AFGAS 2 A 2 C Zackey 60 Corne Spies 50

2 BULLE BAKKIES 3 A 2 J P v’d Merwe 60 Coerie Lensley ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 HORSE KING 1 A 2 K Zechner 60 D A McKenzie ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 LIEBIE’S BOY 9 A 2 F Herholdt 60 Cliffie Miller 7

5 LOS NINOS 8 A 2 * N Patel -2.5 kg 60 Tienie Prinsloo 545

6 ROGUE RUNNER 6 A 2 A Fortune 60 Tienie Prinsloo 4

7 SEATTLE WONDER 7 A 2 M V’Rensburg 60 Cliffie Miller 6

8 RASBERRY LIPS 4 Θ 2 R Munger 57.5 Corne Spies 672

9 REFRAIN 5 Θ 2 S Chambers 57.5 Corne Spies 438

ΠΡΟΤ:8-6-7-9

 

012 12:50: 2.800 € FLAMINGO PARK Επίπεδη Race 2 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KING OF THE NORTH 9 Ε 3 A Fortune 60 Tienie Prinsloo 753

2 TRUE VALOUR 11 Ε 3 J P v’d Merwe 60 Coerie Lensley 472

3 VIOLET PILOT 6 Ε 3 J Sampson 60 Louis Goosen 970

4 LEADPIPE JOE 15 Ε 3 K Zechner 60 D A McKenzie 080

5 THIEL 7 Ε 3 * N Patel -2.5 kg 60 Tienie Prinsloo 944

6 WAR DECLARATION 5 Ε 4 F Herholdt 60 S von Willingh Smit 633

7 DUKE FLIES 16 Ε 4 G Wrogemann 60 S von Willingh Smit 763

8 STITCH 14 Ε 3 S Chambers 60 Corne Spies 000

9 CHILAPA LAPA 2 Ε 4 J Penny 60 Cliffie Miller 650

10 EGOCENTRIC 13 Ε 4 * C Ngcobo -4 kg 60 Bill Human 350

11 A P JOE 8 Α 3 M V’Rensburg 60 Cliffie Miller ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 MS HOLLY GOLIGHTLY 4 Θ 3 S Brown 57 Dennis Cason 983

13 SWITCHED ON 12 Θ 4 R Munger 57 Bill Human 826

14 KARTOUCHE 3 Θ 3 * C Murray 57 Dennis Cason 64

15 GREEN BOEGATTI 1 Ε 4 Reserve 1 60 S von Willingh Smit 996

16 ACHTUNG SPITFIRE 10 Α 3 Reserve 2 60 Cliffie Miller 007

ΠΡΟΤ:1-6-12-7

 

013 13:20: 2.800 € FLAMINGO PARK Επίπεδη Race -1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MAYA THE BEE 1 Θ 4 S Khumalo 60 Bill Human 222

2 GINGER SIOUX 5 Θ 4 M Yeni 60 Wallace Tolmay 243

3 DING DING 4 Θ 3 * M Thackeray 60 Bill Human 700

4 REPUTABLE 7 Θ 3 K Zechner 60 D A McKenzie 008

5 ROYAL DRIVE 3 Θ 4 C Zackey 60 Jannie Borman 984

6 FOR LOVE OR MONEY 8 Θ 4 * C Ngcobo -4 kg 60 Bill Human 465

7 OFF THE COAST 2 Θ 3 * N Patel -2.5 kg 60 Phillip Smith 958

8 OVERHEATHER 9 Θ 4 * D Neethling -4 kg 60 Bill Human 040

9 CALAMITY ANNIE 6 Θ 3 A Fortune 60 Tienie Prinsloo 64

ΠΡΟΤ:1-2-5-9

 

014 -13:50: 2.680 € FLAMINGO PARK Επίπεδη Race 4 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FIRST ANSWER 14 E 4 J P v’d Merwe 61.5 Coerie Lensley 000

