Ιπποδρομίες Τετάρτης 31/8/16

Στο Μαρκόπουλο επικεντρώνεται το ενδιαφέρον σήμερα Τετάρτη, μια που ΄χουμε την έναρξη της νέας περιόδου με ένα αξιόλογο πρόγραμμα οκτώ συνολικά ιπποδρομιών. Δύσκολα δίνει κανείς το χαρακτήρα φαβορί στις περισσότερες διαδρομές, γεγονός που αυξάνει το βαθμό δυσκολίας στην πρόβλεψη και το παικτικό ενδιαφέρον συνολικά. Εκτός από το Μαρκόπουλο έχουμε και 10 αλλοδαπές κούρσες από άλλες τρεις χώρες, πριν και μετά το ελληνικό πρόγραμμα.

    Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα της ημέρας, έχει ως εξής:

                                                 ΕΛΛΑΔΑ

01η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1200μ., 5μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Γ’ αξίωσης, 3.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΣΙΚΑΓΟ ΚΑΠ (IRE)

2

E

10

Τσέλα Ε.

62

Αλιμπινίσης Γ.

3-1-5-6

2

ΑΛ ΜΠΑΑΧΙ (IRE)

4

E

6

Χριστοφής Μ.

58

Κουβαράς Χρ.

6-6-5-6

3

ΒΙΡΙΝΤΟΥΛΟΥΜ (GR)

1

A

5

Χοσάμ Μίκι Μ.

56,5

Κουβαράς Χρ.

7

4

ΣΗΚΡΕΤ ΡΕΜΠΕΛ (GB)

5

E

6

Δημητσάνης Π.

58

Καβρουλάκη Αλ.

6-5-1-4

5

ΜΠΙΟΥΤΙΦΟΥΛ ΚΑΠΛΑΝΙ (IRE)

3

Θ

10

Κατσιμίχας Α.

56,5

Αλιμπινίσης Γ.

4-7-6-6

  • Πρόταση: ΣΗΚΡΕΤ ΡΕΜΠΕΛ (4) – ΣΙΚΑΓΟ ΚΑΠ (1)

02η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1100μ., 5.30μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, μέδεν, 5.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΜΠΟΜΠΥΣ ΦΛΑΪΕΡ (ΙRE)

2

E

4

Νικολαίδης Μ.

60

Σιατούνης Ηλ.

2-3-6-2

2

ΚΡΙΕΤΙΒ ΤΖΙΝΙΟΥΣ (GB)

4

E

4

Κουμπαράκος Μ.

57

Θεολόγου Π.

6-5-2-3

3

ΣΤΡΟΝΓΚ ΤΑΚΗΣ (ΙRE)

1

E

4

Χαλιάσος Α.

58,5

Καβρουλάκη Αλ.

2–3

4

ΡΕΝ ΚΑΣΤΛ (ΙRE)

5

E

4

Τσέλα Ε.

57

Αλιμπινίσης Γ.

4

5

ΛΗΟ (GR)

6

A

5

Δημητσάνης Π.

55

Κουβαράς Χρ.

4

6

ΜΑΙΡΗ ΡΙΝΤ (GR)

3

Θ

4

Ψαραδάκης Ι.

52,5

Θεολόγου Π.

  • Πρόταση: ΜΠΟΜΠΥΣ ΦΛΑΪΕΡ (1) – ΣΤΡΟΝΓΚ ΤΑΚΗΣ (3)

03η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1100μ., 6μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2-3 ετών, μέδεν, 8.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΒΡΙΣΗΙΔΑ (GR)

1

Θ

3

Λαζαρίδης Ι.

58

Χαραλάμπους Χ.

3-6-6-4

2

ΚΡΑΣ ΜΠΑΝΓΚ ΓΟΥΟΛΟΠ (GΒ)

3

Θ

3

Κουμπαράκος Μ.

56,5

Πρέντι Λ.

