Οι ιπποδρομίες της Πέμπτης 26/7/18

Με τις γνωστές τρεις χώρες και 27 επίπεδες αναμετρήσεις διεξάγεται το ιπποδρομιακό κουπόνι της Πέμπτης. Αφορά πέντε ιπποδρόμους, με την Αγγλία να έχει τη μερίδα του λέοντος και τρεις στίβους. Ξεκινάμε από τη Νότια Αφρική και το Vaal και παράλληλα θα παίξει από τη Γαλλία και το Maisons Laffitte. Το δεύτερο μέρος είναι αγγλικό με τρεις ιπποδρόμους από το νησί, το Sandown, το Yarmouth και το Doncaster.

    Το αναλυτικό πρόγραμμα της ημέρας, έχει ως εξής:

 

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 1.45μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, μέδεν, 6.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BELTON ROAD 4 Ε 2 R Simons 60 Mike de Kock 28
2 BIG BLUE MARBLE 13 Ε 2 A Domeyer 60 Ashley Fortune 2
3 FLATTLEY 11 Ε 2 Χ 60 Sean Tarry 05
4 GIMME A WAVE 16 Ε 2 R Danielson 60 Alec Laird
5 HARTLEYFOUR 2 Ε 2 * D Schwarz 60 Roy Magner 353
6 KELLOHOLM LAD 3 A 2 C Zackey 60 Stephen Moffatt 443
7 NOW AND FOREVER 10 Ε 2 M V’Rensburg 60 Paul Matchett 675
8 ROCKY PATH 5 Ε 2 S Brown 60 St John Gray 757
9 SEA DANCE 12 A 2 K de Melo 60 Paul Peter 4
10 SPLIT THE BILL 17 A 2 M Thackeray 60 Brett Webber
11 TARZAN 6 Ε 2 M Yeni 60 D Nieuwenhuizen 36
12 TOMMY TIGER 15 Ε 2 Wes Marwing 60 Shaylen Naidoo
13 TSITSIKAMMA BUSH 9 Ε 2 K Zechner 60 Lucky Houdalakis
14 TYCOON 14 Ε 2 M Khan 60 Gokhan Terzi
15 TAMEMETIGER 7 A 2 Reserve 1 60 Stephen Moffatt
16 THE MACKEM SLAYER       ΔΙΕΓΡΑΦΗ   ΔΙΕΓΡΑΦΗ 8
17 BRAVE LUCIANO 8 Ε 2 Reserve 3 60 Chris Erasmus 009

 

  • BIG BLUE MARBLE (2) – KELLOHOLM LAD (6)
  • Παίζουν έξω: 2,1,6,3

 

 

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 1100μ., 2.10μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, αξίωσης, 19.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BLUE TANGO(GER) 1 Α 3 A.MASSIN 61 M.MUNCH 865515729
2 ABSOLUTE SILENCE(GER) 5 Α 3 C.DEMURO 59 A.MARCIALIS 122236508
3 BE A WAVE(GB) 9 Θ 3 A.HAMELIN 57,5 G.GEISLER 614
4 WUAYRA 3 Θ 3 S.PASQUIER 56,5 M.DELCHER SANCHEZ 7071686
5 PETRUS 2 Ε 3 A.CRASTUS 56 CE.ROSSI 053468840
6 MOREVER 7 Θ 3 C.PACAUT 56 BUTEL & BEAUNEZ (S) 979289070
7 LA CHANA(SPA) 8 Θ 3 G.BENOIST 54,5 R.AVIAL LOPEZ 556469065
8 JOAN JET 4 Θ 3 V.CHEMINAUD 54,5 HA.PANTALL 000005741
9 MISS ALPHA 6 Θ 3 E.HARDOUIN 54,5 C.FEY (S) 65869

 

  • BE A WAVE (3) – JOAN JET (8)
  • Paris turf: 1,8,3,4,2

 

 