2 FORD COUNTRY 5 E 4 M Yeni 59 Phillip Smith 561

3 CHERISH THE MOMENT 8 E 4 G Wrogemann 58.5 Stephanie Miller 100

4 DUKES IDOL 3 Θ 4 * C Ngcobo -4 kg 58 Bill Human 543

5 PONOKA 1 Ε 4 * N Patel -2.5 kg 58 Tienie Prinsloo 462

6 PENA PALACE 16 Θ 4 * D Neethling -4 kg 57.5 Bill Human 426

7 WIMOWEH 11 Θ 5 J Penny 57.5 Cliffie Miller 760

8 FIRST SEA LORD 2 Ε 4 C Zackey 57 S von Willingh Smit 133

9 ROCK COUNTRY 10 Ε 3 J Sampson 56.5 Stephanie Miller 138

10 SONNY BILL 7 Ε 5 A Fortune 56.5 Tienie Prinsloo 895

11 AL KATEECE 12 Ε 4 M V’Rensburg 56 Cliffie Miller 141

12 LE GRAY 4 Α 3 S Khumalo 55 Bill Human 821

13 HUNTER VALLEY 15 Ε 6 K Zechner 54.5 D A McKenzie 870

14 DOWN MEXICO WAY 6 Ε 6 F Herholdt 54 S von Willingh Smit 125

15 MISTY POWER 17 Ε 5 Reserve 1 53.5 Bill Human 346

16 AFTERBURNER 13 Ε 6 Reserve 2 52 Bill Human 024

17 N-AGAIN 9 Ε 6 Reserve 3 52 Stephanie Miller 906

ΠΡΟΤ:11-2-4-8

 

015 -14:20 : 3.240 € FLAMINGO PARK Επίπεδη Race 5 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WOLVERINA 12 Θ 4 S Chambers 62.5 Corne Spies 006

2 WISHFUL HEART 2 Ε 5 * D Neethling -4 kg 61.5 Louis Goosen 271

3 ATSO FIELDS 3 Ε 6 M Yeni 59 Tienie Prinsloo 262

4 TETELESTAI 11 Θ 9 * C Murray 58.5 Tienie Prinsloo 474

5 YOU BEAUTY 1 Ε 5 C Zackey 58.5 Tienie Prinsloo 154

6 TOUR DE VAR 8 Ε 5 A Fortune 58 Tienie Prinsloo 965

7 JET ON FIRE 9 Ε 5 * C Ngcobo -4 kg 56 Coerie Lensley 876

8 PROTEST SONG 7 Ε 6 G Wrogemann 55.5 Stephanie Miller 917

9 MATADORAS EL TOROS 5 Θ 5 F Herholdt 54.5 S von Willingh Smit 331

10 THE BERRY LADY 6 Θ 3 J P v’d Merwe 54 Coerie Lensley 901

11 HEAVENLY EXPRESS 13 Ε 4 R Munger 53.5 Bill Human 188

12 KING OLAF 10 Ε 6 J Sampson 53.5 Stephanie Miller 466

13 MAJI MOTO 4 Ε 9 J Penny 52.5 Leon Erasmus 063

ΠΡΟΤ:2-6-4-3

 

016 -14:50: 5.590 € FLAMINGO PARK Επίπεδη Race 6 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STAVINSKY 16 Ε 6 S Brown 60.5 Leon Erasmus 796

2 JAGUAR 4 Ε 5 J P v’d Merwe 58.5 Coerie Lensley 031

3 JACK FRIDAY 13 Ε 5 S Khumalo 56 Bill Human 411

4 KENT ROCK 6 Α 4 G Wrogemann 55.5 Stephanie Miller 618

5 LA TOURELLE 14 Ε 4 M V’Rensburg 55.5 Bill Human 887

6 MOVE LIKE JAGGER 2 Ε 6 J Sampson 54 Louis Goosen 630

7 RAZZLE MY TAZZLE 3 Θ 4 * N Patel 53.5 Coerie Lensley 152

8 JUST A JAG 9 Ε 4 K Zechner 52.5 D A McKenzie 122

9 LORD VICTORIOUS 5 Ε 3 * C Murray 52 Tienie Prinsloo 893

10 SEATTLE SUNSET 8 Ε 4 J Penny 52 Cliffie Miller 124

11 SECRET DELIGHT 17 Ε 5 * M Thackeray 52 Bill Human 405

12 SUB SHAAWES 10 Ε 5 M Yeni 52 Phillip Smith 641

13 TASO THE SAILOR 7 Ε 4 R Munger 52 Bill Human 762

14 EMERALD MACKAY 15 Ε 4 F Herholdt 52 Cliffie Miller 221

15 ON THE SIDE 12 Ε 3 Reserve 1 52 Tienie Prinsloo 828

16 COUNTRY GENT 11 Ε 3 Reserve 2 52 Stephanie Miller 450

17 SILVER STATE 1 Ε 4 Reserve 3 52 Jannie Borman 048

ΠΡΟΤ:8-3-2-1

 

