Ιπποδρομίες Παρασκευής 9/9/16

Τριεθνές είναι και σήμερα το ιπποδρομιακό κουπόνι. Διαθέτει 20 κούρσες από τέσσερεις ιπποδρόμους, με ισχυρή βάση στο ξεκίνημα το γαλλικό Saint Cloud, με οκτώ συνολικά ιπποδρομίες. Το Fairview από τη Νότια Αφρική συμμετέχει με τέσσερεις διαδρομές, ενώ η Αγγλία μας δίνει οκτώ από το Doncaster και το Salisbury.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας, έχει ως εξής:

011η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Saint Cloud, 2400μ., 1.30μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Δ’ κλάση, 28.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SWEET THOMAS(GER)

6

Α

4

E.HARDOUIN

59

C.SPRENGEL

4p9p5p2p6p

2

MIGWAR(IRE)

1

Α

4

O.PESLIER

58

F.HEAD (S)

2p5p(15)2p3p

3

MEDRANO(GB)

2

Α

4

PC.BOUDOT

57

FH.GRAFFARD (S)

3p(15)6p5p4p

4

ENJEU(IRE)

3

Ε

4

M.PELLETAN

57

A.FABRE (S)

5p4p5p(15)5p

5

VANGAUG

4

Α

4

M.BARZALONA

56

MME P.BRANDT

6p(15)1p3p2p

6

THEOMOUR

5

Ε

4

I.MENDIZABAL

56

MLLE B.RENK

15p6p(15)1p1p

  • MIGWAR (2) – MEDRANO (3)
  • Paris turf: 2,3,6,5

012η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Saint Cloud, 1600μ., 2μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, αξίωσης, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ROSAMARIA

5

Θ

3

S.LE QUILLEUC

59,5

J.BOISNARD (S)

2p10p11p7p1p

2

PASSEPORT(IRE)

7

Α

3

N.KASZTELAN

59

S.JESUS

12p8p5p2p4p

3

DAYANA

4

Θ

3

H.JOURNIAC

58,5

JC.ROUGET (S)

9p9p1p1p(15)

4

DULCINA

3

Θ

3

L.BOISSEAU

58

T.CASTANHEIRA (S)

8p12p3p5p3p

5

SAMARIE(GB)

8

Θ

3

M.PELLETAN

57,5

F.VERMEULEN (S)

6p1p1p8p5p

6

SWEET RED(IRE)

6

Θ

3

J.MOUTARD

57,5

F.HEAD (S)

5p6p(15)9p7p

7

CHARLIE ROSE(IRE)

1

Θ

3

C.LECOEUVRE

56

Y.DUREPAIRE (S)

5p7p9p1p

8

SINGARAJA

2

Θ

3

P.BAZIRE

56

JUL .PHELIPPON

4p1p9p6p2p

  • SINGARAJA (8) – DAYANA (3)
  • Paris turf:  3,7,1,8,2

013η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Saint Cloud, 1600μ., 2.30μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, Α’ κλάση, 44.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

L’AMI CAGNOIS

5

Α

2

E.HARDOUIN

56,5

S.JESUS

1p3p3p4p

2

FUENTEESTEIS

7

Θ

2

RC.MONTENEGRO

55

R.AVIAL LOPEZ

4p1p2p5p

3

LAST KINGDOM(USA)

3

Α

2

V.CHEMINAUD

55

A.FABRE (S)

2p

4

SILVER POKER

6

Α

2

T.SPEICHER

55

D.CHENU

2p9p15p3p6p

5

AUFSTEIGER

2

Α

2

A.STARKE

55

P.SCHIERGEN

5p4p

6

DOCTOR CHALNETTA

8

Θ

2

J.AUGE

53,5

C.FERLAND (S)

3p

7

FOLLOWMEIFUCAN(IRE)

1

Θ

2

T.THULLIEZ

53,5

C&Y.LERNER (S)

3p

8

SENGA(USA)

