Οι ιπποδρομίες της Τρίτης 10/7/18

Με 25 επίπεδες και δύο διαδρομές εμποδίων έχει συμπληρωθεί το αλλοδαπό κουπόνι της Τρίτης. Τις κούρσες αυτές τις δίνουν πέντε ιππόδρομοι τριών χωρών. Πρώτος στίβος είναι από τη Νότια Αφρική και αφορά το Kenilworth. Ακολουθούν η Γαλλία και η Αγγλία, που έχουν από δύο ιπποδρόμους. Η πρώτη μας δίνει την Compiegne και το De Lion D’Angers και το νησί το Pontefract και το Brighton.

 

    Το αναλυτικό πρόγραμμα της ημέρας, έχει ως εξής:

 

 

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1200μ., 1μμ.

Επίπεδη,2 ετών, μέδεν, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 CANDOLIM 14 A 2 P Botha 60 Glen Puller 9
2 CASH CALL 3 Ε 2 B Fayd’Herbe 60 Joey Ramsden 27
3 CIRCUIT THE SUN 1 Ε 2 * L J Ferraris 56 Justin Snaith 8
4 DIRECTOR’S ROCK 18 Ε 2 M Byleveld 60 V Marshall 95
5 DYNASTIC STORM 7 A 2 G van Niekerk 60 Justin Snaith
6 HUDOO MAGIC 12 A 2 C Orffer 60 Brett Crawford 5
7 LANZA 5 A 2 R Fourie 60 Glen Kotzen 042
8 LARRY JACK 6 Ε 2 G Behr 60 D Kannemeyer 853
9 MAJESTIC MOZART 16 A 2 A Domeyer 60 C Bass-Robinson
10 MARASCHINO 15 A 2 M Winnaar 60 D Kannemeyer 8
11 MASTER OF SPAIN 17 Ε 2 G Cheyne 60 Michael Robinson 3
12 NAO FAZ MAL 10 A 2 R Munger 60 C Bass-Robinson
13 RED RANGER 8 A 2 C Zackey 60 C Bass-Robinson
14 SHABBA RANKS 9 Ε 2 * S Mbhele 56 C Bass-Robinson
15 WADI RUM 13 Ε 2 F Herholdt 60 Michael Robinson
16 WEST OF SEATTLE 4 A 2 D Dillon 60 Paul Reeves 005
17 PHILANDER 11 Ε 2 Reserve 1 60 Justin Snaith 9
18 CARLTON HEIGHTS 2 A 2 Reserve 2 60 D Kannemeyer 90

 

  • LANZA (7) – MASTER OF SPAIN (11)
  • Παίζουν έξω: 2,11,7,13

 

 

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1200μ., 1.30μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, μέδεν, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BEAUTIFUL BEAT 4 Θ 2 * S Mbhele 56 Michael Robinson 777
2 BETTY DAVIS 9 Θ 2 G Behr 60 D Kannemeyer 7
3 DOUBLED OVER 5 Θ 2 G van Niekerk 60 Justin Snaith 627
4 DURTY NELLY 8 Θ 2 B Fayd’Herbe 60 Michael Robinson 4
5 INFINITY QUEEN 1 Θ 2 C Zackey 60 Glen Kotzen
6 JACARANDA 7 Θ 2 D Dillon 60 Joey Ramsden
7 JUNIPER SPRING 3 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith 5
8 RUBY TWO SHOES 2 Θ 2 C Orffer 60 Brett Crawford
9 VOMANDLA 6 Θ 2 A Domeyer 60 Andre Nel

 

  • DURTY NELLY (4) – DOUBLED OVER (3)
  • Παίζουν έξω: 7,3,4,8

 

 

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1200μ., 2μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2+ ετών, μέδεν, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 FLOWER OF CARMEL 5 Θ 3 R Munger 60 C Bass-Robinson 584
2 COURTISAN 2 Θ 3 R Fourie 60 Glen Kotzen 004
3 OVER YOU 1 Θ 3 C Orffer 60 Brett Crawford 845
4 ANGKOR 9 Θ 3 * L J Ferraris 56 Justin Snaith
5 SUITE FRANCAISE 3 Θ 3 B Fayd’Herbe 60 Andre Nel 82
6 DUCHESS OF BOURBON 4 Θ 2 G van Niekerk 57 Justin Snaith 4
7 LIP SERVICE 8 Θ 2 D Dillon 57 Joey Ramsden
8 SEKUSHI GIRL 6 Θ 2 M Byleveld 57 V Marshall
9 SKYE LANE 7 Θ 2 * L Burke 53 Dan Katz

 

  • SUITE FRANCAISE (5) – DUCHESS OF BOURBON (6)
  • Παίζουν έξω: 5,7,2,1

 

 

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1200μ., 2.35μμ.