017 15:20: 2.500 € FLAMINGO PARK Επίπεδη Race 7-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GLINKA 5 E 4 R Munger 60 Bill Human 116

2 PEGGED FOR GLORY 7 E 5 G Wrogemann 59 Stephanie Miller 624

3 TRIUMVIRATE 8 E 5 * C Ngcobo -4 kg 59 Bill Human 470

4 BLUE EYED BOY 3 E 4 C Zackey 58.5 S von Willingh Smit 786

5 TANIE 13 E 3 S Brown 58 Stephanie Miller 562

6 DULCE LECHE 1 E 7 A Fortune 57.5 D A McKenzie 661

7 RICH APPROVAL 6 E 3 S Khumalo 56.5 Bill Human 394

8 TRIPLE A 11 E 4 F Herholdt 56 S von Willingh Smit 503

9 LAW ENFORCER 2 E 4 J P v’d Merwe 55.5 Coerie Lensley 305

10 MY DA GEORGE 12 E 4 T Pretorius 55 Coerie Lensley 564

11 WAR TRAIL 4 E 5 J Greyling 54.5 D A McKenzie 757

12 SHADES OF SILENCE 15 E 4 K Zechner 54 D A McKenzie 231

13 FIRST LAW 10 E 4 * M Thackeray 53.5 S von Willingh Smit 068

14 EAGLE FACE 9 E 6 J Penny 52 D A McKenzie 579

ΠΡΟΤ:6-1-2-8

 

—15:55: 2.500 € FLAMINGO PARK Επίπεδη Race 8- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CORAL KEY 3 Θ 4 S Chambers 62 Corne Spies 066

2 TAKE TWO TURNS 6 Θ 6 S Brown 61 Dennis Cason 331

3 FANNALIES GIRL 13 Θ 4 A Fortune 60.5 Phillip Smith 735

4 BUDDY’S FALCON 4 Θ 5 M Yeni 58.5 Phillip Smith 825

5 WHITE FEATHER 1 Θ 3 R Munger 56.5 Bill Human 901

6 ZILNOX 7 Θ 3 F Herholdt 56.5 S von Willingh Smit 007

7 ISLAND IN THE SUN 8 Θ 3 M V’Rensburg 55.5 Cliffie Miller 448

8 NORTH WESTERLY 10 Θ 3 * C Ngcobo -4 kg 55 Wallace Tolmay 060

9 LADY DUCHESS 5 Θ 3 J P v’d Merwe 54 Coerie Lensley 351

10 RED LUNAR 11 Θ 3 T Pretorius 54 Coerie Lensley 550

11 AMONG SAINTS 2 Θ 4 S Khumalo 54 Bill Human 581

12 NINTH CARAT 12 Θ 3 K Zechner 53 Stephanie Miller 010

13 ICE IN SEATTLE 14 Θ 4 * C Murray 53 Tienie Prinsloo 910

14 WANTON CHILD 9 Θ 4 * M Thackeray 52 Bill Human 159

ΠΡΟΤ:4-2-11-3

 

—16:30: 2.500 € FLAMINGO PARK Επίπεδη Race 9 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HEART FLOWER 15 Θ 4 G Wrogemann 61 Stephanie Miller 108