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 2.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, μέδεν, 6.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BURINDI 1 Θ 2 C Habib 60 St John Gray 00
2 ELBI 11 Θ 2 R Simons 60 Mike de Kock 3
3 LA BAHIA 14 Θ 2 K de Melo 60 Ch. van Zyl 04
4 OUT OF THE JUNGLE 8 Θ 2 F Herholdt 60 Stephen Moffatt 00
5 PARENTAL CONTROL 3 Θ 2 M V’Rensburg 60 Stuart Pettigrew 242
6 PINK 13 Θ 2 K Zechner 60 Lucky Houdalakis
7 SEA OF ROSES 7 Θ 2 M Thackeray 60 Lucky Houdalakis
8 SEVILLE ORANGE 6 Θ 2 C Zackey 60 Lucky Houdalakis
9 THE LAST DOLL 5 Θ 2 S Brown 60 St John Gray 0
10 THE SASH 2 Θ 2 * D Schwarz 60 M G Azzie/A A Azzie
11 TROPICAL PUNCH 9 Θ 2 J Penny 60 Stephen Moffatt 905
12 VIDA AMOROSA 12 Θ 2 L Bester 60 Stephen Moffatt
13 VIDA ES BELLA 10 Θ 2 K De Melo 60 Sean Tarry 2
14 WILD THOUGHTS 4 Θ 2 Wes Marwing 60 Shaylen Naidoo

 

  • VIDA ES BELLA (13) – ELBI (2)
  • Παίζουν έξω: 13,5,8,2

 

 

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 1400μ., 2.47μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, χάντικαπ, 55.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 IRISH EMPEROR(IRE) 4 Α 3 M.BARZALONA 59 MME P.BRANDT 319535
2 PARIGOTE 15 Θ 3 C.SOUMILLON 58,5 ROB.COLLET (S) 933152431
3 MASSINA 3 Θ 3 T.BACHELOT 58 S.WATTEL 146154424
4 FRENCH PEGASUS 10 Α 3 I.MENDIZABAL 57,5 Y.BARBEROT (S) 423324222
5 ZIVERI 2 Α 3 E.HARDOUIN 57,5 F.VERMEULEN (S) 480113561
6 SMART MOVE 11 Ε 3 F.BLONDEL 57,5 D&P.PROD’HOMME (S) 0435171
7 ISERMAN 9 Α 3 V.CHEMINAUD 57,5 HA.PANTALL 095117
8 MONEY SISTER(GB) 12 Θ 3 C.DEMURO 56,5 F.VERMEULEN (S) 214552202
9 LORRAYNIO 7 Α 3 F.VERON 56,5 C&Y.LERNER (S) 256012396
10 MORNING DREAM(IRE) 14 Α 3 J.AUGE 56 C.FERLAND (S) 721385534
11 FORTY BERE 13 Ε 3 S.MAILLOT 56 ROB.COLLET (S) 4465374061
12 CANOUVILLE 16 Θ 3 A.LEMAITRE 54,5 MLLE Y.VOLLMER 326312785
13 FALCO DELAVILLIERE 5 Ε 3 G.BENOIST 54 R.AVIAL LOPEZ 538532255
14 SHAMDREAM(IRE) 8 Θ 3 M.FOULON 54 C.CHEMINAUD 1367701
15 EL INDIO 6 Α 3 S.PASQUIER 54 HA.PANTALL 2361580
16 EN DANSANT 1 Θ 3 S.SAADI 53,5 HA.PANTALL 9098813

 

  • MASSINA (3) – PARIGOTE (2)
  • Paris turf: 3,8,13,4,1,2,11,9

 

 

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 2.55μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2+ ετών, μέδεν, 6.400

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BULLSADE 5 Θ 3 * D Schwarz 60 Roy Magner 232
2 HURRICANE LASS 11 Θ 3 R Simons 60 Mike de Kock 357
3 TIDAL TUSSLE 1 Θ 3 S Brown 60 St John Gray 547
4 SHILOH 2 Θ 4 L Bester 60 Brett Warren 776
5 DIAMOND GLACE 3 Θ 3 M Khan 60 Chris Jonker 909
6 GOLDEN CLOUD 9 Θ 3 Χ 60 Sean Tarry 004
7 REMEMBER ME 8 Θ 3 * M Mjoka 58,5 Roy Magner 00
8 ROYAL FUTURE 6 Θ 3 W Agrella 60 Paul Peter 4
9 SAMOA 4 Θ 3 C Storey 60 Bridget Stidolph 2
10 BEL CANTO CHORUS 13 Θ 2 M V’Rensburg 57 Stuart Pettigrew 8
11 CRYPTIC PHILLY 7 Θ 2 R Munger 57 Fabian Habib 06
12 JUST A GREETING 10 Θ 2 C Maujean 57 Stanley Ferreira 7
13 NANDI’S VISION 12 Θ 2 K de Melo 57 Stuart Pettigrew

 

  • SAMOA (9) – BULLSADE (1)
  • Παίζουν έξω: 2,1,9,8

 

 