Επίπεδη, 2+ ετών, μέδεν, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 PHOTOCOPY 3 Ε 3 R Fourie 60 Paul Reeves 234
2 RIKERS ISLAND 2 Ε 3 M Byleveld 60 V Marshall 400
3 TINTAGEL 9 Ε 3 G Cheyne 60 Mike Stewart
4 TRON 8 A 3 P Botha 60 Glen Puller 00
5 AU SOME 4 A 2 G Behr 57 D Kannemeyer
6 CAPTAIN OF TORTUGA 1 A 2 B Fayd’Herbe 58 Justin Snaith 02
7 ELUSIVE KAT 6 Ε 2 * S Mbhele 53 V Marshall 474
8 ROCK THE COT 10 A 2 * L Burke 53 Dan Katz 748
9 SAILING LIZARD 7 A 2 A Domeyer 57 Andre Nel
10 SHEPHERD’S SKY 5 Ε 2 D Dillon 57 Dan Katz 89

 

  • PHOTOCOPY (1) – CAPTAIN OF TORTUGA (6)
  • Παίζουν έξω: 1,6,5,9

 

 

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1400μ., 3.10μμ.

Επίπεδη, 2+ ετών, μέδεν, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BLUE ROLLER 11 Ε 3 A Domeyer 60 Michael Robinson 222
2 ONE LIFE LIVE IT 7 Ε 4 B Fayd’Herbe 60 Paul Reeves 539
3 AJAY 5 Ε 3 C Orffer 60 Paul Reeves 900
4 WAVE HELLO 2 Ε 3 P Botha 60 Andries Steyn 909
5 HELLO MANNY 10 Ε 3 R Munger 60 C Bass-Robinson 7
6 CARLAS MAMBO 1 Ε 2 R Fourie 56 Justin Snaith 337
7 DEEPSTON 6 Ε 2 M Byleveld 56 V Marshall 53
8 FAMOUS ORATOR 9 A 2 * L Burke 52 Dan Katz 354
9 GIMME PEACE 4 A 2 G Behr 56 D Kannemeyer 764
10 LOUIS THE GREAT 12 Ε 2 D Dillon 56 Joey Ramsden 87
11 MARKED WHITE NIGHT 8 Ε 2 * S Mbhele 52 C J B/R van Reenen 047
12 THE BARRISTER 3 Ε 2 * L J Ferraris 52 Justin Snaith 006

 

  • BLUE ROLLER (1) – DEEPSTON (7)
  • Παίζουν έξω: 1,7,6,9

 

 

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Compiegne, 2000μ., 3.35μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, Ε’ κλάση, 21.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 QUEEN’S OF MARSHAL 12 Θ 4 E.HARDOUIN 60 ROB.COLLET (S) 760000900
2 AGAMI 1 Θ 4 J.CABRE 60 JF.DOUCET (S) 74965495
3 HIGH SAGE 5 Ε 4 PC.BOUDOT 60 C.SORIGNET 948131
4 RAISE THE STAKES 3 Θ 4 T.THULLIEZ 60 Y.GOURRAUD (S) 02477257
5 ADMIRALTY ARCH(GB) 14 Α 4 A.CRASTUS 59 C.BOUTIN (S) 870909623
6 GASCON 2 Ε 4 M.GUYON 59 MME G.RARICK 60886204
7 GRAZILLA SHAKY 7 Θ 4 C.DEMURO 58,5 W.HICKST 9643390
8 BE FREE 10 Θ 4 A.POUCHIN 57,5 D.WINDRIF 8706226
9 NEELANJALI 13 Θ 4 C.PACAUT 57,5 E.WIANNY 808072039
10 EVALYA SENORA 6 Θ 4 Q.GERVAIS 57,5 Y.BARBEROT (S) 905430420
11 ROYAL SCOTS(IRE) 9 Ε 4 Z.PFEIL 57,5 M.LE FORESTIER 58676
12 GOLDEN GLITTER 8 Ε 4 C.STEFAN 57 M.RULEC 808502
13 BODUON 15 Ε 4 J.MOUTARD 57 JM.LEFEBVRE (S) 940055
14 LA FIBROSSI 4 Θ 4 M.MICHEL 56,5 M.BOUTIN (S) 050970083
15 ARIANE 11 Θ 4 F.VERON 56,5 L.GADBIN (S) 037852233