2 SEATTLE SPICE 17 Θ 3 A Fortune 58.5 Tienie Prinsloo 011

3 FIT TO FLIGHT 14 Θ 5 S Brown 58 Dennis Cason 791

4 BANDSMAKEHERDANCE 2 Θ 4 J P v’d Merwe 56 Coerie Lensley 800

5 CELINE 3 Θ 4 * M Thackeray 56 Bill Human 003

6 SLEUTH 9 Θ 5 J Penny 56 D A McKenzie 404

7 DUCHESS CATHERINE 12 Θ 5 J Sampson 55.5 Phillip Smith 055

8 THE ARABIAN 5 Θ 4 * C Murray 55.5 Tienie Prinsloo 379

9 JOLENE 8 Θ 4 M Yeni 55 Tienie Prinsloo 124

10 FOUNTAIN OF NEWS 6 Θ 3 M V’Rensburg 54.5 Cliffie Miller 231

11 IN CONFORMITY 16 Θ 4 * C Ngcobo -4 kg 53.5 Bill Human 800

12 DARE TO RUN 10 Θ 4 F Herholdt 53 S von Willingh Smit 418

13 CONSORT 4 Θ 5 K Zechner 52.5 D A McKenzie 097

14 NARMADA 1 Θ 3 C Zackey 52 Phillip Smith 037

15 LADY ARROW 13 Θ 5 Reserve 1 55 Bill Human 245

16 GUEST LODGE 11 Θ 3 Reserve 2 53.5 Corne Spies 109

17 NATIONAL SYMBOL 7 Θ 4 Reserve 3 53 S von Willingh Smit 620

ΠΡΟΤ:9-2-6-5

 

018 -15:50: 5.150 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 1 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHARLIE LAD 10 E 4 L Morris 60,5 D M Loughnane 4329-36

2 RAT CATCHER (IRE) 5 E 6 Rob Hornby 60,5 Mrs L Williamson 271-727

3 PANCAKE DAY 2 A 4 B A Curtis 60,5 J Ward 066-442

4 TIME MEDICEAN 4 E 10 George Downing 60 A W Carroll 2320-34

5 LIZZY’S DREAM 6 E 8 D Tudhope 60 Rebecca Bastiman 5307-11

6 CAMANCHE GREY (IRE) 1 E 5 J Fanning 59 B Haslam 70519-8

7 BILASH 9 E 9 P M Quinn 58,5 Sarah Hollinshead 59U760-

8 NOVABRIDGE 8 E 8 A Kirby 58,5 P S McEntee 02009-0

9 WARM ORDER 11 Θ 5 William Carson 57,5 A W Carroll 0225-87

10 COCKLE TOWN BOY 3 Ε 4 S Donohoe 57 B G Powell 7U660-3

11 SERAPHIMA 7 Θ 6 Josephine Gordon 56 Mrs L Williamson 958-642

ΠΡΟΤ:3-4-5-10

 

019 16:20: 5.150 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 2 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MR CHRISTOPHER (IRE) 5 Ε 4 R Kingscote 60,5 Tom Dascombe 508316-

2 BAILIWICK 3 Ε 5 G Baker 60,5 D Kubler 0843-47

3 MAC’S POWER (IRE) 2 Ε 10 T P Queally 60,5 W J Musson 5472-75

4 CALEDONIA LAIRD 9 Ε 5 Joey Haynes 60 J Hughes 55572-8

5 MERCURY 1 Ε 4 K Latham 59,5 K A Ryan 284-135

6 FAIRY FOXGLOVE (IRE) 10 Θ 6 T Hamilton 59,5 P J F Murphy 0541-13

7 ADMIRABLE ART (IRE) 11 Ε 6 A Kirby 59 A W Carroll 510-085

8 HAWK MOTH (IRE) 12 Ε 8 L Morris 59 J L Spearing 4703-42

9 SMALLJOHN 6 Ε 10 Phil Dennis 58,5 B Smart 29856-5

10 ZED CANDY GIRL 4 Θ 6 S Donohoe 58 D M Loughnane 5334-47

11 PIPERS PIPING (IRE) 7 Ε 10 Rob Hornby 56,5 Miss M E Rowland 1799-86

12 RIVERLYNX (IRE) 8 Θ 4 J Fanning 54 B Haslam 8/7247-6

ΠΡΟΤ:6-5-1-3

 

020 -16:50: 6.700 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 3 -1750m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PERFECT FIT (IRE) 2 Θ 4 P C O’Donnell 62,5 T Coyle 3723-85

2 REGENT’S ROCK  7 Θ 4 P McDonald 62,5 P D Niven 9

3 ASAFOETIDA (IRE) 4 Θ 3 William Carson 53 P W Chapple-Hyam 5

4 BEAULY 5 Θ 3 L Morris 53 C Hills

5 DIVINE JOY 9 Θ 3 Liam Jones 53 M Botti 8-

6 ICE CRISTAL (IRE) 6 Θ 3 M Dwyer 53 S Kirk 0-7

7 OUR LITTLE SISTER (IRE) 8 Θ 3 Charlie Bennett 53 H Morrison 62

8 ROCK ‘N RED (IRE) 1 Θ 3 J Fanning 53 E A L Dunlop 57-

9 SONG LARK 3 Θ 3 53 D M Simcock 36

ΠΡΟΤ:4-3-1-7

 