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 1100μ., 3.20μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 28.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 O DEE(GB) 11 Ε 6 S.BREUX 61 P.DEJAEGER 255459421
2 VIVE L’AMI(GER) 2 Ε 6 A.CRASTUS 57 MME C.BUCHER 412210322
3 ULTIMATE FIGHT 6 Α 4 I.J. KOPLIKOVA 57 Z.KOPLIK 140049796
4 MANDOLIN WIND 7 Θ 4 A.FOUASSIER 56,5 E.O’NEILL (S) 634781774
5 PERICOLO IMMINENTE(IRE) 3 Ε 5 S.BASILE 56 V.FAZIO 458221121
6 DER GRAUE(IRE) 10 Ε 7 A.HAMELIN 56 B.MOHAMED 711010538
7 GAMGOOM(GB) 1 Ε 7 C.PACAUT 56 MAR .HOFER 305460050
8 MASCALINO(GER) 5 Α 4 C.LECOEUVRE 56 H.BLUME 669139428
9 ANNA PAVLOVA(SAF) 8 Θ 5 E.HARDOUIN 54,5 A.ROYER DUPRE DE 71117935
10 BRAVE MARY(SAF) 9 Θ 4 S.PASQUIER 54,5 A.ROYER DUPRE DE 45211225
11 SLUMMING ANGEL(IRE) 4 Θ 4 J.MONTEIRO 54,5 N.CAULLERY 8

 

  • BRAVE MARY (10) – PERICOLO IMMINENTE (5)
  • Paris turf: 10,9,6,3,1,4,5

 

 

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1600μ., 3.30μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2+ ετών, μέδεν, 6.400

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 PETITE AIME 2 Θ 3 P Strydom 60 Brian Wiid 443
2 CANTATA MUNDI 9 Θ 3 * K Matsunyane 56 Barend Botes 938
3 ICE MINT 6 Θ 3 * D R Lerena 57,5 Candice Dawson 405
4 DAWA PHUTI 3 Θ 3 S Brown 60 St John Gray 090
5 ONE TRACK 1 Θ 4 M Khan 60 Luch. Kruger 050
6 STELLARMEIN 5 Θ 4 * N Klink 56 M G Azzie/A A Azzie 877
7 HOT CHOCOLATE 7 Θ 3 M Yeni 60 M G Azzie/A A Azzie 66
8 MAIN WAY 10 Θ 3 C Zackey 60 Erico Verdonese 50
9 KAPAMA 8 Θ 2 J Greyling 56 Brett Webber 708
10 MY ELUSIVE 11 Θ 2 M V’Rensburg 56 Paul Matchett 704
11 RUBY DANCER 4 Θ 2 Χ 56 Sean Tarry 594

 

  • PETITE AIME (1) – RUBY DANCER (11)
  • Paris turf: 11,9,1,7

 

 

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 2800μ., 3.50μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Α’ κλάση, 35.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 RABDAN(GB) 4 Α 3 G.BENOIST 56,5 A.FABRE (S) 213
2 REPLAY 1 Ε 3 F.MINARIK 56,5 N.CAULLERY 4211
3 BALLYMORE INN 3 Ε 3 A.LEMAITRE 55 D&P.PROD’HOMME (S) 07
4 VILLA ROSA 2 Θ 3 M.BARZALONA 55 HF.DEVIN (S) 41
5 ALEEN 5 Θ 3 C.DEMURO 55 HF.DEVIN (S) 5413
6 BIMINI TWIST 6 Α 3 F.VERON 55 D&P.PROD’HOMME (S) 2216743

 

  • RABDAN (1) – REPLAY (2)
  • Paris turf: 1,4,2,5

 

  

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1600μ., 4.05μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.900

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 POORMANSLADY 14 Θ 3 R Simons 61 Mike de Kock 115
2 SHELLY 4 Θ 5 P Strydom 60.5 Devin Little 012
3 SEPTEMBER BLOOM 2 Θ 4 K Zechner 60 Lucky Houdalakis 023
4 WRITTEN 1 Θ 4 Χ 59.5 Sean Tarry 117
5 LILY STARLETTE 13 Θ 3 M V’Rensburg 58.5 Paul Matchett 014
6 TORTOLA 7 Θ 3 S Brown 58 Ormond Ferraris 421
7 ELEGANCIA 10 Θ 4 C Storey 56 Dorrie Sham 293
8 IL MONDO 11 Θ 3 M Yeni 55 Chris Erasmus 554
9 PICCADILLY SQUARE 15 Θ 3 R Munger 55 Craig Mayhew 023
10 PIN UP FOLD 3 Θ 3 J Penny 55 Lucky Houdalakis 217
11 ALDEBARAN 9 Θ 3 C Maujean 54 Paul Peter 083
12 SERENDIPITY 8 Θ 3 C Zackey 54 Lucky Houdalakis 027
13 SNOW PATH 6 Θ 4 * D R Lerena 52 Brian Wiid 409
14 MOVIE AWARD 5 Θ 5 * M Mjoka 51 Chris Erasmus 875
15 ATOMIC BELLE 12 Θ 4 Reserve 1 52 Brett Webber 800