3

ΜΙΣΙΣ ΜΠΟΤΖΑΝΓΚΛΣ (GΒ)

4

Θ

3

Δημητσάνης Π.

58

Κουβαράς Χρ.

7-4-3-4

4

ΜΠΑΛΚΙΣ (ΙRE)

5

Θ

3

Νικολαίδης Μ.

58

Ιωαννίδης Μ.

7-6-5-6

5

ΝΤΟΝΤ ΤΕΛ ΧΕΡ (ΙRE)

2

Θ

3

Μερσινιάς Γ.

58

Αμίτση Αγγ.

2-2–2

6

ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (GR)

7

Θ

3

Ψαραδάκης Ι.

58

Χαραλάμπους Χ.

3-6-3-5

7

ΧΑΡΡΥΑΝΑΣ ΣΗΚΡΕΤ (GB)

6

Θ

3

Κρητικός Ε.

58

Γιατράς Αλ.

6–4

  • Πρόταση: ΝΤΟΝΤ ΤΕΛ ΧΕΡ (5) – ΜΙΣΙΣ ΜΠΟΤΖΑΝΓΚΛΣ (3)

04η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1100μ., 6.30μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ΣΤ και 5+ Ε’, 5.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΣΝΟΟΥΓΟΥΕΪ (GB)

3

Θ

4

Δημητσάνης Π.

62

Κουβαράς Χρ.

3-3-2-2

2

ΚΑΛΑΜΙΤΥ ΤΖΕΪΝ (GB)

5

Θ

5

Τσέλα Ε.

52,5

Αλιμπινίσης Γ.

2-2-1-5

3

ΕΠΙΚ ΦΑΪΝΤ (USA)

4

Θ

4

Μερσινιάς Γ.

50,5

Σιατούνης Ηλ.

7-4-4-3

4

ΜΙΣΙΣ ΜΠΑΜΠΛΣ (IRE)

1

Θ

4

Ανδρέου Λ.

50,5

Καραμάνογλου Αλ.

5

ΣΤΑΡ ΣΑΪΝ (GR)

6

Θ

4

Λαζαρίδης Ι.

49

Κεράτσα Ειρ.

3-1–8

6

ΜΠΛΟΥΜΣΜΠΕΡΥ ΣΤΑΡ (GB)

7

Θ

4

Ψαραδάκης Ι.

48

Ζευγώλης Ι.

6-2-7-6

7

ΤΖΑΛΕΜΠΙ (GB)

2

Θ

5

Κρητικός Ε.

48

Γιατράς Αλ.

4-7-2-1

  • Πρόταση: ΣΝΟΟΥΓΟΥΕΪ (1) – ΤΖΑΛΕΜΠΙ (7)

05η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1100μ., 7μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, ΒΗΕ, 8.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΚΑΣΤΟΝΤΙΑΛ (IRE)

2

Θ

3

Δημητσάνης Π.

60

Κουβαράς Χρ.

2-5-1-4

2

ΕΛΕΝΗ (GR)

3

Θ

4

Ψαραδάκης Ι.

59

Κουβαράς Χρ.

5-6-3-5

3

ΝΤΙΠΙΓΚΕΝΤΝΤΑΪΒΙΓΚ (IRE)

4

Θ

4

Νικολαίδης Μ.

55

Μουρουζίδης Π.

2-1-5-6

4

ΔΕ ΤΣΑΖ (GB)

5

Θ

3

Κουμπαράκος Μ.

52,5

Πρέντι Λ.

5

ΛΑΒΙΝΙΑ ΡΟΟΥΖ (GB)

6

Θ

3

Τσέλα Ε.

54

Αλιμπινίσης Γ.

4-2-5-1

6

ΜΑΤΖΙΚΑΛ ΠΑΘ (IRE)

7

Θ

3

Ανδρέου Λ.

54

Μυκονιάτης Ι.

4

7

ΣΑΝΣ ΕΛΥΖΕ (GR)

8

Θ

3

Μερσινιάς Γ.