021 -17:20: 5.150 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 4 3320m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PASS THE TIME 9 Θ 7 L P Keniry 63 N P Mulholland 23/17-21

2 LITTLE STAMPY (IRE) 7 Θ 5 S A Gray 61,5 D Broad 75571-1

3 MEDIEVAL BISHOP (IRE) 8 Ε 7 Paddy Bradley 61,5 A L Forbes 2692-32

4 UNEX MODIGLIANI (IRE) 5 Ε 7 T Hamilton 60,5 D Shaw 52267-8

5 SYMBOLIST (IRE) 1 Θ 4 Adam Beschizza 59 J R Norton 7394-7

6 YORKSHIREMAN (IRE) 2 Ε 6 57 Miss L C Siddall 59667-5

7 HEURTEVENT (FR) 4 Ε 7 L Morris 57 A W Carroll 0/559-43

8 INDIAN SCOUT 6 Ε 8 K T O’Neill 55 Mrs A L M King 5580-52

9 IGUACU 3 Ε 12 J Fanning 55 R J Price 5/23645

ΠΡΟΤ:1-2-8-7

 

022 17:40: 16.000 € PORNICHET Επίπεδη Race 1-2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MARIANDEL 8 Θ 5 H.JOURNIAC 60 J.BOISNARD (S) (15)16p1p10p7p(14)

2 BLUSHING PEGASUS 11 Ε 8 A.CRASTUS 59 JM.BAUDRELLE 6p(15)2p2p9p

3 ANDUCAS 13 Ε 7 SM.LAURENT 57,5 C.LE LAY 2p(15)1p12p5p

4 VICTOR HARBOR 3 Ε 5 F.LEFEBVRE 57,5 Y.FERTILLET (S) 11pAh(15)4h1h

5 DOWNHILL ONLY (GB) 9 Ε 5 S.MARTINO 57 E.NICOLEAU (15)8hTh2h8h

6 PALMERINO 12 Ε 5 PC.BOUDOT 56 E&G.LEENDERS (S) 2p(15)8h1hTh

7 FELLINI (GER) 14 Ε 9 A.FOUASSIER 55,5 C.LE GALLIARD (S) 7p2p(15)1p10p

8 TAGAPSA 1 Θ 7 M.ANDROUIN 54,5 F.MONNIER 9p(15)9p7p2p

9 DARK KRISTAL 15 Θ 5 C.GROSBOIS 54 S.GOUVAZE 1p4p(15)11p3p

10 TILENA 5 Θ 6 E.ETIENNE 54 B.LETOURNEUX Ah(15)Ah13p13p

11 COUNTRY NEVEZ 4 Ε 7 M.FOREST 52,5 F.LEMERCIER (S) 1p1p(15)7p11p

12 LUCILO 6 Ε 5 B.HUBERT 52,5 N.LEENDERS 5p(15)15p6p11p

13 ROCNA 16 Θ 6 G.FOURRIER 52 T.MERCIER (15)5p4p2p2p

14 DESOBEISSANTE 7 Θ 5 V.SEGUY 52 B.LEGROS (15)7p2p3p6p

15 SNAPE MALTINGS (IRE) 2 Ε 9 J.GUILLOCHON 51,5 MME V.SEIGNOUX 3p(15)5p4p7p

ΠΡΟΤ:7-3-2-6

 

023 17:50: 6.700 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 5 -1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SPACE MOUNTAIN 1 Α 3 J Fanning 60,5 M Johnston 755-

2 DR DREY (IRE) 3 Α 3 T J Murphy 60 J A Osborne 03-52

3 GABSTER (IRE) 4 Θ 3 A Kirby 59 Mrs A J Perrett 062-2

4 FRAP 2 Ε 3 T Hamilton 56,5 R A Fahey 99391-5

5 RESSURRETO (IRE)  5 Θ 3 P McDonald 55 K Dalgleish 666-

ΠΡΟΤ:2-1

 

024 18:10: 14.000 € PORNICHET Επίπεδη Race 2-2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PRATICKS (IRE) 10 Θ 5 J.CABRE 60 JF.DOUCET (S) (15)5p8p2p5p