 

  • POORMANSLADY (1) – SHELLY (2)
  • Παίζουν έξω: 9,1,2,3

 

  

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 2200μ., 4.20μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, Δ’ κλάση, 23.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 AD LIMINA 7 Θ 3 S.CHUETTE 59 C.PLISSON 28455120
2 FOLLEVILLE 11 Θ 3 C.DEMURO 58 S.WATTEL 06894055
3 JUNINHA 3 Θ 3 S.PASQUIER 58 P&F.MONFORT (S) 7620
4 BEAUTIFUL NANA 5 Θ 3 M.BARZALONA 57,5 S.SMRCZEK 0787242623
5 FLASHY 10 Θ 3 M.FOREST 57 W.WALTON 877733264
6 SYRAH MALPIC 8 Θ 3 D.SANTIAGO 57 P.SOGORB 074102
7 KIUNGUJA 1 Θ 3 Z.PFEIL 56,5 C.PLISSON 8600311745
8 TIGRESSE TIANJIN(GB) 9 Θ 3 S.MAILLOT 55,5 C.PLISSON 40954043
9 ILHONA 6 Θ 3 G.BENOIST 55 R.AVIAL LOPEZ 7007063
10 STORY BEGINS 4 Θ 3 T.THULLIEZ 54 A.SPANU 9076650545
11 MOULI 2 Θ 3 E.HARDOUIN 52 C.FEY (S) 558696525

 

  • BEAUTIFUL NANA (4) – KIUNGUJA (7)
  • Paris turf: 5,2,4,8,10

 

  

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1600μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Γ’ κλάση, 7.500

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 SECRET CAPTAIN 7 Ε 4 R Simons 60 Mike de Kock 545
2 JUBILEE LINE 2 Ε 5 K de Melo 59.5 Fabian Habib 794
3 ELEVATED 9 Ε 4 A Domeyer 59 Mike de Kock 064
4 MAMBO SYMPHONY 1 Ε 3 P Strydom 58.5 Devin Little 624
5 RIBOVAR 11 Ε 4 Χ 57.5 Sean Tarry 789
6 BIG PARADE 4 Ε 3 * M Mjoka 54 Mike de Kock 789
7 HIDDEN AGENDA 6 Ε 6 * D R Lerena 53 Scott Kenny 078
8 TEENAGE DREAM 13 Θ 4 K Zechner 55.5 Lucky Houdalakis 507
9 TOKYO DRIFT 10 Ε 6 C Maujean 54.5 Scott Kenny 228
10 DANZA 8 Ε 5 R Danielson 54 Alec Laird 124
11 NORDIC REBEL 12 Ε 4 C Zackey 54 Erico Verdonese 518
12 DHABYAAN 3 A 3 M Yeni 52.5 Mike de Kock 056
13 TRIP TO PARADISE 5 Ε 5 * K Matsunyane 51 Coenie de Beer 241

 

  • DANZA (10) – MAMBO SYMPHONY (4)
  • Παίζουν έξω: 1,6,2,4

  

 

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 3000μ., 4.55μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, αξίωσης, 19.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 BRANDER(GB) 5 Ε 4 C.DEMURO 61 MG.MINTCHEV 5526517
2 CAPITANO(GER) 1 Α 5 L.DELOZIER 59 J.HIRSCHBERGER 763824777
3 CHILPERIC(GB) 7 Α 4 A.LEMAITRE 58 S.CERULIS 313100763
4 MODIGLIANO 2 Ε 5 R.THOMAS 57,5 G.RADOVIC 286224116
5 DAO VASCO(GER) 4 Ε 8 F.MINARIK 56 A.BOLTE 171688522
6 ANDUCAS 8 Ε 9 F.VERON 56 Y.BARBEROT (S) 655476121
7 BAROU 6 Ε 5 M.FOREST 56 W.WALTON 11972217
8 NOTRE SAME(GER) 3 Α 7 M.NOBILI 56 D.WINDRIF 553214210