 

  • ARIANE (15) – HIGH SAGE (3)
  • Paris turf: 15,8,4,9,5,14,3,6

 

 

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1600μ., 3.45μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Γ’ κλάση, 6.500

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 LOVE SUPREME 3 Θ 3 G Cheyne 61 Brett Crawford 079
2 AWESOMENESS 1 Θ 3 B Fayd’Herbe 60 C Bass-Robinson 990
3 NORTHERN BALLET 7 Θ 5 * L J Ferraris 55.5 Justin Snaith 087
4 ROYAL FROST 5 Θ 3 G Behr 57.5 D Kannemeyer 361
5 RUBYANA 4 Θ 4 G van Niekerk 55 Adam Marcus 144
6 KAMAISHI 6 Θ 3 * S Mbhele 49.5 Michael Robinson 611
7 ANGEL OF ATHENS 2 Θ 4 R Fourie 53 Glen Kotzen 733

 

  • RUBYANA (5) – ROYAL FROST (4)
  • Παίζουν έξω: 4,1,2,5

 

 

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Compiegne, 2000μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 MISS CHARLOTTE(IRE) 10 Θ 4 A.COUTIER 60 R.SCHOOF 037800502
2 SNOWY SUNDAY 11 Ε 4 L.BAILS 60 F.SHERIDAN 702035588
3 KEN BLOOD 7 Ε 4 A.MASSIN 60 MME V.FERRAT 7030
4 NUIT DE MAI 12 Θ 4 J.CLAUDIC 59,5 L.BOULDOIRES 551249076
5 JADAWAGAN 15 Ε 4 S.MAILLOT 59,5 J.BOURGEAIS 006247805
6 TROIS ROSES 13 Θ 4 M.CHUPIN 59 JM.LEFEBVRE (S) 470076162
7 WILL TUNE 5 Ε 4 T.PICCONE 58,5 M.PITART 660070963
8 MAGIC VALMER 6 Θ 4 E.HARDOUIN 58 C.MARTINON 093550560
9 RULER 14 Θ 4 N.PERRET 58 JC.SARAIS 360364504
10 TEDDY EDWARD(GB) 1 Ε 4 C.STEFAN 58 J.BOSSERT 099965691
11 TIBELO 8 Ε 4 F.VERON 58 P&F.MONFORT (S) 80969535
12 IVAN QUERCUS(IRE) 3 Ε 4 S.CHUETTE 57 S.MORINEAU 370967705
13 SILVER RING 2 Ε 4 E.ETIENNE 56,5 P.BAUDRY 550090480
14 SALMONELLE 9 Θ 4 L.GROSSO 55,5 J.PARIZE 830445707
15 LANCE D’ESTUAIRE 4 Θ 4 Z.PFEIL 53,5 MME C.LAUR 002530697

 

  • TROIS ROSES (6) – TIBELO (11)
  • Paris turf: 9,1,11,6,7,15,4

 

 

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1600μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2+ ετών, μέδεν, 5.400

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 FASHION FORCE 6 Θ 3 A Domeyer 60 Michael Robinson 532
2 BELL JAR 3 Θ 3 B Fayd’Herbe 60 Andre Nel 323
3 SOMMERSONNE 2 Θ 3 R Fourie 60 Glen Kotzen 632
4 NERIA 14 Θ 3 C Orffer 60 Brett Crawford 484
5 FINE LADY 4 Θ 3 R Khathi 60 Glen Kotzen 478
6 KAMFERS DAM 1 Θ 3 F Herholdt 60 Paul Reeves 087
7 QUAYSIDE 5 Θ 3 P Botha 60 Andries Steyn 009
8 CREME DE MENTHE 8 Θ 2 G Behr 56 D Kannemeyer 405
9 EXCLAMATION 12 Θ 2 * S Mbhele 52 C Bass-Robinson 08
10 GREY MISTRESS 13 Θ 2 G van Niekerk 56 Justin Snaith 004
11 MARMALADE SKY 10 Θ 2 R Munger 56 C Bass-Robinson 70
12 MULAN 7 Θ 2 M Byleveld 56 D Kannemeyer 00
13 OVER THE WAY 9 Θ 2 G Cheyne 56 Patrick Kruyer 766
14 SPARKELING FIRE 11 Θ 2 D Dillon 56 Joey Ramsden 422

 

  • FASHION FORCE (1) – SOMMERSONNE (3)
  • Παίζουν έξω: 3,1,2,14

 

 