54

Καραμάνογλου Αλ.

5-1–2

8

ΑΖΕΡΕΛ (IRE)

9

Θ

4

Λαζαρίδης Ι.

53

Χαραλάμπους Χ.

1-1-1-8

9

ΣΟΥΪΤ ΠΡΑΛΙΝ (IRE)

1

Θ

5

Χοσάμ Μίκι Μ.

48,5

Κουβαράς Χρ.

3-2-4-1

  • Πρόταση: ΚΑΣΤΟΝΤΙΑΛ (1) – ΜΑΤΖΙΚΑΛ ΠΑΘ (6)

06η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1100μ., 7.30μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΒΗΕ, 8.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΤΖΙΝ ΤΡΑΠ (USA)

5

A

4

Δημητσάνης Π.

60

Κουβαράς Χρ.

1-2-2-2

2

ΚΛΑΜ ΤΣΑΟΥΝΤΕΡ (USA)

1

E

4

Χοσάμ Μίκι Μ.

56

Κουβαράς Χρ.

6-8-6-7

3

ΧΙΛΑΛΣ ΓΚΟΛΝΤ (IRE)

4

E

4

Μερσινιάς Γ.

56

Χαραλάμπους Χ.

2-2-3-2

4

ΤΖΙΑΡΙΝΟ (GR)

3

E

5

Χριστοφής Μ.

54

Θεολόγου Π.

3-3-1-2

5

ΧΑΪΤΑΪΜ ΧΙΡΟΟΥ (GB)

6

E

4

Λαζαρίδης Ι.

51

Χαραλάμπους Χ.

5-2-1-1

6

ΓΚΑΤΣΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝ(GR)

2

E

5

Ψαραδάκης Ι.

48,5

Καραμάνογλου Αλ.

1-3-2-3

7

ΓΚΡΙΖΛΥ ΜΠΕΑΡ (GB)

8

E

3

Κρητικός Ε.

48

Αλιμπινίσης Γ.

2–1

8

ΜΑΡΒΕΛΙΝΟ (GB)

7

E

6

Τσέλα Ε.

48

Αλιμπινίσης Γ.

1-4-5-3

  • Πρόταση: ΤΖΙΑΡΙΝΟ (4) – ΓΚΡΙΖΛΥ ΜΠΕΑΡ (7)

07η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1200μ., 8μμ.

Επίπεδη, 5+ ΣΤ’ και 6+ Ε’, 3.900

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΚΕΪΠ ΡΑΘ (GB)

5

E

5

Δημητσάνης Π.

60

Κουβαράς Χρ.

4-9-1-3

2

ΣΑΡΠ ΛΟΥΚΑΟΥΤ (GB)

2

E

5

Τσέλα Ε.

60

Αλιμπινίσης Γ.

6-1-2-2

3

ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΓΟΥΪΝΓΚ (IRE)

4

E

7

Χαλιάσος Α.

55

Αλιμπινίσης Γ.

7-5-6-6

4

ΧΑΝΤΥ ΤΣΑΤ (IRE)

1

E

7

Κατσαλής Ν.

53

Νικολόπουλος Ι.

3-3-5-6

5

ΑΡΤΟΡΟ (GR)

6

A

5

Ψαραδάκης Ι.

54

Κουβαράς Χρ.

5–8

6

ΗΛΙΧΡΥΣΣΟΣ (GR)

3

A

5

Μερσινιάς Γ.

54

Κουβαράς Χρ.

7

ΣΑΝΤΑΟΥΡΑ (IRE)

7

Θ

6

Κατσιμίχας Α.

53,5

Αλιμπινίσης Γ.

2-1-2-4

  • Πρόταση: ΣΑΡΠ ΛΟΥΚΑΟΥΤ (2) – ΚΕΪΠ ΡΑΘ (1)

08η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, 1200μ., 8.30μμ.