 

  • CHILPERIC (3) – DAO VASCO (5)
  • Paris turf: 6,3,5,8

 

 

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1600μ., 5.15μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε’ κλάση, 5.900

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 JUDD’S ROCKET 11 Ε 3 M Yeni 60 Candice Dawson 557
2 COSMIC COUNT 6 Ε 4 M V’Rensburg 60 Deshone Steyn 230
3 COME THE DAY 12 A 3 R Munger 59 Chris Erasmus 201
4 RAGING FLAME 1 Ε 3 F Herholdt 57.5 M G Azzie/A A Azzie 100
5 TWO GUNS 15 Ε 3 S Brown 57.5 Stephen Lerena 010
6 TORCEDOR 16 Ε 4 * K Matsunyane 53 Sean Tarry 670
7 BLENDERHEAD 13 A 3 R Simons 56.5 St John Gray 100
8 STREETWEAR 9 Ε 5 P Strydom 56 Brian Wiid 026
9 MR TINSEL 14 Ε 4 J Sampson 55.5 Brian Wiid 310
10 O’BRIEN THE LION 10 Ε 6 C Habib 55.5 Stanley Ferreira 800
11 WOTTAHOTTIE 5 Ε 6 K de Melo 55.5 Stanley Ferreira 321
12 IN THE GAME 7 A 3 K Zechner 55 Brett Webber 501
13 PACHUCO 4 Ε 5 Χ 55 Sean Tarry 085
14 HEART OF AFRICA 3 Ε 3 C Maujean 54.5 Paul Peter 661
15 LOCK HIM UP 2 Ε 6 Reserve 1 52 Scott Kenny 386
16 SUMMER SUN 8 Θ 3 Reserve 2 52 Alec Laird 693

 

  • WOTTAHOTTIE (11) – COME THE DAY (3)
  • Παίζουν έξω: 11,12,13,8

 

  

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Mais.Laffitte, 1400μ., 5.25μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, χάντικαπ, 28.000

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 ACHKI 6 Α 3 A.LEMAITRE 59 N.CAULLERY 3543102366
2 FANTASTIC BERE 2 Ε 3 C.DEMURO 59 E&G.LEENDERS (S) 394155653
3 STILL IN LOVE 4 Θ 3 A.COUTIER 58 C.FEY (S) 79510
4 SEQANIA(GB) 9 Θ 3 Z.PFEIL 57,5 MAR .HOFER 301384412
5 ROYAL DIPLOMAT(IRE) 3 Α 3 S.PASQUIER 56,5 P&F.MONFORT (S) 917738652
6 ZANIBAR 5 Θ 3 E.LEBRETON 56 C.LAFFON-PARIAS 5090
7 GLORIA(GB) 1 Θ 3 A.MASSIN 55,5 BOLLACK-BADEL 806442503
8 GIANTISSIME 10 Ε 3 G.BENOIST 55 L.ROVISSE 7770424
9 FIRST LADY CHARM 11 Θ 3 V.CHEMINAUD 55 JPH .DUBOIS 65050
10 PEDRO THE FIRST 8 Ε 3 A.CRASTUS 54,5 F.ROSSI 838083215
11 DESCOUVRIR BAILEYS 7 Ε 3 I.MENDIZABAL 53,5 JV.TOUX 54609202

 

  • SEQANIA (4) – FANTASTIC BERE (2)
  • Paris turf: 2,1,5,7,8,11,4

 

 

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Vaal, 1200μ., 5.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ‘ κλάση, 5.900

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 MOUNT KEITH 15 Ε 4 A Domeyer 62 Ashley Fortune 311
2 LAST CHIRP 4 Θ 4 S Brown 61.5 St John Gray 288
3 ORAPA 9 Ε 4 * D R Lerena 58,5 Candice Dawson 480
4 CERTIFIABLE 16 A 3 K Zechner 60 St John Gray 125
5 STRATEGIC POWER 17 Ε 3 M Khan 60 Gokhan Terzi 908
6 CASCIANO 10 Ε 6 M Yeni 60 Brett Warren 320
7 DECISION TIME 5 Ε 3 R Simons 59 Mike de Kock 10
8 SEVENTH RULE 11 Ε 3 R Munger 59 Ashley Fortune 231
9 CUMBERLAND 12 Ε 6 C Zackey 59 Stephen Lerena 003
10 KING OF THE DELTA 3 Ε 3 M V’Rensburg 58 Stuart Pettigrew 315
11 PRINCE JORDAN 14 Ε 3 Χ 57.5 Grant Maroun 212
12 LONE SURVIVOR 6 Ε 3 R Danielson 56.5 Scott Kenny 16
13 ALEX THE GREAT 13 Ε 3 * D Schwarz 55 Roy Magner 465
14 MUSIGNY 8 Ε 4 H v’d Hoven 55 Clinton Binda 551
15 MR RAMBO       ΔΙΕΓΡΑΦΗ   ΔΙΕΓΡΑΦΗ  
16 ROCK PIGEON 7 Θ 3 Reserve 1 53.5 M G Azzie/A A Azzie 007
17 CRIMSON MAGIC 2 Ε 7 Reserve 3 52 Grant Maroun 588