4

Θ

2

S.PASQUIER

53,5

P.BARY (S)

2p

  • SENGA (8) – LAST KINGDOM (3)
  • Paris turf: 3,8,7,6,2

014η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Saint Cloud, 1400μ., 3μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, αξίωσης, 27.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CORROYER(IRE)

11

Ε

3

E.ETIENNE

59,5

F.ALLONCLE

6p9p1p4p2p

2

RISK MAJOR

13

Α

3

PC.BOUDOT

59,5

JUL .PHELIPPON

6p5p3p2p9p

3

SIR OTTOMAN

12

Ε

3

J.AUGE

59,5

C.FERLAND (S)

2p8p1p3p8p

4

DYLAN DANCING(IRE)

6

Α

3

C.SOUMILLON

59

A.MARCIALIS

5p5p9p11p2p

5

RASHAWN

2

Α

3

L.DELOZIER

57,5

HA.PANTALL

5p5p12p4p2p

6

EVENCHOP

7

Ε

3

E.HARDOUIN

57,5

K.BORGEL (S)

3p3p4p3p1p

7

TIME SHANAKILL(IRE)

5

Α

3

P.BAZIRE

56

A&G.BOTTI (S)

2p8p12p1p3p

8

EZE(GB)

9

Θ

3

A.BADEL

56

HF.DEVIN

5p1p2p(15)5p

9

BOBBIO

8

Ε

3

K.BARBAUD

56

N.CAULLERY

14p6p1p8p2p

10

ALI SPIRIT(IRE)

4

Α

3

A.HAMELIN

56

M.PALUSSIERE

3p5p11p6p11p

11

PAQUES ISLAND

1

Θ

3

R.THOMAS

54,5

JUL .PHELIPPON

1p4p5p10p4p

12

RIP VAN SUZY(IRE)

3

Θ

3

M.BARZALONA

54,5

MME J.F..HUGHES

3p2p1p3p4p

13

MESONERA

10

Θ

3

C.LECOEUVRE

54,5

J.PARIZE

5p3p9p13p5p

  • SIR OTTOMAN (3) – EVENCHOP (6)
  • Paris turf: 3,4,2,9,12,6,8

015η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Saint Cloud, 2500μ., 3.30μμ.

Επίπεδη, 4-5 ετών, γκρουπ 1, 50.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CHAMBARD

8

Ε

4

T.JARNET

64

A.COUETIL (S)

3p1p4p(15)2p

2

BILLY JESS

5

Α

5

A.HAMELIN

64

R.LE GAL

5p8p9p1p2p

3

CRISTALINE DU REPA

4

Θ

4

M.DELALANDE

62,5

P.CHEMIN

1p4p3p7p8h

4

COUNTISTER

3

Θ

4

PC.BOUDOT

62,5

E&G.LEENDERS (S)

1p3p3p3p(15)

5

BUBBLE SEA

6

Θ

5

G.BENOIST

62,5

E&G.LEENDERS (S)

5p2p1p7p2p

6

BIENNALE

1

Θ

5

J.CABRE

62,5

T.FOURCY

2p1p1p(15)7p

7

BEAUTE DE LA CERE

7

Θ

5

O.PESLIER

62,5

JL.DUBORD

6p2p3p1p5p

8

CARTESIENNE

2

Θ

4

C.SOUMILLON

62,5

A.COUETIL (S)

4p1p(15)1p1p

  • BIENNALE (6) – CARTESIENNE (8)
  • Paris turf: 8,6,4,1,5

016η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Saint Cloud, 1600μ., 4μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, Ε’ κλάση, 21.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

FIRST COMPANY

3

Α

4

U.RISPOLI

60

G.MARTIN

13p6p12p15p6p

2

MARLINO

4

Ε

4

A.BADEL

60

E.WIANNY

16p5p4p3p5p

3

ZVONIMIR(IRE)

16

Ε

4

G.FOURRIER

60

L.BAUDRON (S)

1p6p11p2p(14)