Επίπεδη, 6+ ετών, ΒΗΕ, 5.600

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (GR)

2

E

6

Νικολαίδης Μ.

60

Καραμάνογλου Αλ.

5-7-7-1

2

ΡΕΝΤ ΡΑΜΕΣΙΣ (IRE)

1

E

7

Μερσινιάς Γ.

54

Γιατράς Αλ.

1-3-5-6

3

ΣΕΡ ΣΩΚΡΑΤΕΣ  (GR)

4

E

6

Ψαραδάκης Ι.

54

Θεολόγου Π.

2-4-2-2

4

ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ ΡΟΚ (GB)

5

E

6

Δημητσάνης Π.

51,5

Κουβαράς Χρ.

2-1-4-2

5

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ (GB)

6

A

10

Χριστοφής Μ.

51

Τζαβέλλας Π.

6-2-4-3

6

ΣΤΕΠΤΕΡΝ (GB)

7

E

7

Κατσιμίχας Α.

51

Νικολόπουλος Ι.

3-1-1-3

7

ΤΟΠΚΟΟΥΤ (IRE)

8

E

7

Κρητικός Ε.

51

Σιατούνης Ηλ.

3-3-5-2

8

ΟΜΠΛΙΤΕΡΕΪΤ (IRE)

3

E

7

Τσέλα Ε.

48,5

Θεολόγου Π.

2-3-2-1

  • Πρόταση: ΤΟΠΚΟΟΥΤ (7) – ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ ΡΟΚ (4)
  • ΣΚΟΡ 4: 1η – 4η και 5η – 8η
  • ΣΚΟΡ 6: 2η – 7η

                                                          ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ                            

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1200μ., 1.35μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 4.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

HELEN’S BAY

13

Θ

6

* S Fortune

60

Michael Robinson

534

2

LADY DIDDEO

5

Θ

4

D Dillon

60

Brett Crawford

775

3

HUSSAR’S NIECE

4

Θ

4

A Fortune

60

Shane Humby

83

4

FLAIR FACTOR

17

Θ

5

D L Habib

60

Andries Steyn

558

5

VOLTERRA

19

Θ

4

D Ashby

60

Mike Stewart

0

6

SECRETARIAT’S GIRL

9

Θ

3

L Africa

58

Vaughan Marshall

503

7

RUSTAR DHOW

14

Θ

3

K Zechner

58

Glen Kotzen

839

8

MOLLY ROSE

2

Θ

3

S Cele

58

Patrick Kruyer

909

9

CLIFTON SUNSET

15

Θ

3

C Orffer

58

Brett Crawford

9

10

DARK SIENNA

1

Θ

3

A Domeyer

58

Greg Ennion

11

DAWN RISING

8

Θ

3

R Fourie

58

Justin Snaith

12

ESSENCEOFLIFE

6

Θ

3

A Andrews

58

Glen Kotzen

13

HEARTBURN

10

Θ

3

H v’d Hoven

58

Margot Steyn

14

LADY LILAC

11

Θ

3

* B May

58

Paul Reeves

0

15

LITTLE STAR

18

Θ

3

G Behr

58

Margot Steyn

16

MAGIC TRICK

12

Θ

3

G van Niekerk

58

Candice Bass-Robinson

17

MANGOCENTRE

3

Θ

3

R Khathi

58

Greg Ennion

0

18

SANIBONANI

7

Θ

3

C Du Plooy

58

Justin Snaith

19

WAR OF ROSES

16

Θ

3

G Cheyne

58

Candice Bass-Robinson

  • SECRETARIAT’S GIRL (6) – DAWN RISING (11)
  • Παίζουν έξω: 6,16,19,11

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1200μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 4.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