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Compiegne, 2800μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, χάντικαπ, 23.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 VICOPISANO 16 Ε 3 S.MAILLOT 64,5 B.LEGROS 0114175607
2 GABRIELLE 10 Θ 3 PC.BOUDOT 62 A.FABRE (S) 0473
3 ZAND SHARK 9 Α 3 M.GUYON 62 MME P.BRANDT 73457
4 CHANGOURO BASC 13 Ε 3 A.DUPORTE 61 G.BIETOLINI 0440511
5 BELEAVE YOU 6 Α 3 V.CHEMINAUD 60,5 P.ADDA (S) 614570260
6 SING FOR ME 3 Θ 3 M.MICHEL 60,5 L.BAUDRON (S) 025618632
7 SIR EMILIO(GB) 11 Α 3 S.PASQUIER 60,5 M.DELCHER SANCHEZ 367006031
8 NEVER CRY 1 Α 3 E.ETIENNE 60 ALEX.FRACAS 6457711
9 KERKYRA 7 Θ 3 D.BOCHE 60 N.REMOUE 314
10 PARIS PARIS(GER) 15 Θ 3 A.FOULON 59,5 F.BELMONT 3292734
11 AVEIRO(IRE) 17 Ε 3 C.DEMURO 59,5 JC.ROUGET (S) 719
12 VADAMOUSSE(GB) 12 Ε 3 F.MINARIK 59 MME H.SAUER 49022
13 KARLSTAD 8 Α 3 M.BARZALONA 59 MME P.BRANDT 647
14 VISORINO 14 Ε 3 P.PROD’HOMME 58 D&P.PROD’HOMME (S) 05900
15 LOMAO(IRE) 2 Α 3 F.VERON 57 S.SMRCZEK 8407522
16 J’ADORE 4 Θ 3 J.DELAUNAY 57 JPH .DUBOIS 70777225
17 STORY RUN 5 Ε 3 A.PIETSCH 56,5 MAR .HOFER 57707

 

  • CHANGOURO BASC (4) – NEVER CRY (8)
  • Paris turf: 2,15,6,4,13,3,7,8

 

 

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 2400μ., 4.55μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 WOODLAND’S FOREST 2 Ε 4 A Domeyer 61 C J B/R van Reenen 032
2 GIMME ONE NIGHT 3 Ε 4 B Fayd’Herbe 59.5 Brett Crawford 143
3 WILLIAM THE BRAVE 4 Ε 4 M Winnaar 56.5 Joey Ramsden 741
4 CAPE XTREME 8 Ε 3 R Munger 56 C Bass-Robinson 722
5 PADDINGTON 7 Ε 4 R Fourie 56 Joey Ramsden 427
6 ROOM AT THE TOP 6 A 3 G Cheyne 53 Andre Nel 421
7 THE SILVA FOX 5 Ε 3 * S Mbhele 549 V Marshall 352
8 TROOP THE COLOUR 1 Ε 3 G van Niekerk 52 R G Sheehan 031

 

  • GIMME ONE NIGHT (2) – CAPE XTREME (4)
  • Παίζουν έξω: 5,2,4,3

 

 

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Le Lion d’Angers, 1400μ., 5.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 14.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 KIYOUNO 7 Ε 5 C.POIRIER 60 J.CARAYON 03266000
2 ALPOSTINA 16 Θ 4 J.SMITH 60 JV.TOUX 789
3 COLIBRI CAEL 14 Α 6 Q.PERRETTE 59,5 P.LEBLANC 306236000
4 ANADUN 5 Θ 6 J.GUILLOCHON 58,5 P.NICOT (S) 141196800
5 LATE COMER 10 Α 5 ALEX.ROUSSEL 58 B.LEGROS 0100335724
6 ALSYLAL DOLOIS 4 Ε 4 M.JUSTUM 58 P.BENOIST 77350970
7 IMAGE SECONDE 11 Θ 6 T.SPEICHER 57,5 JF.LELIEVRE 441300923
8 EGERIA 6 Θ 4 C.CADEL 57,5 C.PLISSON 884003868
9 VIKING’S(IRE) 9 Ε 5 A.HAMELIN 57 E.CAROUX 1485262222
10 BARHEIN 3 Ε 7 A.FOUASSIER 57 T.POCHE 590405830
11 MONSIEUR CANNIBALE 12 Ε 5 S.SAADI 57 B.LEGROS 080030000
12 ZIA MELODY 13 Θ 5 C.GROSBOIS 56,5 J.BOISNARD (S) 412057001
13 DARK ROAD(IRE) 1 Ε 5 B.HUBERT 56 P&F.MONFORT (S) 343499006
14 LANDO’S GIRL 15 Θ 7 L.OGER 56 MLLE C.NICOT 201200039
15 CHIEF HAWKEYE(IRE) 8 Ε 9 A.BADEL 56 JV.TOUX 458000506
16 STELLA PYLA 2 Θ 4 N.LARENAUDIE 55,5 G.COLLET 0800047062