4

NOVECENTO

12

Θ

4

E.ETIENNE

59

MME E.SIAVY-JULIEN

10p6p6p9p4p

5

SNOW DREAM(IRE)

5

Ε

4

PC.BOUDOT

59

P.VAN DE POELE (S)

5p6p2p7p11p

6

BE MY LAD(GB)

8

Θ

4

A.CRASTUS

59

MME C.HEAD-MAAREK

10p4p14p6p7p

7

NACHT

15

Θ

4

T.BACHELOT

58,5

P.VAN DE POELE (S)

7p11p1p6p3p

8

SANDY DUKE

11

Ε

4

C.LECOEUVRE

58

F.SANCHEZ

2p10p7p8p12p

9

BEAUPREAU(GB)

17

Α

4

A.HAMELIN

58

D.DE WAELE

7p5p14p12p4p

10

ANADUN

2

Θ

4

G.BENOIST

58

P.NICOT (S)

12p11p4p3p2p

11

SILMINZA

7

Θ

4

K.NAIMI

57,5

JJ.BOUTIN

4p2p5p6p6p

12

LE PROFESSOR

10

Ε

4

S.PASQUIER

57,5

M.PIMBONNET

1p6p13p10p2p

13

PLUMETOT

1

Ε

4

M.BARZALONA

57,5

T.LALLIE

6p6p3p4p4p

14

QUEEN’S LIGHT

9

Θ

4

A.LEMAITRE

57,5

SV.MLLE SV.TARROU (S)

11p11p9p10p(15)

15

MR BOJANGLES

6

Ε

4

S.RUIS

57

S.LABATE (S)

11p13p4p6p10p

16

XEDRA(GB)

13

Θ

4

I.MENDIZABAL

56,5

H.NICOLAY DE

9p5p3p1p7p

17

HAPPY VALLEY

14

Θ

4

T.JARNET

56,5

SV.MLLE SV.TARROU (S)

3p2p7p2p7p

  • SNOW DREAM (5) – HAPPY VALLEY (17)
  • Paris turf: 5,13,17,9,3,12,8,10

017η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Saint Cloud, 1600μ., 4.30μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 23.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

DAZARI

1

Ε

3

C.SOUMILLON

60

M.DELZANGLES

1p8p8p

2

VALENTINE CONDE

6

Θ

3

T.HUET

60

M&S.NIGGE (S)

4p8p10p(15)8p

3

SHERE CALM

2

Ε

3

U.RISPOLI

60

G.DOLEUZE

7p7p(15)13p

4

QUEEN AGDAL(IRE)

14

Θ

3

E.HARDOUIN

59,5

MME P.ANTOINE

6p12p4p2p8p

5

STROKE OF MIDNIGHT(IRE)

9

Θ

3

PC.BOUDOT

59,5

FH.GRAFFARD (S)

7p1p4p4p(15)

6

AKOHOL(IRE)

13

Α

3

C.DEMURO

59,5

G.BIETOLINI

6p4p7p(15)9p

7

MILLENIUM PARK

8

Α

3

I.MENDIZABAL

59

M.PIMBONNET

4p3p4p7p7p

8

PEPITE NOIRE

4

Θ

3

L.GROSSO

59

K.BORGEL (S)

2p7p4p7p5p

9

TAKARAN(IRE)

16

Ε

3

S.PASQUIER

59

E.LIBAUD (S)

8p4p2p4p9p

10

MEADRA

10

Θ

3

S.MAILLOT

58,5

E.CAROUX

3p2p9p1p6p

11

STAR OF PARIS(IRE)

12

Ε

3

A.BADEL

58,5

MLLE B.BELVISI

7p6p15p5p1p

12

GREEN FOCUS(IRE)

11

Θ

3

J.CABRE

58,5

JV.TOUX

12p8p14p5p9p

13

MATERIAL(GB)

3

Α

3

A.HAMELIN

58

E.O’NEILL (S)