NEW CALEDONIA

10

Ε

4

A Domeyer

60

Geoff Woodruff

242

2

MAMBO STAR

4

Ε

4

L Africa

60

Harold Crawford

697

3

MIGHTY FLYER

9

Ε

4

H v’d Hoven

60

Mike Stewart

4

POWER SHIFT

3

Ε

4

D Dillon

60

Candice Bass-Robinson

5

COCK-A-HOOP

11

Α

3

R Fourie

58

Justin Snaith

237

6

CHOSEN PATH

5

Α

3

K Zechner

58

Justin Snaith

78

7

DRIVE ME CRAZY

16

Α

3

G Behr

58

Piet Steyn

90

8

BARAK LAVAN

15

Ε

3

G van Niekerk

58

Candice Bass-Robinson

56

9

BLACK PARROT

13

Α

3

A Fortune

58

Justin Snaith

4

10

COOL MISTRAL

8

Α

3

S Cele

58

Patrick Kruyer

9

11

DESERT LARK

1

Α

3

C Du Plooy

58

Bill Prestage

63

12

GREY GLORY

7

Α

3

* B May

58

Darryl Hodgson

13

IMPERIAL CAPTAIN

2

Α

3

R Khathi

58

Candice Bass-Robinson

14

MAYERLING

17

Α

3

A Andrews

58

Glen Kotzen

15

PERGOLA

6

Ε

3

D Ashby

58

Mike Stewart

3

16

THE GREAT ONE

14

Α

3

C Orffer

58

Brett Crawford

17

TRIPPLE EXPLOSION

12

Α

3

G Cheyne

58

Glen Kotzen

  • NEW CALEDONIA (1) – BLACK PARROT (9)
  • Παίζουν έξω: 1,5,8,9

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1200μ., 2.45μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 4.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CAPTAIN’S VERSION

8

Ε

4

R Khathi

60

Patrick Kruyer

6

2

CAPTAIN MARMALADE

9

Ε

3

R Fourie

58

Justin Snaith

734

3

DARK CHESTNUT

17

Α

3

D L Habib

58

Andries Steyn

98

4

BREAK OUT

6

Ε

3

* B May

58

Bill Prestage

960

5

CIGANO ANDALUZ

14

Ε

3

J Smitsdorff

58

Bill Prestage

50

6

DERRICKS FANCY

15

Α

3

C Du Plooy

58

Justin Snaith

7

GIANTINMYHEART

11

Α

3

* C Bantam

58

Mike Stewart

0

8

HORIZON

10

Α

3

G van Niekerk

58

Candice Bass-Robinson

9

ICON KING

3

Α

3

G Cheyne

58

Mike Stewart

4

10

NORSE GOD

12

Α

3

K Zechner

58

Glen Kotzen

0

11

OLLIVANDER

16

Ε

3

* S Fortune

58

Candice Bass-Robinson

12

PARA HANDY

7

Ε

3

H v’d Hoven

58

Glen Puller

57

13

POP THE QUESTION

2

Α

3

D Dillon

58

Brett Crawford

47

14

SILVER MASTER

5

Ε

3

X Carstens

58

Candice Bass-Robinson

15

THE DONEGAL MAN

13

Α

3

D Ashby

58

Mike Stewart

0

16

TROJAN QUEST

1

Ε

3

G Behr

58

Harold Crawford

53

17

TWO BROTHERS

4

Ε

3

A Fortune

58

Adam Marcus

  • ICON KING (9) – CAPTAIN MARMALADE (2)
  • Παίζουν έξω: 9,8,1,2

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1600μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, μέδεν, 4.200