 

  • VIKING’S (9) – LATE COMER (5)
  • Paris turf: 5,9,10,12,15,16,7

 

 

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1200μ., 5.35μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Β’ κλάση, 6.850

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 NORDIC BREEZE 7 Θ 4 R Fourie 61.5 Justin Snaith 067
2 OSTINATO 9 Θ 3 * L J Ferraris 56 Glen Kotzen 411
3 EXTRADITE 10 Θ 4 * S Mbhele 56 C Bass-Robinson 550
4 SAMSARA 12 Θ 4 M Winnaar 60 Greg Ennion 152
5 SEQUINED 5 Θ 3 M Byleveld 59 V Marshall 913
6 OVER AGAIN 4 Θ 3 B Fayd’Herbe 58.5 R G Sheehan 314
7 STRAAT-KIND 11 Θ 4 A Domeyer 58 Andre Nel 312
8 STAR OF LONDON 8 Θ 3 C Zackey 57.5 Glen Kotzen 615
9 CITIZEN ROSE 2 Θ 3 R Munger 55.5 C Bass-Robinson 849
10 SUN AT MIDNIGHT 1 Θ 5 C Orffer 55 Michael Robinson 780
11 OMEGA FORCE 3 Θ 3 G van Niekerk 54 Justin Snaith 326
12 RUSH HOUR GIRL 6 Θ 3 * L Burke 49 Patrick Kruyer 199

 

  • OSTINATO (2) – STRAAT-KIND (7)
  • Παίζουν έξω: 2,7,6,4

 

 

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Le Lion d’Angers, 4100μ., 5.45μμ.

Στηπλ, 5+ ετών, Δ’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 EARLY BLACK Ε 5 D.THOMAS 74 E.LERAY (S) 45131
2 SET DANCER Ε 8 H.LUCAS 72 E&G.LEENDERS (S) 2676365
3 OK DARLING Ε 10 A.COUPU 72 W.MENUET (S) 36132248
4 MEMORIES OF ICE(GB) Ε 8 H.BACHELOT 70 F.NICOLLE 91621
5 ALINBARBOTIN Ε 8 H.TABET 69 F.NICOLLE 4242531
6 GREAT HORIZON Ε 10 S.DORY 69 S.DORY 45562075
7 DOTTORE Ε 6 M.REGAIRAZ 68 D.BRESSOU 4734533
8 CAVISTO Ε 6 S.PAILLARD 67 MME I.PACAULT 23512156
9 CHANSON DOUCE Θ 6 O.JOUIN 66 G.DENUAULT (S) 4573682
10 DONA LINA Θ 5 P.DUBOURG 66 A.CHAILLE-CHAILLE 24371312

 

  • DONA LINA (10) – EARLY BLACK (1)
  • Paris turf: 10,3,1,2,7,5

 

  

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Kenilworth, 1000μ., 6.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε‘ κλάση, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 PRINCE ORACY 8 Ε 3 G Cheyne 62 Piet Steyn 614
2 FIRE WALKER 2 Ε 4 R Fourie 61 Glen Puller 214
3 FOREST PRINCE 12 Ε 3 B Fayd’Herbe 60.5 Justin Snaith 052
4 WAR TRUMPET 13 Ε 3 A Domeyer 58.5 Andre Nel 187
5 ESPRESSIVO 9 Θ 3 * L J Ferraris 54 Glen Kotzen 970
6 CHINA WOLF 3 Θ 3 * L Burke 52.5 Dan Katz 431
7 HEREFORD 7 Ε 4 M Winnaar 56 Greg Ennion 800
8 QUARLLO 6 Ε 5 P Botha 56 Glen Puller 271
9 IKEBANA 11 Θ 3 C Orffer 55.5 Brett Crawford 531
10 ROYAL MARINE 4 Ε 3 M Byleveld 53.5 Greg Ennion 556
11 ROYAL CHIAN 14 Θ 5 * S Mbhele 49 V Marshall 742
12 WAITINGFORTONIGHT 5 Ε 4 G van Niekerk 52 Piet Steyn 927
13 WIND RIVER 10 Ε 4 F Herholdt 53 Greg Ennion 784
14 ASTRAPI 1 Ε 5 S Cele 53 C J B/R van Reenen 708