2p8p9p7p

14

DELFOSA

17

Θ

3

T.JARNET

57,5

J.BOISNARD (S)

2p4p5p7p

15

MANLY(GB)

15

Ε

3

A.LEMAITRE

57

D.PROD’HOMME

9p10p9p7p2p

16

PRINCESS EMMA

7

Θ

3

T.PICCONE

56,5

S.JESUS

3p1p3p13p12p

17

DALSTAR

5

Θ

3

T.BACHELOT

55,5

P.VAN DE POELE (S)

14p7p0p7p(15)

  • MEADRA (10) – DAZARI (1)
  • Paris turf: 10,16,4,1,2,7,14,8

018η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fairview, 1900μ., 4.40μμ.

Επίπεδη, φοράδες 3+ ετών, έως 1 νίκη, 3.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

LEXICON

3

Θ

5

R Munger

60

Dorrie Sham

527

2

CAROLE BOUQUET

7

Θ

5

K Zechner

60

Dorrie Sham

333

3

PIRANGI

5

Θ

4

G Cheyne

59.5

Alan Greeff

28

4

CUP BEARER

6

Θ

4

W Agrella

59.5

Dorrie Sham

378

5

WONDER WORKER

4

Θ

4

A Fortune

59.5

Justin Snaith

415

6

SHERRY

2

Θ

4

* L Hewitson

59

Yvette Bremner

187

7

RUBY DUCHESS

12

Θ

4

C Zackey

59

George Uren

178

8

BLUE BAY DOLL

11

Θ

5

L Mxothwa

58.5

Grant Paddock

900

9

SEVENTH SISTER

9

Θ

5

C Maujean

57.5

Gavin Smith

767

10

SILVER DREAM

1

Θ

4

J P v’d Merwe

57

Gavin Smith

80

11

SILVER RAIN

8

Θ

4

* D De Gouveia

57

Jacques Strydom

806

12

REFRAIN

10

Θ

3

E Pheiffer

53

Corne Spies

80

  • WONDER WORKER (5) – SHERRY (6)
  • Παίζουν έξω: 4,3,5,6

019η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Saint Cloud, 1600μ., 5μμ.

Επίπεδη, 4 ετών, Ε’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

MAJIK CHARLY

2

Ε

4

C.SOUMILLON

60

T.CASTANHEIRA (S)

1p6p6p7p9p

2

AIMEE(IRE)

14

Θ

4

L.BOISSEAU

60

MME C.JANSSEN

11p3p(15)7p7p

3

AMANDICHOPE

8

Θ

4

A.HAMELIN

59,5

K.BORGEL (S)

3p11p6p7p9p

4

KALIBUR(GER)

3

Ε

4

A.LEMAITRE

59,5

MLLE Y.VOLLMER

1p3p6p2p4p

5

TEOGALEA(IRE)

16

Θ

4

RC.MONTENEGRO

59,5

R.AVIAL LOPEZ

14p7p6p2p7p

6

ARATIKA

9

Θ

4

D.SANTIAGO

59

D.DE WAELE

1p16p12p12p11p

7

ARBOL DE HUMO

11

Ε

4

P.BAZIRE

59

A&G.BOTTI (S)

8p15p11p10p15p

8

ROSE ABELLA(GB)

10

Θ

4

C.DEMURO

59

ROD.COLLET (S)

11p14p3p9p3p

9

CELESTIAL HOUSE(GB)

7

Ε

4

A.MOREAU

58,5

C.HERBLINE

6p10p11p15p6p

10

NATALEX

4

Θ

4

S.PASQUIER

58,5

F.LEMERCIER (S)

4p10p13p1p6p

11

PIERRE PRECIEUSE

6

Θ

4

S.MAILLOT

58

E.CAROUX

9p1p4p8p7p

12

BWANA(IRE)

12

Ε

4

E.HARDOUIN

58

GE.MIKHALIDES

10p5p5p4p5p

13

ROYAL GREEN

5

Θ

4

A.CRASTUS

57

M.MAILLER

4p15p11p(15)13p

14

ROSA CHICAGO

15

Θ

4

T.PICCONE

55,5

F.VERMEULEN (S)