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

IMPERIAL DANCER

6

Ε

4

A Fortune

60

Brett Crawford

234

2

ROYAL SPOT

8

Ε

5

R Khathi

60

Patrick Kruyer

585

3

GLORIOUS GOODWOOD

9

Α

3

R Fourie

57

Justin Snaith

352

4

HERNANDO’S PROMISE

1

Α

3

D Dillon

57

Vaughan Marshall

875

5

DEVOUT

5

Ε

3

D Ashby

57

Glen Puller

8

6

MADIBA SHUFFLE

2

Ε

3

G Behr

57

Margot Steyn

909

7

CARBON OFFSET

4

Α

3

C Orffer

57

Brett Crawford

88

8

COME ON SONNY

10

Α

3

G van Niekerk

57

Candice Bass-Robinson

83

9

GOLD STANDARD

12

Α

3

G Cheyne

57

Glen Kotzen

2

10

PRIX DU CAP

7

Ε

3

X Carstens

57

Vaughan Marshall

11

RAISED SAIL

3

Α

3

H v’d Hoven

57

Brett Crawford

0

12

SEA PASS

11

Α

3

O Noach

57

Vaughan Marshall

7

  • GOLD STANDARD (9) – GLORIOUS GOODWOOD (3)
  • Παίζουν έξω: 3,8,9,1

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1600μ., 3.50μμ.

Επίπεδη, 5+ ετών, E’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GOTTINGEN

4

Ε

6

K.BARBAUD

60

N.CAULLERY

4p4p2p3p5p

2

TOCANTINS(IRE)

17

Ε

5

J.HEITZ

60

M.BOUTIN (S)

11p6p6p13p3p

3

ESTARQUEFIGUE

2

Α

7

A.BADEL

60

S.LABATE (S)

4p7p7p5p2p

4

MY APPROACH(IRE)

9

Ε

6

O.PESLIER

60

ROB.COLLET (S)

2p6p7p13p16p

5

AGNES CHAMP

3

Ε

10

G.BENOIST

59,5

M.BOUTIN (S)

7p5p6p7p10p

6

KING’S RISK

5

Ε

6

S.M .LAURENT

59,5

R.SCHOOF

7p11p10p4p1p

7

FOREST KING

6

Ε

5

DA.SURVEILLANT

59,5

N.CAULLERY

9p8p15p15p5p

8

ORANGEFIELD

18

Ε

5

M.BARZALONA

59

P&F.MONFORT (S)

7p5p6p4p3p

9

PRINCIPE UROMONTE(IRE)

15

Ε

10

D.SANTIAGO

59

JM.CAPITTE (S)

8p6p4p12p4p

10

IRONSTONE(IRE)

11

Ε

7

T.HUET

58,5

M.BOUTIN (S)

6p15p5p6p1p

11

TRESORDARGENT

13

Α

5

A.LEMAITRE

58,5

N.CAULLERY

10p8p9p10p9p

12

ENVERSE

1

Α

8

S.MAILLOT

57,5

M.BOUTIN (S)

3p16p5p2p3p

13

LLOYDMINSTER

7

Ε

6

W.SARAIVA

57,5

MLLE C.CARDENNE

2p4p11p13p8p

14

ZAWATAR

14

Α

6

M.DELALANDE

57,5

W.DELALANDE

3p11p15p12p13p

15

STEMSTER(GB)

8

Ε

5

A.CRASTUS

57

F.VERMEULEN (S)

1p11p5p(15)12p

16

JIOSCO(IRE)

12

Ε

7

C.DEMURO

56,5

MLLE V.DISSAUX

12p16p10p15p6p

17

STARK DANON

16

Ε

8

T.BACHELOT

56,5

M.BOUTIN (S)

2p3p5p7p6p

18

SULLE ORME

10

Ε

8

E.ETIENNE

56

G.PANNIER

5p3p14p5p8p

  • STEMSTER (15) – GOTTINGEN (1)
  • Paris turf: 4,1,12,3,13,15,8

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1500μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, αξίωσης, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SUPER MAC

5

Α

3

C.DEMURO

61

G.BIETOLINI

4p2p2p5p1p

2

TIME SHANAKILL(IRE)

7

Α

3

P.BAZIRE

59,5

A&G.BOTTI (S)

8p12p1p3p4p

3

I AM CHARLIE

2

Θ

3

U.RISPOLI

59,5

N.BERTRAN DE BALANDA (S)

6p11p4p1p4p

4

FUNDING(GB)