2 KALPACO 3 Ε 6 H.JOURNIAC 60 J.BOISNARD (S) (15)3p2p8h2h

3 MONSIEUR OLIVER 9 Ε 5 A.FOUASSIER 60 E.LERAY (S) 4p6hAsAs(15)

4 ALI BLUE 11 Ε 7 M.ANDROUIN 59,5 C.LECRIVAIN 10p3p(15)3p2p

5 LOVE STRIKE (IRE) 13 Ε 5 E.ETIENNE 59,5 B.LETOURNEUX (15)AhAh16p7p

6 PARADISE FISH 15 Θ 5 ALEX.ROUSSEL 59,5 F.LEMERCIER (S) 2p(15)1p7p9p

7 SPECULATOR 7 Ε 5 PC.BOUDOT 59,5 B.LETOURNEUX 10p3p5p(15)14p

8 ECLAIR DU NINIAN 5 Α 5 C.GROSBOIS 59 S.GOUVAZE 4p13p(15)13p12p

9 SPEAK SOFTLY 16 Θ 7 B.HUBERT 58,5 T.POCHE 7p15p(15)8p11p

10 BANCOMAT 4 Ε 8 S.MARTINO 58 T.MERCIER (15)9p5p4p3p

11 GRAZIE MILLE 1 Ε 5 M.EON 58 M.CAILLER 11p(15)9p5p12p

12 FOREVER MINE 2 Ε 8 SM.LAURENT 57,5 PJ.FERTILLET 2p(15)9p5p4p

13 DEREENATRA (IRE) 14 Ε 8 G.FOURRIER 57 MME V.SEIGNOUX 9p(15)10p9p7p

14 GREEN SAGA 6 Ε 8 A.WERLE 56,5 MME P.JOLLY 11p(15)11p6p14p

15 DOME DE LA BLAIRIE 8 Ε 6 Y.BARILLE 56 N.LEENDERS 13p10p(15)5p11p

16 DRUM KIT 12 Ε 5 M.FOREST 56 F.LEMERCIER (S) 6p6p(15)3p9p

ΠΡΟΤ:4-6-7-1

 

025 -18:20 : 24.000 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 6 1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SOLAR DEITY (IRE) 3 Ε 7 Daniel Muscutt 60,5 M Botti 3943-31

2 RAZOR WIND (IRE) 4 Ε 5 A Kirby 58 C Appleby 121/261-

3 MONT RAS (IRE) 2 Ε 9 S A Gray 55 David Loughnane 389222-

4 WHISPERING WARRIOR (IRE) 5 Ε 7 55 D M Simcock 38/6326

5 INTRUDE 1 Ε 4 M Dwyer 53 D M Simcock 1451-66

6 DANCE OF FIRE 7 Ε 4 Catherine Gannon 53 A M Balding 4945-31

7 JACK OF DIAMONDS (IRE) 6 Ε 7 Cam Hardie 51,5 R A Teal 12001-7

ΠΡΟΤ:2-3-4-1

 

026 18:40: 15.000 € PORNICHET Επίπεδη Race 3-2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KAILONG 4 Θ 4 M.ANDROUIN 59 E&G.LEENDERS (S) 1p(15)1p9p1p

2 BALLIN ROYALE 1 Θ 4 J.GUILLOCHON 58 MME V.SEIGNOUX (15)1p4p9p2p

3 STREET CHIC (USA) 14 Θ 4 PC.BOUDOT 58 E.LIBAUD (S) 3p(15)2p2p6p

4 VATOHIO 6 Θ 4 J.CABRE 57 JL.GUILLOCHON 8p4p(15)5p9p

5 SCALA EMERY 12 Θ 4 S.MARTINO 57 F.GRIZON 2p(15)8p4p4p

6 GIRL FROM IPANEMA 10 Θ 4 M.FOREST 56 G.TAUPIN (S) inedited

7 FOLLE DE CANON 9 Θ 4 F.LEFEBVRE 56 P.BOURGEAIS inédite

8 SWEET REPRIEVE 5 Θ 4 A.FOUASSIER 56 A.COUETIL (S) 9p(15)3p3p8p

9 LOU WONDERFUL 11 Θ 4 M.EON 56 GUY .DENUAULT (15)Ah10p10p

10 TZARINA 13 Θ 4 A.WERLE 56 MME AM.POIRIER 5p13p(15)6p6p

11 CYBORDOUN 3 Θ 4 ALEX.ROUSSEL 56 F.FOUCHER (15)10p2p8p2p

12 GIPSY RAIN 2 Θ 4 SM.LAURENT 56 C.LECRIVAIN 10p

13 TI GWAIEN 8 Θ 4 B.HUBERT 56 Y.HEDAN (15)15p

14 JOAN OF ARC 7 Θ 4 J.VICTOIRE 56 M.LE FORESTIER 4p(15)7p

ΠΡΟΤ:2-1-3-4

 