5p8p3p7p6p

15

MISS DARSHAAN(IRE)

13

Θ

4

G.BENOIST

55

ROB.COLLET (S)

8p3p5p8p10p

16

FRENCH PLAISIR

1

Ε

4

U.RISPOLI

53

MME L.BARREAUD

7p9p8p16p13p

  • MAJIK CHARLY (1) – AMANDICHOPE (3)
  • Paris turf: 1,3,2,6,15,8,10,13

020η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fairview, 1000μ., 5.15μμ.

Επίπεδη, 4+ ετών, Β’ κλάση, 4.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

A MILLION DREAMS

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2

JO MALONE

6

Θ

5

C Zackey

59.5

Corne Spies

221

3

ZINNAVAR

2

Ε

5

G Cheyne

55.5

Vaughan Marshall

424

4

DRAGON LI

7

Ε

4

L Mxothwa

54

Grant Paddock

711

5

CARDINAL

1

Ε

6

* L Hewitson

53

Justin Snaith

272

6

LEODOCUS

3

Ε

6

K Zechner

53

Dorrie Sham

153

7

WESTERN FORCE

5

Ε

5

R Munger

52

Tara Laing

366

8

BONFIRE HEART

4

Ε

4

T Gould

52

Tara Laing

250

  • CARDINAL (5) – JO MALONE (2)
  • Παίζουν έξω: 3,2,4,5

021η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 3600μ., 5.40μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, γκρουπ 2, 125.900

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BURMESE 

3

Ε

4

W Buick

58,5

M P Tregoning

111-545

2

CLEVER COOKIE 

5

Ε

8

D Tudhope

58,5

P D Niven

2-22175

3

CLONDAW WARRIOR(IRE) 

6

Ε

9

R L Moore

58,5

W P Mullins

0200-32

4

CURBYOURENTHUSIASM (IRE) 

1

Ε

5

J P Spencer

58,5

D M Simcock

201-207

5

MIZZOU (IRE) 

2

Α

5

Andrea Atzeni

58,5

L M Cumani

3/172-12

6

QUEST FOR MORE (IRE) 

7

Ε

6

G Baker

58,5

R Charlton

09–2361

7

SHEIKHZAYEDROAD  

4

Ε

7

M Harley

58,5

D M Simcock

33-1833

8

SWEET SELECTION 

9

Θ

4

P McDonald

57

H Morrison

1-41114

9

ST MICHEL 

8

Α

3

L Morris

52

Sir Mark Prescott

121211

  • MIZZOU (5) – ST MICHEL (9)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (1,8), 3 (4,5), 2, 6 (5), 7 (8)

022η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fairview, 1000μ., 5.55μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Δ’ κλάση, 3.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

SIMPLY BLACK

5

Ε

6

* D De Gouveia

60

Yvette Bremner

808

2

CAPTAIN ON THE RUN

6

Ε

6

R Danielson

59.5

Tara Laing

301

3

PEPE LE PEW

1

Ε

3

* L Hewitson

58

Yvette Bremner

43

4

BREATHLESS BERTIE

11

Ε

5

A Fortune

58

Jacques Strydom

2

5

AMADEUS ROCKS

7

Ε

5

C Maujean

57.5

D A McKenzie

793

6

PRICELESS QUERARI

8

Ε

4

S Naidoo

57

Yvette Bremner

74

7

GREEN GRASS

2

Ε

4

C Thabana

55

Yvette Bremner

514

8

FIRE HORSE

9

Ε

5

C Zackey

54

Corne Spies

722

9

ANTAGONIST

3

Ε

5

K Zechner

53

Dorrie Sham

700

10

LADY WILLOW

4

Θ

3

R Munger

52

Corne Spies

701

11

LORDOFTHEGOOGLIE

12

Α

3

S Devoy

52

Jacques Strydom

900

12

ROCK OF VICTORY

10

Ε

4

J P v’d Merwe

52

Gavin Smith

459

  • CAPTAIN ON THE RUN (2) – BREATHLESS BERTIE (4)
  • Παίζουν έξω: 8,2,3,4

023η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 1400μ., 6.15μμ.