1

Α

3

K.BARBAUD

59

N.CAULLERY

5p(15)12p

5

ALI SPIRIT(IRE)

6

Α

3

A.HAMELIN

59

M.PALUSSIERE

5p11p6p11p14p

6

COURSON

10

Ε

3

C.SOUMILLON

57,5

R.CHOTARD

2p10p4p10p1p

7

AMERICAN WHIPPER

8

Ε

3

H.JOURNIAC

56

JC.ROUGET (S)

8p3p10p

8

HANDCHOP

4

Ε

3

J.AUGE

56

A.CHOPARD

7p5p2p1p9p

9

PASTRIDA

12

Θ

3

F.GAVILAN

56

HA.PANTALL

7p13p4p6p3p

10

PASSEPORT(IRE)

11

Α

3

T.PICCONE

56

S.JESUS

8p5p2p4p4p

11

STATEOFTHENATION(IRE)

13

Α

3

E.HARDOUIN

56

M.PALUSSIERE

4p3p1p2p2p

12

VALENTINE CONDE

9

Θ

3

T.HUET

54,5

M&S.NIGGE (S)

8p10p(15)8p10p

13

PEGGY DE LA VIS

3

Θ

3

A.MOREAU

54,5

R.LE DREN DOLEUZE

12p14p10p10p

  • SUPER MAC (1) – FUNDING (4)
  • Paris turf: 1,6,3,7,4,9,10

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Deauville, 1900μ., 4.50μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, αξίωσης, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ANANTAPUR

10

Ε

4

JP.BOISGONTIER

69,5

S.CERULIS

2p1p12p3p1p

2

MENARDAIS

6

Ε

7

F.GUY

69,5

T.CASTANHEIRA (S)

4p6p4p5p7p

3

SPECIAL REQUEST

4

Ε

9

T.WINDRIF

69

N.CAULLERY

6p7p17p9p8p

4

POLKARENA

1

Θ

4

B.GUENET

67,5

JP.GAUVIN

4p1p6p12p5p

5

BLACK JEWEL

9

Ε

7

E.MONFORT

67

P.NICOT (S)

6p13p7p5p8p

6

ZLATAN IN PARIS

8

Ε

5

M.BARATTI

67

W.MONGIL

10p7p9p7p7p

7

EAGLE VALLEY(IRE)

5

Θ

4

G.BERTRAND

66

P.ADDA (S)

1p6p4p4p10p

8

THEO DANON(GER)

3

Ε

8

D.ARTU

65,5

MAR .HOFER

2p3p14p5p2p

9

HABESHIA(GB)

11

Ε

6

E.ALLAIRE

64

C&Y.LERNER (S)

6p2p1p12p(15)

10

GOOD FRIEND(GER)

2

Ε

6

A.DESESPRINGALLE

64

MME MC.CHAALON

11h11p12p6p10p

11

OLANTHIA(IRE)

7

Θ

4

I.MELGAREJO LORING

64

C.LAFFON-PARIAS

14p7p5p6p5p

  • ANANTAPUR (1) – POLKARENA (4)
  • Paris turf: 11,3,1,2,6,4,5

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Carlise, 1400μ., 8.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 10.350

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

STRONG MAN 

12

Ε

8

Nathan Evans

62

M W Easterby

031-706

2

GLENGARRY

3

Α

3

P Makin

61,5

K Dalgleish

4241

3

SUNNUA (IRE) 

10

Θ

3

Adam J McNamara

60,5

R A Fahey

21-3315

4

DEPTH CHARGE (IRE) 

2

Ε

4

T Hamilton

60,5

Kristin Stubbs

483017

5

ROYAL DUCHESS 

9

Θ

6

Joe Doyle

60

Mrs L B Normile

250-517

6

AVENUE OF STARS 

7

Ε

3

G Lee

59,5

Karen McLintock

3-11045

7

FAVOURITE TREAT (USA) 