 

  • MOUNT KEITH (1) – PRINCE JORDAN (11)
  • Παίζουν έξω: 7,1,2,12

 

 

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Sandown, 2000μ., 6μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3 ετών, Ε‘ κλάση, 9.500

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Crimson Skies (IRE) 6 Θ 3 R Kingscote 60,5 Tom Dascombe 07-5
2 Whispering Sands (IRE) 1 Θ 3 Hector Crouch 60,5 H J L Dunlop 3435
3 Autumn Leaves 2 Θ 3 A Kirby 60 C G Cox 221-58
4 Fannie By Gaslight 4 Θ 3 Andrea Atzeni 58 M R Channon 7951
5 Glitterdust 7 Θ 3 W Buick 57,5 Sir Michael Stoute 03-65
6 Sageness (IRE) 9 Θ 3 James Doyle 56,5 E A L Dunlop 00-6481
7 Camomile Lawn (IRE) 10 Θ 3 Ch. Bishop 56,5 Eve J Houghton 880-313
8 Blue Harmony 5 Θ 3 P J McDonald 55 K R Burke 33-3500
9 Becky Sharp 3 Θ 3 N Mackay 53,5 J R Boyle 605-84
10 Stay In The Light 8 Θ 3 Rh. Ingram 52 R Ingram 558346

 

  • Camomile Lawn (7) – Fannie By Gaslight (4)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (4), 6 (4,5), 4 (5), 5 (6,5), 10 (11)

 

  

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Yarmouth, 1200μ., 6.10μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3-4 ετών, Ε‘ κλάση, 6.500

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Rokamlovi 4 Θ 4 Aaron Jones 58 Frank Bishop
2 Dream For Life 2 Θ 3 E J Walsh 56 R M H Cowell 440
3 Global Rose (IRE) 3 Θ 3 William Cox 56 Miss Gay Kelleway 2348-52
4 L’Explora (USA) 5 Θ 3 Ed. Greatrex 56 R Charlton 8-2
5 Midnight Guest (IRE) 1 Θ 3 L Morris 56 G G Margarson 6-73057
6 Miss Mo Brown Bear (IRE) 7 Θ 3 Hayley Turner 56 R Hannon 42777-7
7 Petite Fleur (IRE) 6 Θ 3 David Egan 56 D P Quinn 5

 

  • Global Rose (3) – L’Explora (4)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (2,9), 3 (5), 6 (9)

 

 028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Sandown, 1600μ., 6.30μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Ε‘ κλάση, 9.500

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 King’s Slipper 3 Α 3 A Kirby 61 C G Cox 021
2 Running Cloud (IRE) 4 Ε 3 Ch. Bishop 60 Eve J Houghton 5-58532
3 Dream Of Camelot (IRE) 5 Θ 3 Jason Watson 59 G L Moore 34-96
4 Antagonist 1 Α 3 James Doyle 58,5 R Charlton 647-0
5 Arigato 7 Ε 3 Jos. Gordon 58,5 W Jarvis 3-01322
6 Khazix (IRE) 6 Ε 3 Rob Hornby 58 D J S Ffr. Davis 092
7 Taurean Dancer (IRE) 2 Ε 3 Rossa Ryan 58 R A Teal 740-254

 

  • Arigato (5) – Running Cloud (2)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (3), 5 (3,8), 2 (4), 4 (11)

 

 