027 18:50: 10.350 € WOLVERHAMPTON Επίπεδη Race 7 -1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STETCHWORTH (IRE) 9 Ε 5 J Fanning 60,5 M Johnston 8290-56

2 MISS MINUTY 3 Θ 4 Rob Hornby 60,5 A G Newcombe 51023-5

3 STOSUR (IRE) 6 Θ 5 A Kirby 59 Miss Gay Kelleway 783-255

4 TOGA TIGER (IRE) 7 Ε 9 S M Levey 58 Kevin Frost 18728-3

5 IDOL DEPUTY (FR) 5 Ε 10 Racheal Kneller 58 J Bennett 4115-38

6 ELYSIAN PRINCE 4 Ε 5 Liam Jones 57,5 N B King 33112/6

7 DANA’S PRESENT 2 Ε 7 R Kingscote 57 Tom Dascombe 42550-8

8 SANDS CHORUS 8 Ε 4 P McDonald 56,5 J G Given 121339-

9 TATTING 1 Ε 7 S A Gray 54,5 C R Dore 5251-53

ΠΡΟΤ:8-9-7-2

 

028 -19:10: 15.000 € PORNICHET Επίπεδη Race 4-2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KINGS LYN 4 E 4 PC.BOUDOT 60 FH.GRAFFARD (S) (15)2p2p3p4p

2 ATILLA 7 E 4 A.BOURGEAIS 58 N.LEENDERS (15)2p2p2p5p

3 ETENDARD (USA) 3 A 4 C.GROSBOIS 58 ARM .LEFEUVRE (15)3p10p5p4p

4 HIMALAYEN (IRE) 10 A 4 M.ANDROUIN 58 C.LECRIVAIN 2p14p(15)6p6p

5 MURHIB (IRE) 9 E 4 A.LEMAITRE 56 M.DELZANGLES 5p3p

6 CHICHI MASSAGOT 2 E 4 H.JOURNIAC 56 P.CHEVILLARD 4p6p(15)10p6p

7 MELCHIEF 1 E 4 A.FOUASSIER 56 A.COUETIL (S) (15)2p7p(14)13p

8 HOLDTHASIGREEN 6 E 4 SM.LAURENT 56 C.LE LAY (15)5p4p

9 KINGKEVI 8 E 4 Y.BARILLE 56 N.LEENDERS 12p2p(15)7p7p

10 LANKAUME 5 E 4 ALEX.ROUSSEL 56 F.LEMERCIER (S) (15)10p8p5p6p

ΠΡΟΤ:5-2-1-4

 

029 -19:40: 10.000 € PORNICHET Επίπεδη Race 5 -1700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LOI DU TANGO 4 E 4 C.GROSBOIS 59 MME P.JOLLY (15)15p8p14p8p

2 ARAUQUANA 6 Θ 4 SM.LAURENT 57,5 Y.FERTILLET (S) (15)Th12p7p(14)

3 WIN TIME 8 Θ 4 ALEX.ROUSSEL 57,5 F.LEMERCIER (S) (15)10p

4 RANDIUM 11 Θ 4 S.MARTINO 57,5 HA.PANTALL (15)11p2p7p4p

5 BELLICIOSA 2 Θ 4 M.ANDROUIN 57,5 C.LE GALLIARD (S) (15)8h9p5p13p(14)

6 PRINCE INDY (USA) 5 Ε 4 PC.BOUDOT 56 J.BERTRAN DE BALANDA (S) 9p6p(15)3p8p

7 ANCYARA 10 Θ 4 W.SARAIVA 56 F.GRIZON (15)10p

8 ISET 7 Θ 4 A.FOUASSIER 56 E.NICOLEAU 15p(15)5p3p10p

9 ROSE ABELLA (GB) 13 Θ 4 M.FOREST 56 ROD.COLLET (S) (14)5p8p

10 ULTIME DES MOTTES 1 Θ 4 H.JOURNIAC 54,5 J.BOISNARD (S) 6p(15)3p10p9p

11 REDSALSA 3 Θ 4 V.SEGUY 54,5 B.LEGROS 16p(15)0p13p8p

12 DHOW 9 Θ 4 E.ETIENNE 54,5 REMY.NERBONNE (15)9p9p6p8p

13 KENPANACA 12 Θ 4 A.WERLE 54,5 V.THAUNAY (15)7p5p8p5p

ΠΡΟΤ:9-10-6-8

 