Επίπεδη, 2 ετών, λίστας, 37.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BACCHUS 

1

Ε

2

J Fortune

57

B J Meehan

512

2

LARCHMONT LAD (IRE) 

6

Α

2

S M Levey

57

R Hannon

1

3

MAJORIS (IRE) 

2

Α

2

James Doyle

57

H Palmer

6115

4

RODAINI (USA) 

5

Α

2

S De Sousa

57

S Crisford

111

5

SALSABEEL (IRE)  

7

Α

2

W Buick

57

C Appleby

1

6

SENATOR 

3

Α

2

R L Moore

57

R A Fahey

11

7

TAAMOL (IRE) 

4

Α

2

P Hanagan

57

Sir Michael Stoute

1

  • RODAINI (4) – TAAMOL (7)
  • Πιθ. Τιμές: 7 (1,8), 3 (4), 4 (5,5), 6 (6), 2, 5 (7)

024η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Fairview, 1200μ., 6.30μμ.

Επίπεδη, φοράδες 4+ ετών, ΣΤ’ κλάση, 3.500

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

ARGO’S JEWEL

12

Θ

4

S Devoy

60

Anelle Wilmot

907

2

WHISTLING WONDER

18

Θ

5

L Mxothwa

60

Grant Paddock

546

3

CHASING ANGELS

9

Θ

5

* D De Gouveia

59.5

Yvette Bremner

0

4

INVISIBLE JUICE

3

Θ

4

* K Ramsamy

59.5

Yvette Bremner

604

5

BITABLING

1

Θ

4

J P v’d Merwe

59

Gavin Smith

410

6

CAPRICE DES DIEUX

16

Θ

5

A Fortune

59

Jacques Strydom

506

7

BLACK JADE

10

Θ

5

R Munger

58.5

Dorrie Sham

52

8

IWANNABE

14

Θ

5

B Vlooh

58.5

D A McKenzie

680

9

PARTY TIBBS

17

Θ

4

G Cheyne

58.5

Alan Greeff

25

10

LECTURE’S LUCK

2

Θ

5

K Zechner

58

Dorrie Sham

577

11

SAIL INTOTHECLOUDS

13

Θ

5

* L Hewitson

57.5

Yvette Bremner

240

12

THREE G

4

Θ

6

E Pheiffer

57

Jacques Strydom

350

13

MOCK MAMBO

11

Θ

4

R Danielson

56

Gavin Smith

8

14

SUPA-U

15

Θ

4

C Maujean

54.5

D A McKenzie

40

15

FLIGHTOFTHEFALCON

6

Θ

6

E Webber

53.5

Jacques Strydom

80

16

NOMVULA

8

Θ

4

C Thabana

52

Corne Spies

88

17

FOURTEEN

5

Θ

4

Reserve 1

56.5

Gavin Smith

0

18

ROCKING DONNA

7

Θ

4

Reserve 2

54

Gavin Smith

0

  • BLACK JADE (7) – PARTY TIBBS (9)
  • Παίζουν έξω: 6,7,4,9

025η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 1850μ., 6.50μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Γ’ κλάση, 19.000

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

CARBON DATING (IRE) 

10

Ε

4

P Makin

59

J P Shanahan

24315

2

LAURENCE 

5

Ε

4

A Kirby

59

L M Cumani

05–8943

3

LOS CERRITOS (SWI) 

4

Ε

4

Saleem Golam

59

Mrs S Leech

-679318

4

PETERHOUSE (USA) 

1

Ε

4

P McDonald

59

J Ward

632342

5

ROTHERWICK (IRE) 