 

  • FIRE WALKER (2) – PRINCE ORACY (1)
  • Παίζουν έξω: 11,3,2,1

 

 

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Le Lion d’Angers, 1400μ., 6.15μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ‘ κλάση, 12.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 ALWAYS IN BLUE 15 Ε 5 H.JOURNIAC 60 MME B.JACQUES 670000538
2 LE VALENTIN 10 Ε 12 D.SANTIAGO 59 MLLE C.NICOT 744266507
3 SISTERLEON DAVIS 7 Θ 4 C.GROSBOIS 59 L.GUILLOUX 05607987
4 BACHELORS WALK 12 Ε 4 S.MARTINO 59 T.POCHE 73079885
5 EASTERN PROMISE 5 Θ 6 A.BERNARD 58,5 T.POCHE 354761493
6 IZEBA 3 Θ 5 RC.MONTENEGRO 58,5 MME I.MONTENEGRO 650604900
7 DELLA MOOD 14 Α 8 S.SAADI 58,5 L.CENDRA 063698139
8 SECLY(IRE) 13 Ε 7 L.ZAPIOR 58,5 F.CHAPPET 080097002
9 SNOW DREAM(IRE) 8 Ε 6 M.ANDROUIN 58 C.BAUER 000130689
10 MINIKING 6 Ε 5 A.FOUASSIER 58 ARM .LEFEUVRE 950648120
11 GO MILADY 1 Θ 4 F.LEFEBVRE 58 G.COURBOT 000347
12 DOBBY FIRST 2 Α 5 H.MOUESAN 57,5 MLLE V.DISSAUX 0060010060
13 SAAD(GB) 16 Ε 5 S.JUST 57,5 T.POCHE 4400780007
14 LUTTEUR ROYALE 11 Ε 8 Y.BARILLE 56,5 MLLE E.VARIN 20007970
15 L’AMI GABY 4 Ε 11 M.LANAVE 55,5 G.NICOT 333365243
16 LEVELYNE 9 Θ 6 ALEX.ROUSSEL 55 J.BOURGEAIS 580054652

 

  • L’AMI GABY (15) – LEVELYNE (16)
  • Paris turf: 10,15,5,8,1,6,16

 

 

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Pontecraft, 1600μ., 6.30μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, E‘ κλάση, 7.900

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Ideal Candy (IRE) 7 Θ 3 Gemma Tutty 60,5 Mrs K Tutty 53-0251
2 French Flyer (IRE) 4 Ε 3 C Rodriguez 60 M Dods 1342-09
3 Chikoko Trail 8 Α 3 G Lee 57,5 M R Channon 87-43
4 Mearing 2 Ε 3 Jamie Gormley 57 I Jardine 357365
5 The Throstles 5 Ε 3 Ben Curtis 57 Kevin Frost 86-0954
6 Archie Perkins (IRE) 3 Ε 3 Lewis Edmunds 56 N Tinkler 85621-8
7 Aliento 10 Θ 3 A Mullen 55 Ollie Pears 988-52
8 Sir Derrick (IRE) 9 Ε 3 R Richardson 53,5 T D Easterby 06-3599
9 Golden Guide 6 Θ 3 Rhona Pindar 51,5 K R Burke 5-46785
10 Austellus (USA) 11 Α 3 P Mathers 51,5 Micky Hammond 99808
11 One Flew Over (IRE) 1 Ε 3 J Fanning 51,5 Ian Williams 0000

 

  • Ideal Candy (1) – Chikoko Trail (3)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (4,5), 1 (5), 4, 5 (7), 3 (8), 9 (9)

 

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Le Lion d’Angers, 2000μ., 6.45μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, A‘ κλάση, 35.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BOOMBOOM KISS 7 Α 3 H.JOURNIAC 59 JC.ROUGET (S) 211226
2 MY SWASHBUCKLER(IRE) 1 Α 3 M.EON 57 A.COUETIL (S) 0122
3 BELOBOG 6 Ε 3 C.CADEL 57 C.PLISSON 7646166079
4 APOLLO FLIGHT 3 Ε 3 T.HUET 57 L.GADBIN (S) 7184
5 BEAUTIFUL MEMORY(IRE) 2 Θ 3 S.SAADI 55,5 HA.PANTALL 3311177
6 DUCHESS OF DANZIG(GER) 4 Θ 3 A.BADEL 55,5 HF.DEVIN (S) 55172
7 NAMAR(IRE) 5 Θ 3 A.HAMELIN 55,5 N.LEENDERS 250117633

 