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Yarmouth, 1050μ., 6.40μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, ΣΤ‘ κλάση, 11.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Crystal Deauville (FR) 5 Ε 3 William Cox 60,5 Miss Gay Kelleway 011322
2 Grandfather Tom 6 Ε 3 E J Walsh 59 R M H Cowell 430635
3 Kodiac Express (IRE) 1 Θ 3 Gabr. Malune 59 M Murphy 262115
4 Revived 4 Θ 3 Hayley Turner 58,5 M L W Bell 0-44451
5 Wiff Waff 2 Ε 3 Ed. Greatrex 56 S C Williams 445262
6 Haveoneyerself (IRE) 3 Α 3 David Egan 54 J Butler 545013

 

  • Crystal Deauville (1) – Haveoneyerself (6)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (3,3), 5 (3,5), 6, 1 (7), 2 (7,5), 3 (9)

 

 

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Sandown, 1400μ., 7μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε‘ κλάση, 9.500

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Lord Clenaghcastle (IRE) 5 Ε 4 Hector Crouch 63,5 G L Moore 1275-45
2 Treacherous 2 Ε 4 C Shepherd 61,5 E De Giles 74-1183
3 Another Boy 6 Ε 5 E Wilkinson 61 R M Beckett 373-260
4 Golden Nectar 3 Θ 4 Jason Watson 60 Mrs L J Mongan 563772
5 Skydiving 4 Α 3 Ch. Bishop 59 Eve J Houghton 0424
6 Duke Of North (IRE) 1 Ε 6 Ch. Bennett 58 J R Boyle 08-2011

 

  • Treacherous (2) – Duke Of North (6)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (2,2), 2 (5), 4 (5,5), 1 (7,5), 3 (11)

 

 

031η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 1200μ., 7.15μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Ε‘ κλάση, 8.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Muatadel 10 Ε 5 T Hamilton 60,5 Roger Fell 976942
2 Eastern Racer (IRE) 6 Ε 6 K Schofield 60,5 B Ellison 0/06-083
3 Point Of Woods 8 Ε 5 Sophie Ralston 59 Miss T Jackson 46120-1
4 Swanton Blue (IRE) 3 Ε 5 D Tudhope 59 E De Giles 036-157
5 Gloriux 4 Ε 4 Lewis Edmunds 57,5 J Balding 84-8692
6 Extrasolar 12 Ε 8 Ben Sanderson 56,5 G A Harker 654418
7 Burtonwood 11 Ε 6 C Rodriguez 56 Miss J A Camacho 847-701
8 Vincenzo Coccotti (USA) 7 Ε 6 Finley Marsh 56 K O C. Brown 402122
9 Savannah Beau 2 Ε 6 F Norton 54 D Shaw 469-994
10 Le Manege Enchante (IRE) 1 Ε 5 P Mathers 51,5 D Shaw 93-0074
11 Jacksonfire 5 Ε 6 Rob. Dodsworth 51,5 M Mullineaux 8-85896
12 Very First Blade 9 Ε 9 E Whittington 51,5 M Mullineaux 78039-0

 

  • Vincenzo Coccotti (8) – Point Of Woods (3)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (5), 3 (6), 2, 8 (7), 7, 5 (9), 10 (11)

 

 

032η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 1400μ., 7.50μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, Δ‘ κλάση, 8.500

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Big Baby Bull (IRE) 9 Α 2 Dane O’Neill 58 R Hannon
2 Chiniak (IRE) 10 Α 2 J P Sullivan 58 T D Easterby
3 Gentle Look 7 Α 2 P Cosgrave 58 S bin Suroor
4 Global Warning 5 Α 2 G Mosse 58 E A L Dunlop
5 John Clare (IRE) 3 Α 2 J P Fahy 58 Mrs P Sly
6 Kensington Art 4 Α 2 P Hanagan 58 R A Fahey
7 Midnight Sands (USA) 1 Α 2 Barry McHugh 58 J G Given 70
8 Old Red Eyes (USA) 11 Α 2 Kevin Stott 58 K A Ryan
9 Rockshore (USA) 12 Α 2 D C Costello 58 T Coyle
10 Russian Rum 8 Α 2 G Lee 58 J G Given 6
11 Summer Moon 2 Α 2 F Norton 58 M Johnston
12 Swissterious 6 Α 2 C Lee 58 K R Burke 72

 

  • Swissterious (12) – Gentle Look (3)
  • Πιθ. Τιμές: 12 (4), 7 (5), 3 (5,5), 1 (6,5), 6 (11)

 

  