11

Α

4

L Morris

59

P F I Cole

8-43224

6

WINTERVAL 

7

Ε

4

Andrea Atzeni

59

R Varian

2/4251-2

7

WARP FACTOR (IRE) 

9

Α

3

Clifford Lee

58,5

J P Shanahan

232531

8

BANISH (USA) 

2

Ε

3

James Doyle

55,5

H Palmer

221026

9

CALVINIST 

3

Ε

3

S M Levey

55,5

B J Meehan

-417

10

KHAIRAAT (IRE) 

6

Α

3

P Hanagan

55,5

Sir Michael Stoute

21

11

INDULGED 

8

Θ

3

T P Queally

54,5

J R Fanshawe

4126

  • WINTERVAL (6) – KHAIRAAT (10)
  • Πιθ. Τιμές: 10 (3), 6 (3,5), 2 (7), 4 (8), 1, 7 (10)

026η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Doncaster, 1300μ., 7.25μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Β’ κλάση, 24.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BURNT SUGAR (IRE) 

1

Α

4

Hollie Doyle

61,5

R Hannon

0-76503

2

GET KNOTTED (IRE) 

10

Ε

4

P Mulrennan

59

M Dods

132613

3

SIXTH SENSE (IRE) 

4

Α

3

W Buick

59

M Johnston

-371736

4

LEXINGTON TIMES (IRE) 

2

Ε

4

J P Sullivan

58

Mrs R Carr

50-5309

5

FOX TROTTER (IRE) 

3

Ε

4

J Fortune

58

B J Meehan

6-70040

6

NUNO TRISTAN (USA) 

7

Ε

4

J P Spencer

58

R A Fahey

615394

7

NORTHGATE LAD (IRE) 

6

Ε

4

S M Levey

57

B Ellison

00-0832

8

NORMANDY BARRIERE(IRE) 

5

Ε

4

Andrea Atzeni

56,5

N Tinkler

309214

9

MIRACLE OF MEDINAH 

9

Ε

5

Lulu Stanford

56,5

M D I Usher

0-07645

10

SHORE STEP (IRE) 

8

Ε

6

S De Sousa

56

M R Channon

63-4006

  • GET KNOTTED (2) – NUNO TRISTAN (6)
  • Πιθ. Τιμές: 6 (2,8), 7 (4), 2 (5,5), 8 (6), 10 (8), 9 (10)

027η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Salisbury, 1200μ., 7.50μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 5.800

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GUANABARA BAY (IRE) 

9

Ε

3

Tom Marquand

60,5

M Meade

68-0623

2

SHAHAAMA 

2

Θ

3

J F Egan

59,5

M R Channon

342160

3

SHOW LEGEND 

10

Ε

3

Louis Steward

59

M L W Bell

0-07088

4

FLEETING DREAM (IRE) 

3

Θ

3

P Cosgrave

58

W J Haggas

0-7832

5

COOPERESS 

6

Θ

3

K T O’Neill

56

A Stronge

734136

6

SILVER SPRINGS (IRE) 

5

Θ

3

Jim Crowley

55,5

P D Evans

472884

7

MAGIC GARDEN (IRE) 

8

Θ

3

Patrick Pilley

54,5

J G Portman

3-28047

8

BAZ’S BOY 

4

Ε

3

Mitch Godwin

54

J L Flint

60144

9

ROMANCINGTHESTONE 

1

Θ

3

George Wood

54

Karen George

0-35988

10

FLYING SAKHEE 

7

Θ

3

Danny Brock

54

J J Bridger

77

  • FLEETING DREAM (4) – GUANABARA BAY (1)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (2,8), 4 (3), 2 (5,5), 5 (7), 8 (10)

028η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Salisbury, 1200μ., 8.20μμ.