030 20:10: 16.000 € PORNICHET Επίπεδη Race 6 2100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAMPIONE 7 E 4 M.FOREST 62 C.BOUTIN (S) 6p4p(15)4p5p

2 KANT EXCELL 8 E 4 J.VICTOIRE 61 M.LE FORESTIER 8p8p(15)5p1p

3 DIAMOND RED 9 E 4 B.HUBERT 59 J.BERTIN (15)8p9p6p11p

4 CRYSALSA 2 Θ 4 J.GUILLOCHON 58 MME V.SEIGNOUX (15)2p4p(14)5p

5 COSMIC VISION 10 Ε 4 PC.BOUDOT 57,5 E.LIBAUD (S) 1p(15)4p7p6p

6 MY PEPETTE 4 Θ 4 H.JOURNIAC 57 J.BOISNARD (S) 7p(15)7p14p4p

7 CHARLY GREEN 3 Ε 4 W.SARAIVA 54,5 P.LEBLANC 6p1p(15)9p12p

8 TREE OF SILVER 11 Ε 4 S.MARTINO 54 E.O’NEILL (S) 7p8p(15)9p9p

9 KISANGANI 1 Θ 4 C.GROSBOIS 53,5 F.LEMERCIER (S) 12p(15)8p13p11p

10 NAVIGATRICE (GB) 5 Θ 4 A.CRASTUS 51 JM.BAUDRELLE 4p(15)4p14p10p

11 ROSE DES BRIERES 6 Θ 4 G.FOURRIER 51 T.POCHE (15)11p10p6p6p

ΠΡΟΤ:2-5-1-8

 

031- 20:40: 16.000 € PORNICHET Επίπεδη Race 7 -2100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BERESTELLA (IRE) 2 Θ 3 J.CABRE 58 S.CERULIS 9p

2 OLGIVANNA 7 Θ 3 H.JOURNIAC 58 F.PARDON (15)8p5p10p5p

3 CITY LIMITS 4 Θ 3 PC.BOUDOT 58 E.LIBAUD (S) 3p(15)6p

4 HALEE 8 Θ 3 M.FOREST 58 D.WATRIGANT (S) (15)6p

5 LAUREE DU BOIS 6 Θ 3 SM.LAURENT 58 XL.LE STANG (15)13p11p

6 OZEVILLE 5 Θ 3 A.GAVILAN 56 D.GUILLEMIN (S) inedited

7 RIESLING DU LYS 1 Θ 3 F.LEFEBVRE 56 JL.GUILLOCHON inedited

8 LA CONFIANCE 3 Θ 3 A.FOUASSIER 56 Y.DUREPAIRE (S) inedited

ΠΡΟΤ:8-6-3-4

 

032 -21:10: 16.000 € PORNICHET Επίπεδη Race 8 -2100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VISION D’OR 4 E 3 PC.BOUDOT 58 E.LIBAUD (S) 3p(15)9p3p

2 PARFAIT AVENUS 8 A 3 S.MARTINO 58 MLLE B.DAHM (15)4p3p11p3p

3 DUKE OF CASTLE 5 E 3 A.BOURGEAIS 58 N.LEENDERS (15)7p

4 QUARTER BACK 2 E 3 ALEX.ROUSSEL 56 J.BERTRAN DE BALANDA (S) inédit

5 MISTER VESPONE 6 E 3 C.GROSBOIS 56 GUY .DENUAULT inédit

6 KENDARGUY 7 E 3 M.ANDROUIN 56 C.LECRIVAIN inédit

7 TIGER BACK 9 E 3 A.GAVILAN 56 D.GUILLEMIN (S) inédit

8 TAMARIX JODE 3 E 3 A.FOUASSIER 56 PH.PELTIER inédit

9 JUST YOU AND ME 1 E 3 M.FOREST 56 G.TAUPIN (S) inédit

ΠΡΟΤ:1-2-3-7

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*