033η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 2400μ., 8.25μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ‘ κλάση, 11.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Its’afreebee (IRE) 4 Ε 8 T P Queally 63 Richard Spencer 272211
2 Be Perfect (USA) 2 Ε 9 J P Sullivan 58,5 Mrs R Carr 812333
3 Abel Tasman 3 Ε 4 G Lee 58 Ed Walker 029126
4 Hope Is High 1 Θ 5 G Mosse 57,5 John Berry 560272
5 Liquid Gold (IRE) 5 Θ 4 P Hanagan 55,5 R A Fahey 7-80244

 

  • Its’afreebee (1) – Be Perfect (2)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (3), 2 (3,3), 5 (5,5), 4, 3 (7)

 

  

034η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 1400μ., 9μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, Γ‘ κλάση, 16.000

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Peak Princess (IRE) 4 Θ 4 Seamus Cronin 63,5 R Hannon 827-658
2 Florenza 5 Θ 5 M Stainton 62 C W Fairhurst 13907-6
3 Island Cloud 1 Θ 4 Ben Curtis 62 Mrs H Main 313241
4 Crotchet 2 Θ 3 P Hanagan 57,5 R A Fahey 3-83222
5 First Dance (IRE) 3 Θ 4 J P Sullivan 56,5 T P Tate 2/0169-8

 

  • Island Cloud (3) – Crotchet (4)
  • Πιθ. Τιμές: 4 (2,4), 3 (2,5), 1 (6)

 

  

035η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 2050μ., 9.30μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Ε‘ κλάση, 7.800

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Vision Clear (GER) 2 Ε 3 T Eaves 61 E A L Dunlop 060-252
2 Rapier (USA) 5 Ε 3 D Tudhope 61 Sir Michael Stoute 9-504
3 Raaqyah (USA) 3 Θ 3 Jack Mitchell 60,5 R Varian 334
4 Cashel (IRE) 4 Ε 3 A Rawlinson 60,5 Tom Dascombe 0496
5 Tigershark (IRE) 1 Ε 3 G Lee 58,5 B Smart 6-556
6 Thunderhooves 6 Α 3 B Doyle 56,5 J Ryan 80-85
7 Archie Perkins (IRE) 7 Ε 3 Lewis Edmunds 55 N Tinkler 5621-84

 

  • Archie Perkins (7) – Vision Clear (1)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (3,5), 3 (3,8), 2 (4), 7 (7,5)

 

 

036η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster , 1400μ., 10μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Ε‘ κλάση, 6.500

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Procida 4 Θ 6 Nathan Evans 59 J Coward 64
2 Right Direction (IRE) 1 Θ 4 P Cosgrave 59 S bin Suroor 32
3 Bawaasil 2 Α 3 Dane O’Neill 58 Owen Burrows 083
4 Bhodi (IRE) 5 Α 3 D Tudhope 58 Sir Michael Stoute 6-
5 Diamond Set 3 Α 3 A Rawlinson 58 Tom Dascombe 25-

 

  • Right Direction (2) – Diamond Set (5)
  • Πιθ. Τιμές: 2 (2,4), 3 (3), 5 (6,5), 4 (7)

 

 

037η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 1200μ., 10.35μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, Δ‘ κλάση, 11.500

 

ΙΠΠΟΣ ΣΤΑΡΤ ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΙΛΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ
1 Areen Faisal (IRE) 5 Ε 3 D Tudhope 60,5 D O’Meara 130-409
2 Arcavallo (IRE) 2 Ε 3 A Mullen 60,5 M Dods 2112-75
3 Zumurud (IRE) 1 Ε 3 Phil Dennis 60,5 Reb. Bastiman 51-631
4 Roland Rocks (IRE) 3 Ε 3 G Mosse 60 J Ryan 986063
5 Seen The Lyte (IRE) 6 Θ 3 Lewis Edmunds 59,5 N Tinkler 164U57
6 Jonboy 8 Α 3 Ben Curtis 59,5 T D Barron 61-42
7 Wirral Girl (IRE) 4 Θ 3 P Hanagan 57 R A Fahey 073-344
8 Bomad 7 Ε 3 P Mathers 56 D Shaw 52-0911

 

  • Bomad (8) – Jonboy (6)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (4), 8, 6 (4,5), 4 (7), 7 (9), 2 (11)

 

 

  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 4 στην Ν. Αφρική: 017023
  • Σκορ γκανιάν 6 στην Ν. Αφρική: 015025
  • Bipot: 011 – 021
  • Place accumulator: 013 – 025
  • Σκορ πλασέ 4 στην Αγγλία: 033 – 036
  • Σκορ πλασέ 6 στην Αγγλία: 031 – 036