Επίπεδη, 3 ετών, ΣΤ’ κλάση, 17.300

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

GROUPIE 

5

Θ

2

Megan Nicholls

60,5

R Hannon

1212

2

SHAMSAYA (IRE) 

7

Θ

2

Jim Crowley

59

S Crisford

1424

3

ARIENA (IRE) 

8

Θ

2

J P Fahy

57

C G Cox

3216

4

SANTAFIORA 

3

Θ

2

George Wood

56,5

R Charlton

1

5

JUMPING AROUND (IRE) 

2

Θ

2

P Cosgrave

56,5

W J Haggas

4102

6

TURANGA LEELA 

4

Θ

2

S W Kelly

56,5

Ian Williams

334110

7

MANY A TALE 

6

Θ

2

K T O’Neill

56

I Mohammed

14

8

PRUFROCK (IRE) 

1

Θ

2

Tom Marquand

53

D M Simcock

242

9

TEXAS KATIE 

9

Θ

2

J F Egan

52,5

M R Channon

251757

  • GROUPIE (1) – JUMPING AROUND (5)
  • Πιθ. Τιμές: 1 (3,5), 5 (4,5), 8 (5), 4 (6), 3 (7), 2 (8), 6 (10)

029η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Salisbury, 3850μ., 8.50μμ.

Επίπεδη, φοράδες 2 ετών, Γ’ κλάση, 24.450

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

AMOUR DE NUIT (IRE) 

2

Ε

4

P Cosgrave

61

Sir Mark Prescott

117-164

2

FUN MAC (GER) 

4

Ε

5

Jim Crowley

58

H Morrison

38-0090

3

GLARING 

3

Α

5

Oisin Murphy

58

Mrs A J Perrett

7-75986

4

HIGHLAND CASTLE 

1

Ε

8

S W Kelly

58

D R C Elsworth

450-863

5

MR SINGH 

5

Ε

4

R Havlin

58

J H M Gosden

521-683

6

VIVE MA FILLE (GER) 

6

Θ

4

J F Egan

55,5

M Johnston

303672

  • MR SINGH (5) – AMOUR DE NUIT (1)
  • Πιθ. Τιμές: 5 (1,3), 1 (3), 6 (5,5), 2 (8), 4 (10)

030η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ, Salisbury, 2000μ., 9.20μμ.

Επίπεδη, 3+ ετών, Β’ κλάση, 8.400

ΙΠΠΟΣ

ΣΤΑΡΤ

ΦΥΛΟ

ΕΤΩΝ

ΑΝΑΒΑΤΗΣ

ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΦΟΡΜΑ

1

BURGUILLOS 

8

Α

3

Louis Steward

59,5

A King

3253

2

CAPTON 

10

Ε

3

F Sweeney

59,5

H Candy

2

3

NEW WORLD POWER (JPN) 

11

Α

3

Oisin Murphy

59,5

R Varian

23

4

PC DIXON 

7

Ε

3

J F Egan

59,5

M R Channon

64453

5

RATTLE ON 

4

Ε

3

S Hitchcott

59,5

J R Boyle

6

6

ROCK’N GOLD 

2

Ε

3

P Cosgrave

59,5

L M Cumani

7

SILVER GHOST (IRE) 

3

Ε

3

Patrick Pilley

59,5

G Deacon

85-8

8

SKEAPING 

1

Ε

3

Tom Marquand

59,5

R Hannon

532259

9

SOUTHERN STATES 

9

Ε

3

R Havlin

59,5

Mrs L Richards

45

10

THREEDIAMONDRINGS 

6

Α

3

R Clark

59,5

B G Powell

5

11

TRANSMITTING 

12

Ε

3

Jim Crowley

59,5

Sir Michael Stoute

4

12

RIANNA STAR 

5

Θ

3

S W Kelly

57

G L Moore

5

  • CAPTON (2) – NEW WORLD POWER (3)
  • Πιθ. Τιμές: 3 (2,8), 1 (3), 2 (5,5), 11 (7), 8 (10), 4, 6 (12)
  • Σκορ 3 παίζει στις νοτιοαφρικάνικες κούρσες.
  • Σκορ γκανιάν 3 στη Γαλλία: 013 – 015