  • MY SWASHBUCKLER (2) – BOOMBOOM KISS (1)
  • Paris turf: 6,2,1,7

 

 

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Pontecraft, 2000μ., 7μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, E‘ κλάση, 6.750

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Alfred Richardson 9 Ε 4 Paula Muir 63,5 J J Davies 155-551
2 Firlinfeu 5 Ε 3 Ol. Stammers 60 M Johnston 47263
3 Quoteline Direct 3 Ε 5 R J Fitzpatrick 60 Micky Hammond 2-73821
4 Kilbaha Lady (IRE) 4 Θ 4 Lewis Edmunds 59,5 N Tinkler 685413
5 King Of The Celts (IRE) 8 Ε 10 Han. Worrall 57,5 T D Easterby 826208-
6 Calvinist 7 Ε 5 Jane Elliott 56,5 Mrs R Carr 90500-8
7 Bromance 2 Ε 5 Har. Shaw 55 P D Niven 779-566
8 Calypso Delegator (IRE) 6 Ε 5 Lauren Steade 55 Micky Hammond 0/301-94
9 Military Madame (IRE) 1 Θ 3 Jamie Gormley 51,5 J J Quinn 808-3

 

  • Alfred Richardson (1) – Kilbaha Lady (4)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (3,8), 1 (5), 3 (6,5), 9 (6), 4 (7)

 

 

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Le Lion d’Angers, 4000μ., 7.15μμ.

Στηπλ, 4 ετών, 23.000

 

ΙΠΠΟΣ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 QUEENS CRYSTAL Θ 4 M.REGAIRAZ 70 D.BRESSOU 33248
2 EXTRA SMART Ε 4 W.DENUAULT 70 G.DENUAULT (S) 6442
3 HOSANNA DES OBEAUX Ε 4 O.JOUIN 69 N.DEVILDER 874512
4 MANSIONSA Θ 4 C.LEFEBVRE 69 GAB .LEENDERS 3930712
5 SORQUAINVILLE Θ 4 A.MORICEAU 68 F.FIQUET 2564258
6 SITOR D’ALTEA Ε 4 A.ORAIN 68 G.CHEREL 54116
7 AMARA Θ 4 W.LAJON 68 E&G.LEENDERS (S) 22655542
8 EPOPEE DU LARGE Θ 4 T.BEAURAIN 68 E.CAROUX 596034663
9 ELEGANT DE LARRE Ε 4 B.CLAUDIC 67 L.BAUDRON (S) 84474

 

  • HOSANNA DES OBEAUX (3) – MANSIONSA (4)
  • Paris turf: 1,3,7,4,2

 

 

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Brighton, 1200μ., 7.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ‘ κλάση, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Monumental Man 2 Ε 9 Paddy Bradley 62,5 M J Attwater 363825
2 Scenery 3 Ε 3 Ch. Bishop 60 Eve J Houghton 430-998
3 Party Dancer 6 Θ 3 Gary Mahon 59 S Kirk 87553
4 Wild Flower (IRE) 5 Θ 6 Th. H Hansen 59 J C Fox 3144-58
5 Seaforth (IRE) 7 Ε 6 K T O’Neill 55,5 D M Loughnane 9907-52
6 Littlelordconford (IRE) 4 Ε 3 M Dwyer 52,5 Rich. Spencer 97-0005
7 Cantstoptherock (IRE) 1 Θ 3 L Morris 52,5 Olly Murphy 8-90780

 

  • Monumental Man (1) – Seaforth (5)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (3,8), 1, 7 (5), 3 (5,5), 2 (7), 4 (9)

 

 

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Brighton, 1400μ., 8.10μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, E‘ κλάση, 6.550

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Burj 3 Α 2 Ed. Greatrex 61 S bin Suroor 310
2 Mr Fox 2 Α 2 Will. Carson 58 M J Attwater 06
3 Treasure Quest 1 Α 2 Nicola Currie 58 B J Meehan 6492

 

  • Treasure Quest (3)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (2,2), 3 (2,5)

 

 

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Brighton, 1400μ., 8.40μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε‘ κλάση, 6.550

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Canimar 8 Θ 3 Daniel Muscutt 60 E A L Dunlop 647-07
2 Hesterya (IRE) 6 Θ 3 Seamus Cronin 59 R Hannon 0359
3 Gainsay 7 Θ 3 Rob Hornby 57,5 J G Portman 0-14151
4 Secret Eye (IRE) 4 Θ 3 L Morris 57,5 P F I Cole 06-3
5 Kachumba 5 Θ 3 David Probert 57,5 Rae Guest 571153
6 Episcia (IRE) 3 Θ 3 Ed. Greatrex 57,5 S C Williams 210-003
7 Topmeup 2 Θ 4 J F Egan 55,5 Miss G Kelleway 786842
8 Born To Boogie 1 Θ 4 Gab. Malune 55 W G M Turner 7-77451