6

Ε

6

J P Sullivan

59,5

Mrs R Carr

344760

8

SUREWECAN 

11

Ε

4

F Norton

58,5

M Johnston

376353

9

RELIGHT MY FIRE 

4

Ε

6

D Allan

57,5

T D Easterby

233542

10

MY DAD SYD (USA) 

5

Ε

4

George Downing

56,5

Ian Williams

7-09860

11

LIKE NO OTHER 

1

Ε

3

Graham Gibbons

56

J L Eyre

661352

12

BAHAMIAN BIRD 

8

Θ

3

P Mathers

52,5

R A Fahey

240-541

  • SUNNUA (3) – LIKE NO OTHER (11)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (4), 9 (5,5), 11, 3 (7), 12 (8), 6, 8 (10)

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Carlise, 1600μ., 9.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ITALIAN BEAUTY (IRE) 

12

Θ

4

Callum Shepher

61,5

B Ellison

87-3651

2

COSMIC RAY 

10

Ε

4

Graham Gibbons

61,5

D M Loughnane

527-008

3

CHISWICK BEY (IRE) 

13

Ε

8

Adam J McNamara

60,5

R A Fahey

83526

4

ROCKET RONNIE (IRE) 

6

Ε

6

G Lee

60,5

E S McMahon

4-26769

5

AUXILIARY 

11

Ε

3

D Tudhope

60

P Holmes

03–6566

6

JANAAB (IRE) 

9

Ε

6

Rachel Richardson

59,5

T D Easterby

861676

7

TALENT SCOUT (IRE) 

7

Ε

10

Gemma Tutty

59

Mrs K Tutty

382821

8

CARA’S REQUEST (AUS) 

4

Ε

11

D Allan

58

D C Griffiths

4/32708-

9

TECTONIC (IRE) 

2

Ε

7

Jason Hart

57,5

K Dalgleish

244194

10

MCDELTA 

3

Ε

6

George Downing

56,5

Ian Williams

420913

11

CRAZY TORNADO (IRE) 

1

Ε

3

Connor Beasley

56,5

K Dalgleish

570553

12

MERCURY 

5

Ε

4

Kevin Stott

56

K A Ryan

751038

13

DASHEEN 

8

Ε

3

F Norton

55,5

M Johnston

422996

  • MCDELTA (10) – TECTONIC (9)
  • Πιθ. Τιμές: 10 (4), 1 (5), 7 (5,5), 11 (6,5), 3, 6, 9 (10)

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Carlise, 2250μ., 9.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.150

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MOON OVER RIO (IRE) 

7

Θ

5

G Lee

62,5

B Haslam

30-3083

2

MADAM LILIBET (IRE) 

2

Θ

7

Joey Haynes

62,5

Mrs S A Watt

320956

3

LEAN ON PETE (IRE) 

8

Ε

7

D Tudhope

61,5

Ollie Pears

U18350

4

QIBTEE (FR) 

1

Ε

6

D Allan

61

J L Eyre

665324

5

FIRST SARGEANT 

10

Ε

6

Adam J McNamara

61

L A Mullaney

235536

6

INDIAN GIVER 

9

Θ

8

Nathan Evans

61

J Riches

524522

7

APPLEJACK LAD 

5

Ε

5

P Mulrennan

60

M Smith

72-2006

8

GLASGON 

6

Ε

6

Rowan Scott

59,5

R Craggs

1-98588

9

SEBASTIAN’S WISH (IRE) 

11

Ε

3

George Chaloner

58,5

R M Whitaker

055-74

10

CANNY STYLE 

4

Θ

3

Kevin Stott

55

K A Ryan

586437

11

RYAN THE GIANT 

3

Ε

3

Cam Hardie

54

K Dalgleish

93222

  • RYAN THE GIANT (11) – QIBTEE (4)
  • Πιθ. Τιμές: 11 (3), 6 (3,5), 1 (5,5), 4 (6), 10 (10), 2 (12)
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 014 – 9η