 

  • Kachumba (5) – Gainsay (3)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (4), 5 (5,5), 7 (6), 4 (6,5), 8 (8), 6 (8,5)

 

  

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Brighton, 2400μ., 9.10μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ‘ κλάση, 9.600

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 World War (IRE) 4 Ε 4 Ed. Greatrex 60,5 Archie Watson 221-688
2 Oasis Fantasy (IRE) 3 Ε 7 Daniel Muscutt 59,5 D M Simcock 96-0523
3 Genetics (FR) 1 Ε 4 David Probert 58 A M Balding 5-36412
4 Arctic Sea 2 Α 4 L Morris 55 P F I Cole 673674
5 Roy Rocket (FR) 5 Ε 8 J F Egan 52,5 John Berry 923311

 

  • Genetics (3) – Roy Rocket (5)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (3,3), 2 (3,8), 5 (4), 4 (5), 1 (11)

 

  

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Brighton, 1600μ., 9.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, ΣΤ‘ κλάση, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Junoesque 4 Θ 4 Patrick Pilley 61 J Gallagher 2-89351
2 Captain Marmalade (IRE) 3 Ε 6 Gary Mahon 60,5 J C Fox 65510-0
3 Hidden Stash 8 Ε 4 Hollie Doyle 60,5 W Stone 408051
4 Sharp Operator 6 Ε 5 Will. Carson 60 C Wallis 324172
5 Mossy’s Lodge 9 Θ 5 David Probert 57,5 A Carson 627064
6 Flying Sakhee 2 Θ 5 K T O’Neill 57 J J Bridger 829-014
7 Fleeting Steps (IRE) 5 Ε 3 L Morris 56 Sir M Prescott 868-96
8 Billie Flynn 1 Θ 3 Noel Garbutt 52 G L Moore 0-049
9 Townie Mac 7 Ε 3 N Mackay 52 H Morrison 90085

 

  • Sharp Operator (4) – Flying Sakhee (6)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (3,8), 3, 1 (6), 5, 6 (7), 7 (9), 9 (11)

 

  

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Brighton, 1200μ., 10.10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, E‘ κλάση, 6.550

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Starboy (IRE) 5 Ε 3 Gabr. Malune 61 George Scott 307341
2 Lalania 6 Θ 3 Daniel Muscutt 60,5 S C Williams 3-713
3 Wear It Well 3 Θ 3 Fran Berry 60 H Candy 0415-9
4 Lady Marigold (IRE) 4 Θ 3 Ch. Bishop 58 Eve J Houghton 41-7045
5 Spanish Star (IRE) 1 Ε 3 David Probert 56 P R Chamings 33-4454
6 Firenze Rosa (IRE) 2 Θ 3 K T O’Neill 54,5 J J Bridger 767662

 

  • Lalania (2) – Lady Marigold (4)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (3), 1 (3,3), 5 (5), 6 (7), 4 (9)

 

  

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Brighton, 1400μ., 10.40μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ‘ κλάση, 5.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Bombshell Bay 5 Ε 3 Seamus Cronin 62 R Hannon 313823
2 Chizz De Biz (IRE) 1 Θ 3 L Morris 62 D Kubler 5669-17
3 Elite Shadow 3 Ε 3 Gina Mangan 60,5 Miss G Kelleway 460034
4 Patty Patch 6 Θ 3 Daniel Muscutt 59,5 Richard Spencer 672064
5 Expediate 8 Ε 3 Fran Berry 58 R M H Cowell 5-43856
6 Valerie’s Memory 9 Θ 3 David Probert 54,5 P Hide 0-65073
7 Fanfare Lady (IRE) 7 Θ 3 Nicola Currie 54,5 W J Knight 48-7066
8 Kylie Style 4 Θ 3 K T O’Neill 54,5 St. Hollinshead 640850
9 Cruel Clever Cat 2 Θ 3 Gabr. Malune 54,5 J Gallagher 49-0778

 

  • Bombshell Bay (1) – Chizz De Biz (2)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (3), 4 (3,5), 5 (6), 2 (7,5), 3 (11)

 

 

  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 015 – 021
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 014 – 023
  • Bipot: 012 – 019
  • Place accumulator: 013 – 023
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 033 – 036
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 031 – 036